» »

[Hi-Fi] - Oprema / naprave

[Hi-Fi] - Oprema / naprave

««
5 / 15
»»

VanGog ::

@glinik
Upam, da s tem nisi mislil na CD...:)

Runnagain ::

Kakšno je kaj vaše mišljenje o receiverju Onkyo TX-SR503E? Se splača dati še 30k več za model TX-SR603E?

Je kaj ugodnejšega in boljšega v tem cenovnem razredu?

Lp, Runnagain!!

glinik ::

Ne ne, theVincci. CD je čisto vredu, če imaš dobro zveneč player.
:)

Lp
Če bi faušija gorela, cela Slovenija bi gorela :)))

Je vredno razmisleka ...

glinik ::

Mene je recimo očaral Copland 288, da o Gryphon-ovem Adagiju sploh ne zgubljam besed .... hmmmmmm :D

Lp
Če bi faušija gorela, cela Slovenija bi gorela :)))

Je vredno razmisleka ...

Saladin ::

Mene pa zanima par stvari o HDMI ter I-Linkpriključkih.
V roku nekaj let mislim namreć nabavit en res kvaliteten (cena/kakovost seveda) A/V receiver ter DVD predvajalnik.
Ker hočem futureproof zadeve bi imel na voljo možnost priklopit kakšen HDTV ali podoben vmesnik na/iz receiverja v kako kvalitetno televizijo. Že sedaj pa se ti vmesniki razlikujejo in ne vem, če so med sabo kompatibilni oz. če so na voljo adapterji med temi vmesniki z minimalno izgubo kvalitete.
Npr. če bi sedaj vzel kakšen Marantz SR8500 ter Onkyo DV-SP1000E, ima Marantz DVI-D priključke, Onkyo pa HDMI - se dobijo original kabli za razimi priključki ter kako je z kvaliteto? Kako pa je z I-Link priključki - je to le še en vmesnik za updajte in kontrolo softwara na komponenti ali je to tudi vmesnik za prenos zvooka? Moraš še na kaj drugega paziti glede kompatibilnosti? SO na vidiku že novi standardi in če da, bodo kompatibilni z temi "starimi"?
Dobro je kar nosi največ svobodne koristi/najmanj bolečine čim več sentientom
na najhitrejši, najvarnejši in najbolj moralen način za najdaljše obdobje.
"Utilitarianizem po Saladinovo"

Stepni Volk ::

i-Link je Sony-evo (in priležnikov) poimenovanje za Firewire oz. IEE 1394, ki je kot vemo Apple-ov "izum". Ognjena žica po slovensko.

Bodoče priključke je bolj težko napovedovati. Po mojih lastnih izkušnjah, sem se vsakič, ko sem ugibal o prihodnosti opekel (DAT, mini-disk...). Industriji je v interesu, da ti vsake toliko vse na novo proda (poglej socket-e pri matičnih ploščah). Podobno bo tudi v Hi-Fi ju. Pod pretvezo napredka si bodo izmišljevali različne standarde in priključke. K zmedi bodo dodatno prispevali različni priključki, različnih proizvajalcev. Njihov namen je logičen: kupuj samo pri njih in ne pri konkurenci.

Glede naše prihodnosti, sem že zapisal na drugi strani debate o novici: Trusted computing, film.

Saladin ::

JE tale firewire le vmesnik za kontrolo in prenos podatkov (kot npr. RS232, USB ali LAN vmesniki), ali je mišljen tudi za prenos zvoka oz. videa?
In pa tele različni HDMI vmesniki - so ti med sabo kompatibilni in brez izgub podatkov?
Dobro je kar nosi največ svobodne koristi/najmanj bolečine čim več sentientom
na najhitrejši, najvarnejši in najbolj moralen način za najdaljše obdobje.
"Utilitarianizem po Saladinovo"

promocija ::

Pozdrav!
Doma imam avtoojačevalec 4x125w RMS, ter par zvočnikov in woofer,(100W RMS) ki so mi ostali od Sony-jevega glasbenega stolpa MHC-RG440.Računalnik pa ima tudi 8 kanalno zvočno.
razmišljal sem, da glede na to, da ima avtoojačevalec 2 vhoda(rear,front), bi lahko 1 vhod uporabil za priključitev zvočnikov, drugega pa woofer, ter vse to priklopil na računalnik?
Ali se to da, in če se da, kaj potrebujem in kje dobim?
Hvala za pomoč
LP
Grega
ni podpisa

CaqKa ::

firewire je namenjem prenosu videa.
i-link je poleg tega še namenjen kontroliranju kamere (previjanje)

firewire se le redkokje uporablja za kaj drugega kot prenos videa.
edino kar mi pade na pamet je vzpostavitev LANa z njim. ampak še vseeno trdim da se 99% vseh fw kablov uporablja IZKLJUČNO za prenos videa.

