» »

Moski "problemi" z zenskami :)

Moski "problemi" z zenskami :)

C_maniak ::

pejdi nazaj tja, pa bo.:)

Go-ahead ::

Nazaj tam še nisem bil, torej kaj predlagaš???

Thomas ::

Ja, go ahead!
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Go-ahead ::

Lepo, da ste lojalni - občudovanja vredno, vendarle je za konstruktivno debato potrebno v pogovor vključiti več punc. Kako bi jih privabili ?????????

C_maniak ::

ah, sicer se mi ne da, sam bom vseeno. :>

ker je ST pač računalniško usmerjena stran, je logično, da bo tu manj predstvanic ženskega spola. pa vseeno jih je nekaj in so zato še zanimivejše in pač predeskutiramo vsak njihov odgovor. je pa tu pogovor o takih zadevah na dosti, dosti višjem nivoju, kot pa na teh forumih, ki jih omenjaš, kjer zna biti kdaj prav obupno. debil ob debilu. :)
in mogoče ti bolj spadaš tja, fak it.
sej ne rečem, da je tam nekak bolj zanimivo ob drugačnem folku in več ženskah, ampak kdaj se pa res ne da zdržat, ker ženske na internetu izpadejo dosti bolj glupo kot pa so v RL, ampak to je že druga tema.


come on, baby, light my fire ;>

Dr_M ::

ker ženske na internetu izpadejo dosti bolj glupo kot pa so v RL,

khm....men delujejo povsot enako ;) :D resno.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Go-ahead ::

C_maniak: Še vsak lenuh se je izgovarjal na kvaliteto. Ta tema pa vendarle spada v probleme človeštva, kateri so menda zanimivi tudi za punce (le kdo je avtor??). Ker z nami ni nič, bo pa mogoče Vrtnyka kaj zrihtala.
Vrtnyka tudi nas zanima kakšne probleme imate s fanti. Pa povabi še kakšno friendico k debati. (Verjetno so vse na počitnicah)

C_maniak ::

heh, ne. mislim, ja, nekatere so že v RL tolk glupe, da pol na netu niti ne morjo bolj bit:D , ampak to je drugo.
govorim o tem, da je recimov RL v redu. lušna pa to, govorit se da z njo. pol na netu pa vse splahni. krneke fore čuden, bedne. piše čudno, potem me še kako neznanje na računalniku razjezi. neki se z angleščino matra, pa nima pojma itd.
se najde kaka taka, ja. :))
in pol te mine... čeprav je privlačna.;)

GO_AHEAD, sej vrtnyca je neki časa tud sodelovala tu, tudi druge ženske (če jih nisi opazu, pol ne brbljaj), seveda pa jih ne bo v večini in brez zveze vabit zdej še neke iz drugod, ker je velika možnost, da ne izpadejo ok (glupo, če hočete :D ).

sicer pa pejt tja, kjer ti je bolj všeč in ne kurči.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: C_maniak ()

Go-ahead ::

Men je že zdej tu všeč, lahko bi mi bilo pa še bolj, če mi nekatrei ne bi metali polen pod noge. Sicer pa dobrota je sirota. hvala za sodelovanje in ostanite še naprej z nami.


Upam, da je moje poste prebral še kdo z malce več spočitega IQ-ja.

C_maniak ::

:)))

smešen si ;>
zdej pa razmisli.:P

al pa čez par mescov, let poglej, pa boš ugotovil zadevo.

Barakuda1 ::

o.k. Dost osebnih obračunavnj. :|

Nazaj na temo, če imate še kaj konstruktivnega za dodat, če nimate pa lohk gre tema tud v pozabo (beri - pod ključ).

DoloresJane ::

Vsak ima svoj okus in meni je všeč, da je ženska high – da se nosi, vendar ne preveč. Tisto kar je lahko dostopno, pač ni zanimivo. Konec koncev smo moški po naravi baje lovci in ženske plen.

