» »

F1 2004

F1 2004

««
41 / 43
»»

ripmork ::

ja nekateri smo celo pripravljeni vstat ob štirih ponoči samo lahko potem le še zaspimo ob dirki:| ...žalostno da so prispevki v oddaji pred dirko bolj zanimivi kot dirkanje samo...

TribesMan ::

Zgleda da bodo v sezoni 2006 kar dve novi moštvi... poleg Midlanda, se bo priključil še Dubai F1 Team, pravijo da bodo dirkalnik izdelovali z pomočjo McLarna, motorje pa jim bo dobavljal Mercedes... Zanimivo...

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

Microsoft ::

Lepo. Tist bliznji vzhod je tak vsekan na Mercedes-Benz, tak da bo to kar lepo za njih.

Pa fora je, kak so skenslali Edija, ki je mislu, da jim bo svoje mostvo kr tko prodal. Zgleda, da bo prodpadel...


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

dëych ::

Lepo to, da se nekaj dogaja in da bo kej novga.:))

Lp:D

Tilen ::

Dvomim da bodo tile naredili kaj novega tam, kjer nekateri hocejo, da se zgodi kaj novega. >:D
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

dëych ::

Tam res ne bo nč novga, kjer hočemo nekateri da bi blo dobr, če bi blo kej novga.>:D

Nikol se pa ne ve!:D :P

Lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dëych ()

ripmork ::

ja tako kot se ni vedelo kako bo zaštartal BAR leta 99....remember:\
dëych,ko bi le bilo tako simpl.

shock ::

http://www.rtvslo.si/modload.php?&c_mod...

Že videna in slišana zgodba.

TribesMan ::

Kaj točno si hotel povedat, ker ta link ne pokaže ničesar... vsaj meni ne... stran 100 na teleteksu je precej dolgočasna.

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

shock ::

Aja sorry,

Stara poznana zgodba kako bo Baricchelo drugo leto zmagoval in kako je boljši ecc.

Fallen ::

Microsoft ::

Zdej bi blo treba, da gre Villeneuve k Williamsu. Pa bi blo kul.


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

Tilen ::

You wish...
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

dëych ::

Kam gre pa Coulthard?|O

Lp

Tilen ::

Kdo ga sploh hoce...
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

ripmork ::

Coulthrdu bi še najbolj pasal sedež v tistih avtih ki se zaletavajo med sabo-on zna res dobre nesreče delat>:D

kar se pa Villeneuva tiče ma pa že srečo da je na Sauberja naletel...kaki Williams neki:P

Tilen ::

Zdej bi blo treba, da gre Villeneuve k Williamsu. Pa bi blo kul.

In potem bi ti v podpisu pisalo J. Villeneuve ane?

kako to da ti je zdaj Montoya "odsel" iz podpisa ko ni vec pri Williamsu ?:> ;)

In potem se enim ocita, da navijajo za najbolse, oz za tistega, ki je neki cas najboljsi. Ce ti je nekdo d best v nekem sportu pac za tistega navijas in ne ocitas drugim necesa. CE se prav spomnim si napisal da sumi fani pac so taksni da zdaj navijajo za MS kr je pac prvi ko bo pa npr. prvi Mika pa bodo za njega navijali.

Yeah, you wish. >:D
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

cryptozaver ::

Ne pozabit da je Villeneuve zmagal svojo prvo sezono v F1!!!

Tilen ::

Uja glede na to kak "dolgo" ze gledam po vase bi pa ja ze lahko vedel >:D
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Microsoft ::

In potem bi ti v podpisu pisalo J. Villeneuve ane?

Ne, jst navijam za JPM in bom navijal za JPM.


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

keko ::

Ne, jst navijam za JPM in bom navijal za JPM.

Se podpišem!

Montoya the best driver!!!!!!8-)

Dr_M ::

Montoya the best driver!!!!!!


hahaha, keri komedijanti, lohk se kdo umre zarad vas.

jih je se dost pred njim, pa s tem ne mislim na MS. :) :))
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Fallen ::

Mislim da bi Williams moral dati šanso Heidfeldu ali pa Pizzoniji.

shock ::

Dr_M: in zakaj misliš da je JPM slab? Če hočeš takoj ti naštejem slabe lastnosti MS-ja, tako da boš takoj videl da je on nešportni človek. Ti si siguren eden med tistih ki spremlja (malo bolj resno) F1 samo zadnje 4-5 leta. Če bi zmagoval te 5 leta Da Matta bi navijal z njega.

Dr_M ::

shock: kot prvo, kje in kdaj sm reku, da je JPM slab?? reku sm, da je dost boljsih.

