» »

[divXvid] Xoro predvajalniki

[divXvid] Xoro predvajalniki

««
27 / 42
»»

sotlerx ::

M4rko
Film zapeči na CD z 16 x hitrostjo, in kolikšna je ta najmanjša hitrost z koliko si zapekel na CD.
Na DVD se peče 2-4 x hitrostjo.Če nimaš CD-RW experimentiraj na takih CD-jih.Subtitle tipka mora pokazati 1/1,če si imen of seveda ti ih ne pokaže.
LP
sotlerx

karma ::

mogoče samo trivia: podnapisi za The.Man.2005.DVDRip.Alliance na podnapisi.net so corruptani...napaka v 1117 vrstici...probaj še s kakim drugim filmom

cya
k.
...obsolete...

pibomarco ::

Hvala za odgovor

Film ter podnapise sem zapekel s hitrostjo 8x na CD-R. Ja seveda sem imel aktivno funkcijo subtitle 1/1, vendar podnapisov od nikoder... Tudi v meniju jih ne prikaže.

Torej misliš da bi moral peči na CD-RW ?
Let's bypass all the bullshit and get naked!

pibomarco ::

ja karma točno ta film imam... No hvala za to informacijo, bom probal drug film zapeči in sicer waiting... upam da kle vse klapa ;)

Lp
Let's bypass all the bullshit and get naked!

sotlerx ::

Z tem podnapisom ni nič narobe,nasprotno vsi ga hvalijo in sem ga jaz pregledal in ni nič narobe.Z 16 hitrostjo zapeči film in podnapis skupaj .
LP
sotlerx

sotlerx ::

M4rko
Še nekaj ali si nastavil v meniu podnapise,in ali imaš kakšen drug film pa probaj.Nisi preveč podatkov dal kako si zapekel film in podnapise.Ali to delaš prvič.
LP
sotlerx

karma ::

hmmm...mogoče sm tečen..al pa je meni file pri dloadu corruptalo...sam BSPlayer in Media Player Classic oba pravta da je syntax error v 1117ti vrstici...no sej itak z Time Adjuster programčom to takoj popraviš...še dokaz :\

Tej playerji so ponavadi blazno občutljivi na vse napakce v podnapisih, prekrivanje časov ipd...kar ti Bsplayer zrola b.p. ti bo player zakompliciral...

cya
k.
...obsolete...

sotlerx ::

Karma
Zaradi tega ni možno da v meniu playera M4rko-u ne bi pokazalo mapo z podnapisi,on je verjetno naredil drugo napako ali v sami nastavitvi 4000-ke playera.
sotlerx

sotlerx ::

Lep pozdrav vsem
Rad bi vas prosil kakor jaz pa verjetno tudi ostali da tisti ki imate problem (največkrat podnapisi i podobno) dajte mal več podatkov kaj ste naredili kaj ne i td.
LP
sotlerx

pibomarco ::

Lep pozdrav

Sedaj sem zapekel na DVD-R Mr. & Ms Smith -> 2 divxa + 2 podnapisa v .sub formatu s hitrostjo 4x. Sem sprobal na predvajalniku in stvar funkcionira s podnapisi vred. Ko imam vključene subtitle 1/1. Vendar v meniju še vseeno prikaže samo filma in ne podnapise... Sedaj pečem na DVD-R še tri filme po istmu principu, samo da so podnapisi v .srt formatu... bomo videli...
Let's bypass all the bullshit and get naked!

sotlerx ::

M4rko
Potem 4000 tisočka ima tak sistem namreč jaz imam 415-ko.Pozabavi se z meniem v nastavitvah nevem kaj naj ti še rečem.Vprašaj tiste ki imajo 4000 -ko.Poglej mal gor po postih
in zastavi vprašanje.Če vidiš sedaj podnapise važen da delajo.
LP
sotlerx

pibomarco ::

Ja še enkrat lep pozdrav

Torej sedaj sem zapekel tri filme na DVD-R in na dveh delajo podnapisi, samo pri filmu The.Man se ne prikažejo... Zgleda da je karma imel/a prav in je morda kakšna napaka... Ja v meniju jih ni videti, vendar me to ne moti važno da delajo ;)
Let's bypass all the bullshit and get naked!

karma ::