Jaz sem (bila) zelo "hard to get", pa niti malo "high". Z mano lahko vsak govori ob vsakem času, vsak pa na more biti moj fant. Ker natančno vem, kaj hočem (in znam to tudi dobiti), nisem za vsakega. Da niste v tem primeru moški ocenjevano blago? :D

Kdorkoli je napisal post, iz katerega je citat, pozna po mojem mnenju le ženske iz svoje ožje družbe. Za kak širši pogled pa očitno zmanjkuje energije. Ga ženske, ki se nosijo visoko (v resnici pa pokazati ni prav dosti) tako okupirajo? :D

M-man ::

Ha, ha, ha... :D Jaz sem bil.0:) Ne me ne okupirajo, samo pravim, da so mi všeč. Poznam pa precej takih, ki niso high pa se mi ne dopadejo tako zlo. Ne vem zakaj je to tako. Mogoče zato, ker je zunanjost teh žensk običajno nad povprečjem. :\

Glede na to, da praviš, da veš kaj hočeš, imam 2 domnevi. Ali si že stara (verjetno to odpade) ali pa ti moram čestitati, ker si ena redkih, ki ima dokončno izoblikovano mnenje.
Alea Iacta Est. (Julius Caesar)

C_maniak ::

sej pravim, da so tu debate na višjem nivoju. iz tega sledi, da so tudi ljudje, ki debatirajo malo višje. ;>

A. Smith ::

Veš, Nadezhda, tukaj prihaja do različnih pogledov na situacijo; moškim je osvajanje žensk pač izziv, ta pa ni zanimiv, če je lahek. In ko recimo opazujem neko dolgonogo in razmišljam, kako bi jo zapel, mi niti na pamet ne pade razmišljati o najini zvezi naslednjih 50 let. Cilj mi je npr telefonska - in to je to.

Seveda pa ne bom vedno razmišljal na ta način; nekoč se mi bo zahotelo resne punce in takrat bom ramišljal tako kot ti.

Upam, da se zdaj razumemo:
Fantje = lovci = zgornji odstavek:D

frenk ::

Zgleda obstajate fantje lovci in obstajamo resni fantje...no smo le nardil korak naprej v tej debati:D

Dr_M ::

vsak resen se prej ali slej spremeni v lovca...
eni se prej, eni kasnej, odvisno kok je kdo trmast.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Jebiveter ::

vsak resen se prej ali slej spremeni v lovca...


Da nisi ti to mislil ravno obratno...:\
Certainty of death. Small chance of success. What are we waiting for?

Thomas ::

Mnogo naivnih mnenj.

Rečem samo: Cosmides, Toby, game theory.

Vse klapa. Čisto vse. Razen, da smo za nekatere zadeve trenutno še pretupčkani, da bi jih znali prav izpeljat. Delamo na tem.

No, sej vem - 99% se vas zdej sprašuje - kwa pa to mora bit za en cinizem? Mogoče nadvse presenetljivo za koga, vendar sploh ni! Ne.

:)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Sergio ::

Thomas torej očitno zavrača princip družine? Poligamija all the way? Te prav razumem, ane? Saj smo ljudje poligamni, kaj bi se matrali z dolgimi zvezami? Slam, bam, thank you ma'am?

Če sem te narobe razumel, moje iskreno opravičilo.
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Thomas ::

Recimo, da si razumel, kam pes taco moli.

Toda nisi razumel, da pes taco obrača v različne smeri, pač odvisno od tega, kaj se mu izračuna v pasji glavi.

Poligamija ni vedno tisto, kar bi moški hoteli. Monogamija ni vedno tisto, kar bi hotele ženske.

Rečem samo: Cosmides, Toby, game theory.

BTW, Cosmides je ženska!
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Dr_M ::

Da nisi ti to mislil ravno obratno...:\

nop...tocno tako sm mislu, kot sm napisu.
jest sm biu ucas bl resen, potem pa me je zenska tok zajebala da kr ni res, zdej pa iscem samo se za fu* :) resne zveze me ne zanimajo vec.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Thomas ::

Ja, to gre povsem v možne scenarije!