/edit:
DVI-d je kolkor vem priključek za monitor, pač digitalni. Kaj je HDMI nevem, je pa namen DVI in firewire malo drugačen.
firewire potrebuje še vezje, ki bo po DV standardu stisnjen video (mpeg2) odkodiralo in ga spravilo v prikazovalniku razumljivo obliko.

v bistvu fw je kot neke vrste usb, ali pa ethernet, s tem da se ga v te drugotne namene ne uporablja.
dvi pa po funkciji lahko bolj označimo kot recimo rumeni činč ali pa svideo. ker se pač pretvorba signala v monitorju razumljivega že prej zgodi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: CaqKa ()

BlazP ::

@gkosto: se da ja. Avtoojacevalec je ojacevalec kot katerikoli drugi (skoraj), sam da ima napajanje 12V oz 14.4V. Tak da ti je prakticno edini problem zagotovit dovolj mocno 12V enosmerno linijo za napajanje, naprimer z dovolj mocnim usmernikom. Za priklop signala iz zvocne rabis navadn kabl banana-chinch.

eF ::

Tudi sam sem ze razmisljal o vpregi avtoojacevalca, predvsem zato ker bi si rad k dodatnemu stereu dodal globokotonec. Pri branju tega posta pa me je presinila misel, da bi mogoce bil dovolj dober kar napajalnik za PC; kolkiko amperov recimo porabi povprecen 4 kanalni ojacevalec? Ajde recimo se ceno okrog 40k, nocem pisat moci v W ker vsi vemo kako je s tem
Važno je, da je še vedno vse pod kontrolo.

matrix2 ::

a mogoče kdo poseduje Cd-predvajalnik Micromega minium, kakšni se vam zdi zvok, sam ga nameravam kupiti pa oklevam med NAD- C542,Marantz 6000 OSE ter seveda Micromego. Kaj menite kaj je za kupiti??

Trancedeejay ::

HI
Jaz imam NAD 542 in je dober cd player. Ko sva ga s kolegom nabavila sta bila obadva cudne serije in sta oba v istem tednu sla po gobe. Sedaj imam drugega in dela brezhibno, spila tudi super za denar(ko priklopim nanj Nordost Blue Heaven interkonekt je pa zvok se veliko boljsi). Sem imel za probo doma Vincent S1.1 CD player doma, ki stane 140 jurjev pri nas in je igral slabse kot NAD, sicer vecji sound stage ampak zvocna slika je bila zmazana.
Kako pa igrata ostala dva, ki si ju omenil pa ne bi vedel.
Ce zelis lahko slisis ta CD player pri meni.
Have a nice Day

Matt
Music is the key

Highlag ::

Trancedeejay:

Si potem dobil novega ali poserviseranega? Meni se je namreč zgodilo podobno le da je bil čas 14 dni, ker me 1 teden ni bilo doma:D . Crknil je menda napajalni transformator :\.
Never trust a computer you can't throw out a window

matrix2 ::

ufff sedaj ste me pa kar orng odbili od NAD-a, ostane mi še kombinacija Marantz, Micromega Minium.... Pravijo po forumih, da je Micromega dobra izbira in tudi zvok je odličen, vendar sam pri sebi premišljujem da je za nekoga lahko vrhunski zvok ravno tisto kar za nekoga drugega ni niti približno... Sam imam rad čist že na momente skoraj oster kristalni zvok in predvsem zelo odprt.

Ravno prejšni teden sem bil pri nekom, ki je poseduje oh in sploh ozvočenje, samo zvočniki so bili vredni skoraj 1MIO, vendar mi zvok ni bil niti približno všeč. Zelo trdi basi, premalo odprti zvok in še bi lahko našteval. Če ravno ga on ni mogel prehvaliti kako vse skupaj fenomanelano igra:D Mogoče ravno zato, ker je vložil toliko v opremo in iz tega stališča bi bilo že nerodno govoriti, da ne igra dobro, sam pri sebi pa sem se malo zamislil nad osebki, ki zapravijo 1MIO ali več samo za CD-payer, pa kabli 1MIO pa.....:D

glinik ::

Torej si že imel opravka s takšnimi ljudmi ?:D

V Sloveniji je precej ultradragih sistemov, a le zelo mala peščica jih je pošlihtana "v nulo".

