» »

Kako zbrisati datoteko?

Kako zbrisati datoteko?

Azz_Kikr ::

Veckrat se mi zgodi, da nekaterih datotekih (v tem trenutku je to .avi datoteka) Windows noce izbrisati, kljub temu, da sem zaprl vse programe, ki bi kakor koli lahko bili povezani z njo, pa se PC sem resetiral, pa se vedno ni slo. Kako je to mogoce? Ko poskusam, mi pove, da datoteko uporablja nek drug program in da naj zaprem vse programe in poskusim znova. Kaj mi je storiti?
LP, Azz_Kikr
If sometimes you feel yourself little, useless, offended and depressed, always remember that you were once the fastest and most victorious sperm in your group!
  • premaknilo: bastadu ()

Paramedic ::

Tole bolj paše pod programsko opremo.
To se večim dogaja, mal poglej po forumu. Rešitve še nisem vidu, ampak ponavadi pomaga če mal počakaš :D
End transmission.

Clemento ::

Najlazje resis ta problem tako da wisndowse zazenes v Safe modu in potem zbrises datoteko!
*Epox 8rda+, XP2600+@stock speed, TT Silent Boost, AS5, Ati AH3650
*Abit NF7-S, XP2500+@2425Mhz, 1.85V(220x11), TT Volcano 12, AS5, Rage128PRO

Azz_Kikr ::

Kako pa zazenem PC v varnem nacinu? Med zagonom je potrebno stisniti F8 ali nekaj podobnega? Sem ze pozabil. To velja tudi za Windows XP (te namrec uporabljam)?
Thanx.
If sometimes you feel yourself little, useless, offended and depressed, always remember that you were once the fastest and most victorious sperm in your group!

Clemento ::

Ja preden gre v winse stisnes F8 pol pa izberes run in safe mode!
*Epox 8rda+, XP2600+@stock speed, TT Silent Boost, AS5, Ati AH3650
*Abit NF7-S, XP2500+@2425Mhz, 1.85V(220x11), TT Volcano 12, AS5, Rage128PRO

bastadu ::

Če sam ne morem kdaj zbrisati kakšne datoteke, uporabim shift+delete kombinacijo in skoraj vedno vžge (razen če ni res kakšna sistemska datoteka):)

Paramedic ::

bastadu: tako je tut tle. Sej bi jo moglo zbrisat, pa napiše da je v uporabi, tut če probaš s shift+delete.
Varni način, ko sm js probu, ni pomagu tu. Men pomaga naključje - če takrat ne morem zbrisat, grem neki drugega uredit, tačas pa pol neha držat to datoteko in jo lahko zbrišem (razen če se vse to ponovi :D).
End transmission.

Highlag ::

Vedno jo lahko zbrišeš če se namesto v safe način prijaviš v command prompt način. (F8 ob zagonu oken)
Sicer potem nimaš vmesnika z miško in se moraš pritipkat do mape, kjer se datoteka nahaja in jo tudi ročno zbrisati (del) vendar dela vedno.

Mislim, da sem na podobno temo že odgovoril. Malce pobrskajte po forumu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Highlag ()

AngelOfDeath ::

zbrišeš jo v drugem programu:
windows commander, nero ....

San ::

Hvala Angel, Nero je res zbrisal zadevo. :))

CaqKa ::

jaz killam explorera za tist cajt si ofnam cmd v cmdju zbrišem in potem explorera spet startam...
itak maš filename completition v cmdju :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako zbrisati datoteko?

Oddelek: Pomoč in nasveti
131092 (798) Storm
»

Kako izbrisati datoteko ?!??!

Oddelek: Pomoč in nasveti
332623 (2222) ahriman
»

Windows XP in AVI datoteke

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
183090 (3090) AtaStrumf
»

kazaa(en file,ki ne morem nič....

Oddelek: Pomoč in nasveti
241307 (975) lalan
»

Ne morem ga zbrisati!

Oddelek: Pomoč in nasveti
191428 (1194) AngelOfDeath

Več podobnih tem