Learn!

Moram reči, da je to oster napad na Goulda, kateri je nedavno umrl. Vse življenje je narobe razlagal Darwina in naredil več škode kot koristi. Bil je pa uraden, to pa.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

DoloresJane ::

Dr_M: krasen primer obrambne reakcije, ki kaže strah, da bi bil ponovno prizadet. Mogoče bi veljalo po temle v tebi malo pobrskati? (Brskaj seveda ti sam. Forum ni pravo sredstvo.) Sicer pa ni nič narobe s tvojim načinom. Samo, najkasneje, ko boš star okoli 40, mislim, da si boš zaželel, da bi imel koga, ki bi ti kuhal in obleke pral in likal. Da ne boš... klonil? :D

Stara sem (pravkar imela rojstni dan) 20 let, vendar sem že pri 15.,16. vedela, kaj želim. Nimam ne volje ne časa se ukvarjati z nezrelimi primerki, ki se iščejo in ne vedo, kdo ali kaj jim koliko pomeni.

Če bo Thomas formiral našo družbo v prihodnosti, raje umrem, kot da me klasificira. Človek, ki ima tako malo pojma o ženskah in jih preučuje na podlagi googlovih linkov... žrtev je minimalna.

Ženske ki so high, so lepše... Morda. Morda ima to tesno povezavo s tem, da imajo starši več denarja, kar ji omogoča, da si kupi ustrezne kozmetične pripravke in ličila. In je potem napihnjena zaradi vsega skupaj. Resnično lepih žensk sem videla malo. Ni ji stvari, ki je ličila ne bi mogla prikriti. Na drugi strani pa se mi ravno zato toliko bolj zdi, da je resnična lepota v tem, da ničesar ne prikrivamo.

Thomas ::

Tale Thomas je en hud kujon! V vsako temo pašejo njegove nelepe lastnosti. :P
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Dr_M ::

Nadezhda: seveda je to to, ampak to ostane precej dolgo. zato pa smo pol usi tipi prasci, sej nas tega zenske naucite oz nas prisilite v to. :)
mogoce bom klonil...mogoce se prej kot pri 40, mogoce nikoli.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

M-man ::

Tisto v zvezi z denarjem zna biti res, ampak včasih se zgodi prav nasprotno – pokvarijo svoj videz. Po drugi strani pa se ženske bogatih staršev običajno gibljejo v bogati družbi in so povsem nedostopne. Poleg tega pa je njihovo vedenje katastrofalno in če nisi pijan, ga niti ne prenašaš.>:D

Verjetno smo vsi moški lovci dokler ne srečamo prave ženske oz. ji ne podležemo. Takrat običajno vsi postanemo vsaj malo copate. Do takrat pa vsi gledamo za lepimi ženskami, čeprav vemo, da so nadpovprečno komplicirane in in je življenje z njimi izrazito težavno – sploh če si nagnjen k ljubosumju.:\

Nadezhda, saj moški znamo tudi likati, prati, kuhati... Ne podcenjuj nas.:D

PS: Nekdo je preveč gledal Beautiful Mind.>:D >:D
Alea Iacta Est. (Julius Caesar)

Thomas ::

Nekdo ga nikoli ni gledal. Pozna pa zgodbo že dolgo časa (še pred filmom). Pa ne samo zgodbe.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Urajmal ::

Zdaj ne vem kaj vi tu bluzite... Zdi se mi da vsak vsakega nekaj prepričuje vendar ne najdete bistva. Vsak ima tukaj zelo različna mnenja zato so tudi odgovori zelo relativni...

Vem da je mal off-topic :)

M-man ::

Gre za povsem enostavno debato, vsak pove svoje mnenje in to je to. Gre za deljenje pogledov in ne za prepričevanje. Nekateri dokazujejo, da ženskam še ni potrebno obupati, drugi pa opozarjajo, da so zadeve še slabše kot v resnici. Sklep vsak se odloči sam.:D
Alea Iacta Est. (Julius Caesar)

huelz ::

Babe so za to, da kuhajo, perejo pa pusijo kurac...