Lp
Če bi faušija gorela, cela Slovenija bi gorela :)))

Je vredno razmisleka ...

AnubisOfDoom ::

zanima me, kje dobim iglo za gramofon Sansui FR-D25, zanima me tudi cena...

Border ::

Pozdravljeni!

Precesal sem vse trgovine in pogledal skoraj vse izdelke. Ugotovil sem, da za nekje 150.000 SIT pride najbolj upostev YAMAHA sistemi. Kaj pravite na te?

Prva moznost za 93.000 SIT
- resiver RX-V357
- dvdPlayer DVD-S557
- zvocniki NS-P110 (75W + sw 100w)


Druga moznost za 130.000 SIT
- resiver RX-V457
- dvdPlayer DVD-S557
- zvocniki NS-P330 (100W + sw 130w)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------

dvdPlayer DVD-S557

resiver RX-V357

resiver RX-V457

zvocniki NS-P110

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Border ()

Trancedeejay ::

Predlagam, da raje kupis kaksnega Onkyo ali kaj solidnega , se trenutno marsikaj da dobit za ugodno ceno(lahko me tudi kontaktiras se za kaksen predlog). Za DVD predvajalnik si vzames kaksnega Pioneerja, to je recimo za 100 jurjev(receiver+dvd). Potem pa za ostal denar vzames kaksne normalne zvocnike, v tem rangu jh imas kar nekaj(govorim za par, torej dva zvocnika). Torej za ta denar lahko dobis zelo soliden sistem, DVD-je predvajas dolocen cas na stereo, ko pa zberes se kaj denarja pa vzames se ostale zvocnike. Mislim, da se ti ne splaca prevec hiteti, da ne bi denarja vrgel stran za nekaj s cimer ne bi bil zadovoljen in bi mogoce se kaksen tolar dodal za boljsi performance, saj naj bi zadevo imel za dalj casa.
Have a nice Day

Matt
Music is the key

Border ::

Tretja moznost za 160.000 SIT
- resiver Yamaha RX-V457
- dvdPlayer DVD-S557
- zvocniki 6.1 sistem JBL 200.6 (130W + sw 150w)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Border ()

Border ::

Cetrta moznost za 175.000 SIT
- resiver Yamaha RX-V357
- dvdPlayer XORO 415
- zvocniki KODA (65W + sw 100w)


Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Border ()

Border ::

Aja pa se ena moznost se mi je porodila zdejle po glavi... :P

Da vzamem Komplet Yamahe za 93.000 SIT
- resiver RX-V357
- dvdPlayer DVD-S557
- zvocniki NS-P110 (75W + sw 100w)

in ce mi bodo slucajno zvocniki, ki so poleg preslabi, v kar dvomim. Dokupim se KODA zvocnike, ki stanejo brez subwoferja 70.000 SIT (slika zgoraj).

Pglejte, testiral sem ALLinONE komplete, pa je bil sound cist vredu. Zato mislim, da me Yamaha ne bo razocarala.

glinik ::

Če je le možno, SE IZOGIBAJ zvočnikov KODA. To kaj sem slišal prii kolegu... enako igrajo kot PC zvočniki. Višina in bas. O sredini ni, "ne duha - ne sluha". Toplo odpriporočam.

Lp
Če bi faušija gorela, cela Slovenija bi gorela :)))

Je vredno razmisleka ...

tiktak ::

Border kje si našel ta komplet -
Mislim,da sem videl v big bangu isti komplet za 99.000.

Sicer pa me zanima če ima ta reciver, avdio out stereo, za na mixser z ojačevalcem.
Jaz bi vzel komplet brez zvočnikov in priklopil na mixser z ojačevalcem.
Vem da ni logično ampak tako rabim samo stereo.

Hvala Border

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tiktak ()

Border ::

Kaj pa pravite na zvocnike FIDELITY? Cena kompleta 5.1 je 55.000 SIT dobijo pa se v KR... audioclub!

Border ::


>>Border kje si našel ta komplet -
>>Mislim,da sem videl v big bangu isti komplet za 99.000.


BigBang prodaja te komplete od YAMAHA. Prvi paket 105 je 99.990 SIT in drugi 305 je 139.900 SIT. Jaz pa te dobim za 94.000 SIt in 130.000 SIT v drugi trgovini.

PAKET 105


PAKET 305

tiktak ::

Pa mi znaš dogovorit na drugi del vprašanja.