&M4rko:

probaj še te sube za The.Man.2005.Alliance, pri meni delajo..pa seveda jih poimenuj enako kot imaš poimenovan.avi file
LINK


cya
k.
...obsolete...

bajo ::

Še enkrat sprašujem in mislim, da se oddaljujemo od bistva 4000,
to so podnapisi med divx filmi, ki jih ne pokaže vedno v celoti
ali pa sploh ne.
Drugače pa mora biti ime podnapisov enako ime filma in podnapisi delujejo,
pokaže pa jih v menijih itak ne.
Jaz še enkrat opozarjam na bistvo in še zadnjič naprošam tiste, ki imajo 4000,
kako ste rešili problem, ali pa ga sploh še niste opzaili, ali pa ste obupali.

pibomarco ::

Karma hvala za link ;)

Bajo, sedaj bom v nadaljnem pogledal par filmov in ti sporočim kako je pri meni s podnapisi, če se bodo bodo pojavile kje kakšne težave - upam da ne ;)

P.S. Kaj pa če bi poskusil kontaktirati proizvajalca, ter mu skušal razložiti sledeči problem?

Lp, M
Let's bypass all the bullshit and get naked!

Zgodovina sprememb…

dario78 ::

@sotlerx
hvala!!!

ronnie ::

Še enkrat.Ma kdo probleme pri xoro 4000,glede branja cd-rw medijev?
ddd

bajo ::

Sem že kontaktiral z uvoznikom, to je podjetje Izid in s
tujino, pa sem dobil samo odgovor, da bodo preverili in bla, bla, bla,
jaz pa se še vedno živciram, ker podnapisi ne delajo 100%, zato vas prosim, da
stestirate vaše 4000-e in bodite pozorni, pa mi prosim napišite opažanja.

defko ::

Bajo.....Vsi imamo te probleme z podnapisi. Sem že nekajkrat govoril IZID-om pa so mi rekli, da bo okrog novega leta nov FW, kateri bo rešil ta problem...in bo tudi pokazal podnapise v MENU-ju itd. Ker pa je eno novo leto že mimo sem se zdaj spomnil, da jih nisem vprašal "okrog KATEREGA novega leta";( ;( Sicer pa upam, da bo zdaj, ko je cena padla bolj zanimiv za predelavo FW-ja. Ampak, če sem prav razumel Aleca999 potem lahko čakamo samo na uradni FW... in zdaj smo tam:'(

Greg795 ::

A se je morda kdo menu z Izidom kdaj bo podpora za slo podnapise za 2100.
Greg

bajo ::

defko,

Pravkar sem izvedel iz zaupnega vira, da pride no fw za 4000 po 7.2.2006,
zakaj ta datum, ker imajo zdajle Kitajci Novo Leto in oni šlihtajo FW za Xoro-te,
tako da moramo še malo počakati, sam če pol ne bodo delal podnapisi 100%,
pol pa ne vem kaj bom naredil.

gajfy ::

Jaz sem tudi dobo info za 22100 da bo novi firmware po 8.2. prišo ven...
LP gajfy

Drejcula ::

Lep pozdrav.

Zaj sem probal predvajat film na Xoro 4000 na katerih so podnapisi različno imenovani in zadeva deluje.:\
Kar se pa tiče s kakšnjo hitrostjo je posnet film jaz snemam dvdje vse z 8x in ni problemov.

sotlerx ::

Drejcula
Kako pa snemaš CD-je ,s kakšno hitrostjo,kakšni so fonti in ali so samo v dve vrstice.Povej mal
več o svojih opažanjih.
LP:\
sotlerx

Drejcula ::

Lep pozdrav.

Cdjev bol malo snemam, ker si vse arhiviram po novem na dvdje.Imam posnetih par cd-jev pa delujejo kar normalno starih tudi do 6-7 let.
Sem pa si danes posnel Pepelko na 2CD na dvd-medij in mi ne deluje. Zgleda da film vsebuje vec jezikov ko izbiram avdio gre1/3 do3/3 deluje 5 sekund in mi vrže ven.Nekaj novega, če je imel kdo že podobne primere naj poroča.
Oglavnem navdušenje nad Xoro 4000 mi počasi mineva.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Drejcula ()

sotlerx ::

Drejcula
Imaš mogoče program Gspot.Poglej z njim v katerem codecu ja narejen.
sotlerx

sotlerx ::

Drejcula
Ali ti je mogoče Pepelka VCD.
sotlerx

Drejcula ::

Ne bila naj bi XVID ali divx nevem prav ker sem izbrisal info datoteko, no sem se spolno da sem na xorotu pogledaj s tipko display in pise xvid zvok pa ac3.