Da ne bo pomote, to mi je potrdila tud Nadezhda, zalostno pa je, da vecina ne zna kuhat, prat pa likat...:\ (po drug stran znajo pa usaj pusit kurac...)

Razlog? Ne vem, mogoce lih zarad tega, ker dons pac moras zensko tretirat kot boginjo (in za moje pojme je to tud prov tko!) Ker drugace bi si zlomile noht, si pokvarle frizuro (klub trivremenskemu taftu) al pa si popacale novo majcko, ce bi clo svojo rit premaknile iz fotelja. Se dobr, da znajo dvignt telefon pa narocit pico:D
Samo da jim ne bi krona z glave padla, right?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: huelz ()

Sergio ::

Kaj si pa zdej hotu povedat, huelz?
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

huelz ::

Ah...

Malo posplosujem, ampak prov delc od dejanske resnice pa tud nism...:D

Je ze pac tko dons, da je nekaterim puncam (jez pravm da vecini...) kuhanje, pranje in likanje nekej tujega, nekej, kar pac ne znajo.
Sicer zakaj bi pa mogle sploh to delat?
Od vse tehnologije k jo mamo (pralni, pomivalni stroji), do tega, da si clovk pac najame eno, da mu enkart na tedn pride pospravt pa zlikat, do tega, da nej bi si deu dva k sta skupej delila.
Ceprov v praksi vemo da ni tko...

Men se samo zdi, da tist prvi stik, k ga mas z nasprotnmu spolom, se ni tak problem, al pa tak bavbav, kokr eni misljo al pa ga hocjo prkazat...
Pac, ni vsak Brad Pitt in ni vsaka Jenifer Aniston (a sta onadva zej skup...?). In tud onadva mata svoje probleme... Nobody is perfect...
Eni pac morjo mau jokcat, ker ne morjo dobit punce, eni morjo jokcat ker so copate, eni morjo jokcat, ker punce nimajo vec in eni pac jokcajo, ker ni vse tko lepo, kot sta si oba zamisnla v zacetku...

Ampak, jebiga, to ti je zivljenje...

Sergio ::

huelz, malo bluzis, no. Kje pise, da mora zenska prat, kuhat, likat, pospravljat? S tem bi morali ze zdavnaj opraviti in malo pocistiti omaro skeletov.

Delitev dela. Ce je pri obeh kariera mocno na prvem mestu, je pa za to tudi profesionalna pomoc, ki pa pride smesno poceni, glede na to, koliko ta (domnevna) karierista zasluzita.

In, ce jim je kuhanje, pranje in likanje kaj tujega? Ti slucajno pricakujes, da ti bo punca likala, prala, kuhala, medtem ko bos gledal teve, ker bos 'utrujen od sluzbe'? Ti casi so mimo.

Potem pa preides iz nekega macizma na jokanje o tem, kako nisi dovolj privlacen. Sori, ne razumem, kaj si sploh hotel povedati. Spet.
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Dr_M ::

Sergio: ja zenska bi tko delila delo, da bi vse opravlju moski...seveda :)

zensko je treba vzgojit. ce je pac trda, bo sla, ce je kej vredna, bo ostala. tako je to.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

huelz ::

Ok, wtf?

Kva pa...
Lej, sej sem lepo povedu, da pac...
Ah, fuck it...

Ja, se enkrat bo treba zgleda...
Sej jez ne zagovarjam tega, da mora zenska zej kuhat, prat itd. (jez sem samo povedu, za kaj zenske so...). Ne glede na to, kolk je nasa druzba napredvala od pamtiveka, zenske se zmerej opravljajo vecino gospodinjskega dela...