Trgovec v bigbangu mi je rekel naj priklopim na avdio out, ki je pripravljen za dvd out ali kasetnik out.

Ali imajo te izhodi res vedno avdio out?

Border ::


Trgovec v bigbangu mi je rekel naj priklopim na avdio out, ki je pripravljen za dvd out ali kasetnik out.
Ali imajo te izhodi res vedno avdio out?



Da lahko priklopis na tvoj mixser z ojačevalcem!

Border ::

Pozdravljen folk....

... ze mesec dni kupujem in izbiram komponente za hisni kino.... uglavnem... po novem... dve mozni varianti... Testiral sem Jamo E825 in Sys Fidielity SF2030, razlike neke bistvene ni, je pa ogromna v ceni...

POZOR: Jaz bom ta sistem rabu samo za gledanje DivXviD, TV in tu pa tam DVDja. Glasbe nikol nism poslusal v dnevni in je tudi ne bom sedaj.

1. moznost
- Receiver Yamaha RX-V457 (6.1) [63.000 SIT]
- DVD player Xoro 415 [14.000 SIT]
- Zvočniki System Fidelity [55.000 SIT]
------------------------------------------------------------
SKUPAJ: 132.000 SIT

2. moznost
- Receiver Onkyo TX-SR503 (5.1) [96.000 SIT]
- DVD player Xoro 415 [14.000 SIT]
- Zvočniki Front Jamo E825 [70.000 SIT]
- Zvočniki Center Jamo E6cen [27.000 SIT]
- Zvočniki Surround Jamo E600 [32.000 SIT]
- Zvočniki Subwoofer Jamo E8SUB.2 [77.000 SIT]
--------------------------------------------------------------
SKUPAJ: 316.000 SIT


Kaj pravite? Kako pa je kaj s stojali? Rabu bi potem takem 4x stojala.

OwcA ::

Če ne slišiš neke hude razlike in glede na to, da boš poslušal večinoma relativno nizkokvalitetne izvore, bi sam izbral cenejšo varianto.
Otroška radovednost - gonilo napredka.

Stepni Volk ::

Sekundiram Owci, za razliko pojdi na počitnice :)

glinik ::

Nimaš kaj razmišljat - cenejši sistem ...

Lp
Če bi faušija gorela, cela Slovenija bi gorela :)))

Je vredno razmisleka ...

Trancedeejay ::

Ja seveda - eno je razmisljat a se sploh splaca dat tudi 132 jurjev za prvi sistem. Za ta denar raje kupim stereo ojacevalec in dva zvocnika na nivoju, kjer bo vecji filmski uzitek kot na crapy surround. Sicer pa kdo je rekel da sta na svetu navoljo samo ta dva sistema. Recimo jaz raje se vedno poslusam na TV kot pa da bi stran vrgel 132 jurjev. Sam bi raje dodal 100 jurjev vsoti prvega sistema in bi vsaj imel sistem katerga se po14-ih dneh nebi navelical. Ne recem da je to malo denarja, ker ni in ga je tezko zasluzit, ampak ce se ze gremo domaci kino......... in ne prasketanje z vseh strani. Zanimivo je poslusat zvocnike na enem receiverju, kupit pa cisto drugega na katerem teh zvocnikov nisi poslusal.....
Have a nice Day

Matt
Music is the key

Trancedeejay ::

Ce pa mislis gledat DivX-e in nisi zahteven kot vidim, potem je pa se 132 jurjev prevec denarja. Das 70 jurjev pa je.
Have a nice Day

Matt
Music is the key

BlazP ::

Kolega kupuje nov ojacevalec. Gledalala sva NAD C-352. Zdaj pa naju zanimajo se alternative temu. Torej, kateri ojacevalec okoli 100k bi se bil vreden ogleda.

OwcA ::

Cyrus 5 (kar se mojih ušes tiče, vsaj en razred boljši od vseh ostalih), če ga kje stakneš, Harman Hardon HK-970, Marantz PM7200.
Otroška radovednost - gonilo napredka.

glinik ::

Še en glas za Cyrus. Zadeva igra res lepo ...

P.S. Owca, dober okus imaš ;)

Lp
Če bi faušija gorela, cela Slovenija bi gorela :)))

Je vredno razmisleka ...

fateh ::

Blaž P
Zdravo, tudi ojačevalci Arcam lepo zvenijo, pa Rotel.