Drejcula ::

O hvala sotlerx, viš tak programček sem iskal pa ga nisem najdo nikjer,zaj bom preveril in poročal

Drejcula ::

Hmmm ,če pogledas pod Stat :

video:Xvid Mpeg-4 Codec in video decoder
Divx Decoder Filter

Avdio: WAVE_format_AC3

CyberLink Audio Decoder
Nero Digital Avdio decoder

zanimivo. Je pa film v 3 jezikih sem probal z bsplayerom angleski pa neki kitajski in japonski se mi zdi.

sotlerx ::

Drejcula
Ali imaš GSpot v 2.52 beta 01 verzijo, in kaj ti je napisalo pod Conversion.
sotlerx

Drejcula ::

skino sem v2.21 bom poiskal novejso

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Drejcula ()

sotlerx ::

Drejcula

http://articles.networktechs.com/112-p1... Poišči Gspot v 2.52 beta 01
sotlerx

Drejcula ::

Hmm sem si instaliral. Samo nikjer ne najdem Conversion. Mi pa je izisalo Qpel ,BVOP,nvop :video
avdio pa CBR. ko spila 5 sekind je zvok in vse.

Zanima me če ima kdo kakšen seznam kaj podpia in kaj ne.

Imam en film bud spencerja in mi predvajo sliko brez zvoka v GSpot :video divx 5.0
:audio pa CBR

sotlerx ::

Drejcula
Če ti je izpisalo v temnem polju Qpel potem pozabi na gledanje na playeru katerega že imaš.Jaz imam XORO 415 in mislim da nobeden XORO ne predvaja Qpel.
sotlerx

sotlerx ::

Drejcula
Probaj še ta Gspot skinut dol pa poglej če se razlikujejo prejšnji in ta.

http://gspot.headbands.com/
sotlerx

Drejcula ::

sotlerx

Gle opel ne, prej sem imel xorota415 in sem imel en film z opelom in ga ni predvajal s tem 4000 pa ga tak da zgleda da eni delujejo eni pa ne.
Ni mi pa jasno zakaj od začetka deluje pepelka pol pa prekine?

sotlerx ::

Pepelko stestiraj z GSpot-om in mi točno povej sam Video codec in audio codec in ali je film
avi ali je vcd (končnica).
sotlerx

Drejcula ::

sotlerx

sem ti poslal na email sliko kak mi izpise

pibomarco ::

sedaj ko sem bil pozoren, sem opazil da tudi meni kdaj pa kdaj izposti kšno vrstico pri podnapisih... upam da bojo to kj poštimali, sicer pa ni tako moteče, če je film seveda v angleščini... Ampak če sm ga že kupil bi blo fajn da dela tako kot more... Bomo pač počakali na novi firmware an...

Lp
Let's bypass all the bullshit and get naked!

S - Shine ::

Včeraj sem v leclercu kupil xoro-ta hd 415 za punco.pa sem že mislil, kok sem kr en player kupil, pa vidim da sploh ni tako slab.

Torej, verjetno priporočate, da že kar takoj potegnem dol nov firmware in ga naložim na predvajalnik?

LP

Drejcula ::

Ja gle zdaj če imaš meni v slovenščini potem ga pomojem ne rabiš nadgradit, ker je verjetno tazadnji popravek gor.

avtofrik ::

Ziv.

Berem tole debato in zanima me, predvsem ti Miha76 si pisal o novem Xoro 2100.

Dej povem se kaksno izkusnjo ki jo imas? Podnapisi sem ze zasledil, da izgledajo podn.
Ostalo pa dela, ali kako?

Kn3dL ::

Zdravo!
Tudi mene zanima več o Xoru 2100, predvsem zaradi tega, ker se mi zdi funkcija z usbjem dost bolj uporabna! Seveda zato ker imam zunanji disk in ne bo treba skoz pečt na dvdje oz. cdje. Tko da Miha76 navali8-) ...