Dam en primercek.
Mi ga je povedu majstr, k nam je delov stopnice. Mu rece zena, nej pomije posodo. Se tip zabuni, zakva koji kurac bo pa on posodo pomival, to je babji deu... In ker je pac biu dan zena, je pomil tisto posodo in pozrl opombe o tem, kako so danes moski in zenske enakopravni...:D
Pa prpele on en dan domu 15 kilsko vreco cukra. Pa pride njegova hcerka do avta in ji rece, nej nese to u bajto. Pa prau, da ona tega ne more :D Pa ji rece nej gre po mat, da bo ona. Pa prideta ven mat pa stara mama in ga cudn gledata (ja, revcek mora se tasco prenasat doma:D ), pa mu hocta dopovedat, da ne moreta nest 15 kilske vrece u bajto. Pa zagrab on vreco, jo nese not pa rece: Tolk o enakopravnosti!:D

Aja, Sergio, kje jokam o tem, da nism dost prvlacn?

Gandalfar ::

Daj,

nastej 'klasicne' moske vloge v gospodinjstvu, ki se jih zenske otepajo

BigWhale ::

Gaby ne mara pomivat posode, men je vseen, ceprav me glih ne veseli. Gaby tezila naj pomivam posodo, pa sem jo. Potem sem pa kupil pomivalni stroj. Tja not tud gaby zlaga posodo, pere se pa sama.

15 kilskih vrec cukra ne kupujeva, ker gaby ne pije cukrane kave, jest je pa sploh ne pijem. Deljenje del na moska in zenska dela je za retardirance na ravni avstralopitka. Lahko pa delo razdelis na tista dela, ki zahtevajo fizicno mocnejsega cloveka in tista, ki ga ne.

Little whale-a pa previjava oba, zaradi bioloskih ovir, ga doji samo Gaby.

Aja, ko pa prnesem iz stacune celo steko mleka, jo pa se sam gor odnesem. Pa se ne pritozujem zaradi delitve dela, ker lahko, brez, da bi imel slabo vest, medtem, ko pisem kak trapast post na slo-tech, recem, 'Gaaabyyyy jest bi tkooo neki jeduuu...' In gaby mi nardi cokolino/kakav pa kruh in mi ga prnese, meni se vstat ni treba. In to deluje tudi obratno.

Ce pa kdo misli, da je to 'dolznost' zenske, da pocne take stvari za svojega moskega, naj pa zleze nazaj v votlino iz katere je prilezel. Heh.

DoloresJane ::

Mislim, da je tukaj debata zaradi rahlo dvoumnega huelzovega poesta precej zavila.

Jaz sem napisala, da si bo Dr_M, ko se mu bo stožilo po gospodinji, eno omislil. Od tu je huelz razbral, da naj bi bilo moje mnenje, da so ženske samo za gospodinjska dela. Glede na doktorjevo mnenje, sem predvidevala, da bi edino v tem primeru on lahko želel dolgotrajnejše zveze z žensko. (Mimogrede, Dr_M: tisto o tem, kakšne prasce vas ženske delamo, je izgovor, da ste lahko taki. Čudovito prenašanje odgovornosti. Pa še truditi se ni treba, da bi se spremenil. ;))

Obstajajo ženske, ki se zelo dobro znajdejo v gospodinjstvu. Poznam dekle, ki sama daje svoje obleke prat, si jih lika in briše prah v svoji sobi, pomiva okna in tla. Skratka skrbi za svoj teritorij. Svojo sobo, zaenkrat. Poznam tudi ženske, ki za živega boga ne bodo vstale s stola, da bi naredile kaj gospodinjskega. In obstajajo še marsikakšne druge... recimo take, ki bodo vedno želele vsa gospodinjska opravila razdeliti na pol. Sama znam opravljati večino gospodinjskih opravil in če bi živela sama, ne bi umrla. Če bom živela z nekom pa ne bom naredila vsega sama. Precej moških, ki jih poznam, je dejstvo, da je ženska velikokrat opravila določeno delo namesto njih polenilo le do te mere, da danes raje ležijo v fotelju. Hvala, ne.