Aljo
Z samo iglo bo verjetno problem, najverjetneje bo treba kupiti iglo z glavo kakega drugega proizvajalca, kar pa ni problem, vprašaj v Kranju trgovini: Avdioklub ali Corrado.
Lepo jutro vsem F.

audiofill ::

Kolega kupuje nov ojacevalec. Gledalala sva NAD C-352. Zdaj pa naju zanimajo se alternative temu. Torej, kateri ojacevalec okoli 100k bi se bil vreden ogleda.

Moj predlog je rabljen integrirani ojačevalnik DENON PMA 2000. Gre za 20 kilogramsko masivno zverino, narejeno po vzoru njihovih egzotičnih monoblokov POA-S1 vrednih 40.000 USD. Oba kanala ojačevalnika vse od napajalnega dela z ločenima transformatorjema ki sta konstruirana tako da drug drugemu uničujeta lastne begajoče magnetne tokove (kar rezultira v manjši šumnosti), pa vse do izhodnega dela, sta fizično ločena (dual mono ustroj). Kvaliteta izdelave in vgrajenih delov je za cenovni razred kateremu ta ojačevalnik pripada izredna. Prva verzija tega ojačevalnika (o kateri govorim tukaj) se je izdelovala tam nekje med letoma 1998-2002 in je stala okoli 210.000 SIT. Vmes so jo že parkrat posodobili (teža je narasla še za 10 kg, temu proporcionalno pa je narasla tudi cena...).

V glavnem prva verzija izgleda takole. V Sloveniji jih je nekaj, dobil pa bi jo za manj kot 100.000 SIT. Toplo priporočam poslušanje!

lp

Duke_Nuke ::

Zdravo!

Prosil bi za kako mnenje.
Nadgrajujem svoj pro logic sistem NAD+zvočniki Jamo, in sicer zaradi prehoda na dolby digital. Do sedaj ima že standardni surround zbir zvočnikov (center,L/R, rear). Zdaj pa bom to nadgradil še z dvema zvočnikoma za back central v sistemu 7.1
Btw; Ali je kaka specifika vredna omembe pri izboru teh centralnih zvočnikov za hrbtom (nagibam se izbiri med Mission M771i, KEF Q1 ali Tannoy mx2.

Starega NAD, ki mi je lepo služil in je vsaj za stereo poslušanje glasbe res prva klasa bom žrtvoval za receiver, ki je močan tudi HT gledanje filmov.

Med brskanjem po cenikih in prebiranjem številnih testov sem kolebal med Yamaho RX-757/657(ker je cenejši in še vedno s podobnimi sposobnostmi kot 757 Yamaha 757) in Pioneerjem model 1015K. 1015k
Za tega slednjega sem prebral kup testov, kjer je hvaljen nad običajnim nivojem za Pioneerje(po kakovosti zvoka so ga zelo približali zvoku njihove elitne serije , kasneje pa sem ugotovil, da je prejel letošnjo Eisa Award. Sicer je pa prvi receiver, ki podpira THX select 2.
Kakšna so vaša posamezna mnenja o tem specifičnem receiverju in Pioneerjevih zmogljivejšim komponentah?

Lp,

Mare.
Experto Credite

Trancedeejay ::

Kar se tice HT sistemov je Pioneer v vrhu med DVD playerji, receiver pa ni tako zvokovno na nivoju kot ima funkcij, je pa res poceni tale Pioneer(sprobaj ga in se kaksen drug receiver pa bos videl - seveda v istem prostoru z istimi zvocniki). Pri nas se dobi kar nekaj znamk - do koliko denarja bi kupil receiver? Kater model NAD-a imas, pa katere Jamo?
Have a nice Day

Matt
Music is the key

Zgodovina sprememb…

glinik ::

Se je že kdo srečal z integrircem Classe CAP-151? Če ja, kako se vam je zdel?

Lp
Če bi faušija gorela, cela Slovenija bi gorela :)))

Je vredno razmisleka ...

Duke_Nuke ::

Cena pri Majdiču je 540€ tako, da je ravno na meji budžeta za tovrstne receiverje.

Zdajšnji sistem pa sestavljajo NAD AV711, L/R Jamo 407a, center je ravno tako Jamo Center 18, rear so pa od NAD-a, dopolnjeno imam pa s subwooferjem Jamo SW 400e, ki ga pa imam na minimum, da imam ravno dovolj za lepo zvočno sliko.
Od kolega, ki ima višjo serijo Pioneerjevih modelov sem čisto slučajno izvedel, da ima ravno KEF Q1 serijo za zadnje centralne zvočnike in da gredo krasno skupaj. Jutri grem točno to primerjat, edino to me bega, kako bo se zlilo z obstoječimi Jamotovimi.

