» »

Warcraft 3 Reign of Chaos - problem pr orcih

Warcraft 3 Reign of Chaos - problem pr orcih

jerko4 ::

Hej!

Zanima me če slučajno kdo ve kako se naredi sobo ko igraš z orci in igraš z Gromom Hellsreamerjem al neki tzga. Tuki zgradiš 4 baze pa ti pol vse zrušjo. Nimam niti danga nobenga questa. Js sm brez idej kaj narest.

Jernej

Street Elements gonna jam!

fyan ::

Takoj na zacetku se zabarikadirej u uno bazo na desni strani reke(zgradi obrambne towerje, vojsko kolkr hitr mors)(ostale baze pust da ti unicijo) k te bodo napadl jih mors vse pobit. pol pa zacni postavlat bazo, nabirat surovine... in jih sesuj. pa se en quest mas umes - sej bos vidu.

LapD ::

Ja. Čim več toverjev pa pazi na katapulte k jih morš čim prej uničt. Pa velik zmajev bo pršlo. Iz ostalih baz probi vn potegnt vse enote ki jih lahko in pol se osredotoči na glavno. Če tuki ni idej kaj bo pr Night Elfih:D

jerko4 ::

Uspel mi je. Ja nč velika hvala. Pravte da je pr palčkih teži. Pol sm pa toast.

Jernej



Street Elements gonna jam!

Paramedic ::

Men se tudi edino ta zdela čudna, ko sploh nism vedu kaj narest, če pa nič ni pisalo, pa zgledalo je, kot da tam si pa ne morem naredit baze, če pa skor ničesar ni, pa sm potem vidu, da se vendarle da.
End transmission.

Wad@ ::

Meni sta se pa zdeli dokaj teški zadnja od Nesmrtnih in Elfih. Ma po dveh poizkush sm konču-sam malu mislt morš.:D :D :D
Ja, prej omenjena soba pa je tudi dobra!!!>:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pro Evolution Soccer 3 na pc-ju novembra!

Oddelek: Igre
15821 (689) VuLc4n0
»

Uplink!!!!! (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
793954 (2777) Tody
»

Ftp serverji z igrami, programi...

Oddelek: Omrežja in internet
141917 (1096) Tody

P2P in program Shareaza

Oddelek: Omrežja in internet
71476 (1319) Tomi
»

Računalnik ugasne!

Oddelek: Strojna oprema
11965 (841) jerko4

Več podobnih tem