Sicer pa bo vsak dobil točno takega partnerja(-ko, ki ga bo želel. kdor želi gospodinjo, jo bo iskal in našel. Kdor želi karieristko, takisto. Ksdor želi nekoga, ki mu je enakopraven, bo takega našel.

P.S. BW - v ZDA se da kupiti posebno dojko, ki jo napolniš z mlekom, potem pa jo oblečeš kot nedrček in omogoča moškemu, da doji svojega otroka. ;) Če bi želel izkusiti... :)

Dr_M ::

Dr_M: tisto o tem, kakšne prasce vas ženske delamo, je izgovor, da ste lahko taki. Čudovito prenašanje odgovornosti. Pa še truditi se ni treba, da bi se spremenil.

mogoce za nekatere res, ampak jest nism tak (no sej vem kaj si zdej misls; se en bumbar k pravi da ni tak). men osebno ni do tega, da bi biu tak, ampak zavestno hocem bit. zakaj bi samo zenske ceu life po men srale, zakaj se neb jest ksni??
ce zenski mislite, da mate pravico, da nam life morite, zakaj neb mogl bit tut obratno?
jest se nikol nism nobeni nc naredu, se nobene nism prizadel...mene pa so mnoge...in se veselim dneva, ko bom tut jest zbral moc, da bom ksno hudo zajebu >:D :)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

DoloresJane ::

zakaj bi samo zenske ceu life po men srale, zakaj se neb jest ksni?? ce zenski mislite, da mate pravico, da nam life morite, zakaj neb mogl bit tut obratno?

Ne posplošuj. :) Lahko govoriš samo o tistih ženskah, ki so tebi škodile ali te prizadele. Sem že povedala, da vse ženske niso take. Seveda je lahko tudi obratno, vendar ne vem, zakaj misliš, da je smisel življenja, da drug drugemu otežujemo bivanje. Če naletiš na en primerek take ženske, ki te je prizadela, se ji v bodoče izogibaš oz. poskušaš najti kakšno drugačno žensko. Da vedno pristaneš z ženskami, ki te na koncu prizadanejo, pa ali kaže na to, da nimaš prave ideje o tem, kaj hočeš od zveze in potem ženska zvezo povsem prikroji sebi (kar ti menda ne ustreza) ali pa se ji ne upaš zoperstaviti, ko ženska počne nekaj, kar ti ni všeč. Ali pač enostavno ne poznap drugačnih žensk kot so te, ki te vedno povozijo. Lahko je vmes še kaj drugega, zagotovo pa si, da ti ženske življenje otežujejo do te mere, v prvi vrsti kriv sam, ker se ne postaviš zase na učinkovit način, ki bi ženski pokazal, da ji ne dovoljuješ, da bi se s tabo igračkala ali te namenoma prizadela. Učinkovit način ni vedno nasilen. Učinkovit način je tisti, ki ne prizadane direktne škode, vendar drugi osebi pokaže, da za tvojimi besedami stoji močna volja in neuklonljivost. In da sebi vedno želiš najboljše. Dokler tega ne bo, boš težko pristal z žensko, ki te ne bi poskusila izkoristiti. (Take so moje izkušnje.)

jest se nikol nism nobeni nc naredu, se nobene nism prizadel...mene pa so mnoge...in se veselim dneva, ko bom tut jest zbral moc, da bom ksno hudo zajebu

Beri zgornji odstavek. Močnejši ni tisti, ki prizadane več ljudi, pač pa tisti, ki ne pusti, da bi jih zloba in nemoč, ki je vzrok zlobi, drugih ljudi prizadela do te mere, da ne bi bil sposoben uživati vseh pogledov življenja. :)

sid_dabster ::

huelz:
Zelo sem se zacudil, ko sem videl, koliko si star. Pricakoval bi vsaj 6 let manj...
Fallen beyond all grace deeper and deeper
The sound of her own blood dripping
Like sacred tears from a bleeding rose...( Embraced, Within)

Dr_M ::

Nadezhda: dobr obracas besede, ampak jest se ne pustim :) teh predsodkov, da sm jest kriv za vse, sm se ze znebil.