Miha76 ::

Hm kot sem rekel se nisem lotil kakšnega posebnega testiranja, ker me je vse minilo ko sem videl podnapise.
Drugač pa kokr sem probal Xvid+ac3 dela subi kmorajo biti enakega imena, slika je kr OK in je čez cel ekran tudi brez uporabe zooma (16:9) format.
Tudi pri previjanju , ki se je vršilo zh max 20x so podnapisi ostali in niso izginjali/zamujali.
Na usb nosilec je pa obvezno treba posneti vsaj 1 MP3, da ti prebere vsebino le tega.
Ko sem nanj priklopil EXT usb disk,je trajalo cca 3 minute, da je vse skupaj premlel in pokazal direktorije.

Slike si lahko ogleduješ v slideshow in niso bile čisto čez cel ekran ampak malo porezane na levi in desni strani. Lahko jih tudi rotiraš. QL je tale funkcija z USB in prav sedaj si iščem en tak player z USB,ki ne temelji na Sunplus čipu (beri NO SUPPORT). Obstajale je en mediion z MTK čipom in usb luknjo vendar se ga ne dobi pri nas (sosedje Franzi ga veselo uporabljajo) in to bil zadetek v polno (Homemade FW pa še USB vhod=no more CD/DVD)

Tko toliko zelo na kratko.

ncc2000 ::

Pozdrav!
Imam 415-ko, zelo zadovoljen do predkratkim, ko je začel počasi, kako naj rečem, "pešati":)) ! Sredi filma zašteka, potem ne zna več brati diska, vratca se odpiraja, ko pa ene 3x probaš jih zapret in odpret, tudi to ne gre več. Na LED piše openning, dogaja nič. Edina funkcija, ki da kaj akcije, je sprememba openning & closing na LED, če pritisneš tipko Door. Tudi po izklopu iz omrežja in nazaj (za minuto, čez noč) je efekt isti. Tako. Prvič to zgodilo kak mesec nazaj. Izključil sem ga iz omrežja, sem ga hotel nesti na servis, Stal je ene tri dni, vseeno sem ga potem še enkrat priključil, da nebi zastonj letal, je pa delel normalno. In tako kak mesec, danes sem pa zoped pred fascinantno Openning/clossing LED only funkcijo. Imam feeling, da zna na servisu delat normalno, en mesec pa ga tam nihče ne bo gonil in da bom takega dobil nazaj.
Ima kdo podobnje izkušnje? Kak trik? Predlog? Kaj ga je pičlo?
Nevem, sem brskal po forumu, nič podobnega nisem našel, lahko sem pa spregledal.
Za nasvete bom hvaležen. LP

Yossarian ::

Po moje je najboljše, če ga neseš nazaj in rečeš, da nočeš imeti popravljenega ampak nekega čisto novega. Poskusi najprej zlepa, sicer jim zagrozi z inšpektorjem. Po zakonu imaš, ne glede na garancijo, pravico, da dobiš novi proizvod, da ti tega popravijo, da ti vrnejo v celoti denar ali pa da zahtevaš zmanjšanje kupnine.
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

raptor1 ::

jup

medion 80796...pa mislim da ma tud 80428 serija USB

Medion MD 80796

joze67 ::

Moj 415 je bil kupljen pred letom dni (skoraj mu je potekla garancija); pred kakim mesecm je šel nazaj k Rolan-u zaradi točno enakih simptomov, in seveda je na servisu delal.
Danes sem ga nesel na Izid servis, je rekel da je šel ali motorček (ni) ali matična plošča, da bodo kar zamenjali. Pa bomo videli.

Muzo ::

črnega 415 se ne da dobiti nikjer ane? 4000ke ne mislim kupovati zaradi težav s podnapisi. Kaj bi bil dostojen naslednik 415ke?
««
27 / 42
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri DVD + Divx predvajalnik do 15K SIT? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
14724305 (8919) bizi72
»

Zunanji HDD DIVX predvajalnik

Oddelek: Zvok in slika
51465 (1291) Alec999

Kateri dvd, dvix player kupiti?

Oddelek: Kaj kupiti
121490 (1271) Stepni Volk

Kateri DVD/Divx predvajalnik?

Oddelek: Kaj kupiti
142179 (1919) Stepni Volk
»

Kateri Divx predvajalnik kupiti svojim staršem?

Oddelek: Kaj kupiti
152508 (2070) Yossarian

Več podobnih tem