Glede kvalitete zvoka pa že od prej begam med Denon 2106 in temle Pioneerjem. Zako kot prej omenjene Yamahe so v podobnem cenovnem razredu, zato jih imam v ožjem izboru. Prvotno sem gledal tudi NAD-a, samo se mi zdi le prešibka zastavljen, kar se tiče HT. Kar se pa tiče stereo je pa NAD A- klasa za majhen denar, vendar za 753 model ne mislim dati 40t več kot za tega ostale primerljive.
Experto Credite

AnubisOfDoom ::

hoj, zanima me kaksen zvok imajo novejsi Stereo DENONi, v rangu do 100 000 sit. Ta NAD C352 me je razocaral, nekako je prevec suh in trd. Saj moci ima dovolj (vec kot dovolj), ampak ima tak suh zvok, basi so trdi. V glavnem doma imamo DENONa, 5.1 reciver, ki ga ima fotr za gledanje filmov in ma zelo lep zvok. Zanima me kje se da kupit DENONe, v blizini (slo, aut, ita). Sicer ne bom kompliciral, ampak ta marantz SR4320 je za moja usesa igral veliko bolje, kot zgoraj omenjeni NAD... povrhu pa se za nizjo ceno.

aja, zvok od denona imam nekako v usesih, ubistvu sem si izoblikoval zvoke skoraj vseh meni dosegljivih firm, tako da ce bi mi lahko mi povejte konkretne modele prosim. Lahko tudi kaj rabljenega!

Zgodovina sprememb…

Trancedeejay ::

HI
Na kaksne zvocnike pa je bil priklopljen NAD?
Have a nice Day

Matt
Music is the key

AnubisOfDoom ::

na neke DALI, mislis da je to zaradi zvocnikov? Zvok je bil tak trd in suh, saj ne zanic, ampak prevec stavi na surovo moc. DENON, ki ga imam pa doma je sicer A/V, tako da je prisotno rahlo vec suma, ampak vseeno v redu. Zase iscem ojacevalec, na katerega bojo priklopljeni gramofon, racunalnik in CD plejer. DENONovih stereo ojacevalcev sploh se nisem gledal... rad bi jih preveril, pa tudi harman kardona

glinik ::

aljo,

več kot očitno je, da si poslušalec "starega" kova (žal nas je vedno manj). Dali zvočniki igrajo vse drugo, kot trdo. Tako da je težava v ojačevalcu (kot si že omenil). Zelo poslušljivo igra Cyrus, če ga boš kje dobil, ga čimprej idi poslušat. Tudi Harman Kardoni so bili deležni dobre kritike.

Lp
Če bi faušija gorela, cela Slovenija bi gorela :)))

Je vredno razmisleka ...

AnubisOfDoom ::

se pravi, sprobal bom se DENON (PMA serija), Harman/Kardon in Cyrus. Hvala za odgovore

OwcA ::

Se je že kdo srečal z integrircem Classe CAP-151?

Jst sem predvsem gledal in čisto malo poslušal CAP-2100 (predpostavljam, da je to naslednik), žal premalo, da bi lahko resno sodil, ampak splošen vtis je bil zelo dober. Lahko da deloma tudi zaradi navdušenja nad vsemi tehnološkimi rešitvami, ki jih vsebuje.
Otroška radovednost - gonilo napredka.

AnubisOfDoom ::

btw, zanima me kaksen forum/oglasnik, kjer se oglasujejo rabljene zadeve hi-fi!

EDIT: sem kar edital, da ne bo nastal 2x 1-vrsticni post. Koliko W pa naj bi imel za v eno povprecno sobo (vem da je razlika od firme do firme), ampak tako, da bi poslusal max. 9 o'clock glasno. Rad poslusam bolj na glas, ne pa prenaglas, oziroma nabijanja

Zgodovina sprememb…

««
5 / 15
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zvočniki in receiver (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
8319467 (17177) car100
»

[Hi-Fi] - O zvočnikih (strani: 1 2 3 428 29 30 31 )

Oddelek: Zvok in slika
1501187757 (52900) Janac
»

Kako je folk naiven - ne vedo kaj kupujejo (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Zvok in slika
27428637 (13961) CoolBits
»

Racunalnik -> Reciver (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
534629 (4172) filtr
»

surround za cca. 100k SIT (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
646783 (5635) problem

Več podobnih tem