nism jest kriv, ampak zenske, ne bos me prepricala obratno, mam prevec izkusenj s tem :)
pa zakaj nebi posploseval? ce bi vsakih dobil 1 sit, ko mi je zenska rekla, da niso vse iste, bi bil ze bogat.
na koncu se vedno izkaze, da mam jest prav, pri nekaterih ze po 1 uri, pri nekaterih pa po 2 letih al pa se vec, ampak vedno je isto.

ja, pac sm neumen ker se pustim zenskam, da me jeb*** v glavo, ampak tega ne bom vec dopustil.
opa, zdej pa ze zanikas svoje lastne trditve.
enkrat pravis ja, drugic ne, isti stvari :) odloci se ze.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

perci ::

nism jest kriv, ampak zenske, ne bos me prepricala obratno, mam prevec izkusenj s tem
Če imaš s tem preveč izkušenj, potem si očitno sam kriv - a te je kdo silil v odnose?
pa zakaj nebi posploseval?
Zato, ker niso vse ženske enake? Zato, ker nisi bil v resni zvezi niti z miljoninko prebivalstva ženskega spola in je tako posploševanje nekorektno. Prblizno na istem nivoju kot ženske, ki govorijo, da so vsi tipi enaki - se mi kar smiljo taki posamezniki, ki imajo sam slabe izkusnje v odnosih.
ce bi vsakih dobil 1 sit, ko mi je zenska rekla, da niso vse iste, bi bil ze bogat
Eh...
ja, pac sm neumen ker se pustim zenskam, da me jeb*** v glavo, ampak tega ne bom vec dopustil.
Pravilno - ampak to ne pomeni, da je recept za to, da probas ti cimvec zensk jeb** v glavo.
opa, zdej pa ze zanikas svoje lastne trditve.
Nope, nikjer se ni zapletla - ti si malo površno prebral ali pa ne razumeš. Pa ne mislim pojasnjevat - preberi še enkrat njen post pa ti bo /verjetno/ kapnilo.

Dr_M ::

perci: pa mas ti tok izkusenj, da lahko moje trditve zanikas. dvomim! :)
ne trdim, da mam 100% prov (ker vem da nimam), ampak zaenkrat moje izkusnje kazejo tako.
verjetno lohk na prste ene roke prestejes uredu zenske (vsaj kar se nasih krajev tice) :)

drugac pa vec zensk pravi, da smo usi tiopi prasci.... ampak ob takih zenskah to ni nic cudnega :) ce nisi prasec, tezko prezivis.
je pa res, da si je tip sam kriv, ce ne zna vzgojit zenske, ampak ene so prevec trmaste, pa grejo stran.... :)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dr_M ()

Daedalus ::

Dr_M, ne vem kje zaboga živiš, pa kake ženske so ti všeč, ampak ti lahko povem, da od vseh mojih bivših je bila samo ena taka, ki me je htela izkoriščati. Pa ji je kmal ratalo jasno, da tako ne bo šlo in je raje nehala... Pa žensk ni treba vzgajati, treba je samo odkrito povedati, kaj ti je všeč in kaj ne, pa se bo že prilagodila, če je resna. In seveda velja za tipe enako. Če pa češ ženske vzgajati, si pa najdi eno 15 letnico. Samo tud take znajo kjub vzgajanju pobegnit.:D Razmerja pač ne smejo bazirati na prevladi močnejšega nad šibkejšim ampak morajo temeljiti na recipročnosti. Edino tako se lahko razvije uspešno razmerje...
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

BigWhale ::

> ce bi vsakih dobil 1 sit, ko mi je zenska rekla, da niso vse
> iste, bi bil ze bogat

Ampak ga ne. Zato pa nisi bogat. So kdaj pomislil, da sta za dobro zvezo potrebna dva? Ki se kolikortoliko dobro razumeta?

Hm, koliko si pa star, ce smem vprasat? Ker ce se ti je zgodilo, da te pri tvojih slabih 20ih zenske ze od 16 leta naprej 'jebejo' potem ti predlagam, da se nekaj let pocakas preden zacnes z zarocnimi prstani okrog skakat. ;>

Ce pa nikjer ne dobis sexa, potem je pa definitivno problem v tebi... :P

Dr_M ::

Ce pa nikjer ne dobis sexa, potem je pa definitivno problem v tebi... :P

problem ni v tem, to lazji dubis, kot pa resno zvezo...

ja pa str sm malenkost cez 20. pa ne gledam za ksnimi mladicki, ampak za zenskami, ki so nekje moje starosti.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Dr_M ::

Daedalus: zivim v Lj. in ja, kle so zenske mal cudne ja :) :)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

jype ::

Ma, Dr_M, ti si cist zmesan.

Ce te je ena prizadela in se bos zdaj znesel nad drugo (ki bo mogoce ravno ena od tistih, ki te bodo imele resnicno rade) je to isto kot ce te macka opraska in ti potem premlatis psa, ker macke pac ne mores ujet. Odlicno, tako naprednega razmisljanja pa se ne.

Obratna zgodba: Jaz poznam enga mulca, ki je imel veliko deklic in vse so ga imele zelo rade in vse po vrsti je pustil, dokler se mu ni enkrat cist nepricakovano zgodilo da je ze par ur preden je hotel on deklico pustit, ona pustila njega. Cist je bil revez na tleh in je jel razlagati kako mu je zal za vse ostale, ki jih je pustil, ker zdaj ve, kako so se pocutile. Po tvoji logiki bi zdaj moral biti vesel, ker jih je ze tolk zajebal, da ima tole zadnjo, ki ga je pustila, se tolk v zajebanem plusu, da ni problema.

Mene nobena bivsa ni hotela izkoriscat, ker je nisem imel. Sem bil hard to get (predvsem hard to bear with), geek (saj se spomnite postov o umivanju) in kolesar (se toliko bolj pomembno redno umivanje :). Zame se je baje zanimalo par deklic, ampak itak sem bil ves cas zaljubljen v kako sosolko (ah, kako neizvirno), potem sem pa po slabem letu pogruntal, da se ena deklica ze skoraj eno leto ves cas z mano vozi z biciklom. No, se vedno se voziva skupaj, pa deliva si prakticno vse (ok, menstruacije nimam jaz, ona se pa ne brije po obrazu pa verjetno je se kaj). Vztrajna je (to se lepse slisi kot da je trmasta) tolk kot jaz in se odlicno razumeva. Vsak dan se kregava (kdo bo nesu smeti, kdo bo zlozu posodo v masino, kdo bo mizo pospravu, kdo bo ketne namazu pa gume zafliku in take neumnosti) in nama nic ne manjka. Tisti ki se mu ne da vec "ne ti dej" pac rece "ok bom pa js no" in nihce od naju ni tok butast, da bi se sel delitev del, ali pa da bi mu bilo tako kreganje v breme. Ce ne bi bila skupaj bi itak morala vsak zase to delat, kar je ociten minus za samski stan. And I don't mind free Qualitätgeschlechtsverkehr, either.

Ker me tista sosolka ni marala in sem bil res prizadet in zivljenje je bilo tezko in ona je kriva za vse, bom zdaj jaz prizadel svojo deklico. Zato, da se bom bolje pocutil. Vsaj prve 0.7 sekunde. Potem ti bom pa prisel povedat, Dr_M, ce se ti splaca taka, joj, pa je res ze kar pregovorno slovenska mentaliteta.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

moški in "čekiranje" žensk/fantazije (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
559767 (9171) Mesar

Kakšna dekleta so vam všeč??? (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Loža
52952996 (5267) Poldy
»

Spolni odnosi v dolgotrajnem razmerju! (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
17719119 (14098) Volk|
»

"Resnica v svoji biti" - o sexu in ljubezni (strani: 1 2 )

Oddelek: Znanost in tehnologija
777632 (6339) Thomas

Več podobnih tem