Ti si siguren eden med tistih ki spremlja (malo bolj resno) F1 samo zadnje 4-5 leta.

ne sodi drugih po sebi. jest spremljam F1 ze kr precej casa...ko sm biu precej mlajsi sm jo mogoce se mal bl resno kot jo zdej.

Če bi zmagoval te 5 leta Da Matta bi navijal z njega.

bla bla yada yada..clovk...kje ti take bedarije pobiras... jest navijam na ferrari, pa ni vazn kdo zmaga. ja, ce bi da matta vozu pr ferrariju in bi zmagoval, bi naviju za njega. edin za montoyo nebi, ker mi je najbl antipaticen dirkac ever...
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

cryptozaver ::

Tut men je JPM kot pojava cist mem. Poleg tega niti slucajn ni najboljsi driver. Kvecem med boljsimi.

Niti M$ ni glih neka simpaticna faca, ampak vozi pa po Senni najbolje.

Se najvecji fris je bil Irvine. Tip je znal uzivat in je povedal kar je mislu. V stilu dirkacev s starih posnetkov s cikom v eni in bejbo v drugi roki. Takim na zalost ni vec mesta v F1.

shock ::

Aha pol res spremljaš res zadnjih 6 let :D. Praviš da ti je JPM antipatičen, če bi res spremljal F1 res dosti cajta (več kot 10 let) pol bi videl da MS je še najbolj antipatična oseba, ki jih obstaja v karavani F1. Saj poglej ga zdaj, če ni po njegovo ima tisto surlo velko kot noben drugi. A se spominjaš tisto glede 11 spet 2001, kao en krog za tiste ki o padli v WTC-ju in pol on ki je to predlagal je štartal hitro da slučajno ga ne bi kdo prehitel? Se najde še pa še prmerov.

cryptozaver ::

Nevem no... ampak pomoje je simpatija ali antipatija stvar vsakega posameznika :\

Tilen ::

IMO bi shock pozabil na vse ze opazke zoper MS, ce bi "njegov" dirkac zmagoval zadnja 4 leta. Saj te razumemo shock, brez skrbi.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

ripmork ::

res je,simpatičnost ali nesimpatičnost je bolj kot ne subjektivna stvar,znano dejstvo pa je da je MS marsikomu res antipatičen.
JPM mi pa bolj smešno deluje,posebej po tistem videu ko se zaleti s kamermanom:P
Anyway,čaka nas Brazilija...remember last year?>:D

Dr_M ::

shock: no cist na kratko... F1 sm spremlju ze, ko si ti se v plenice sral. se prav se, mnogo predn je MS prisel v F1.
sicer pa sploh nevem kdo ti je dovolu, da lohk lajas name.

zame je stvar koncana.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

shock ::

Dr_M: mogoče si lahko ti sral. Kaj pa veš kolk sem star :D. BTW a moram imet tvoje dovoljenje, da lahko lajam nate?
Tilen vidim da imaš velik gobecm saj ko tvojeemu ne gre si kr tiho.

Chronoboy ::

Shock: kolko si star ti pise v tvojih podatkih:D

shock ::

Če smo že pri tem, poglej kolk let ima Dr_M :\.

shock ::

F1 sm spremlju ze, ko si ti se v plenice sral. se prav se, mnogo predn je MS prisel v F1.


Aha to razumem kot da si spremljal formul 1 cca še kake 5 let prej ko je prišel MS. To pomeni okol leta 87. Sklepam da si bil takrat pravi mojster v F1 in to kot prav razumem si imel 5 let. Čestitam, vem da je težko biti tapravi mojster pr takih letih. >:D

dëych ::

To kolk ste Vi stari, pa kdaj se po jajcih plaval nbenga nč ne briga in nima nobene veze s sodobno formulo 1 in nasploh formulo.:D Bi se blo pametno držat teme.|O

Bodite v cvetju.:P

Lp

Tilen ::

Tilen vidim da imaš velik gobecm saj ko tvojeemu ne gre si kr tiho.

Mistake! ;) Ko je Raikkonen zmagal, sem rekel: Ja so pac bili boljsi tokrat.

Predlagam ti, da tudi temo zacnes bolje brat in da nehas samo preletavat nekaterih postov. V dobro skupnosti seveda. >:D
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

ŽirC ::

srajne, schumi je na 2 prostem ven zletu, mal pred koncem treninga, ce inzenirji spacajo nazaj tist motor jim kapo dol >:D


Lp, ZirC
aks.rula.org

Microsoft ::

A zato je Tilen tako tiho? :P

Kaj bo sele jutri!!!


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

cryptozaver ::

A ste brali kaj prinasajo nova pravila Link.

Tole z gumami se mi zdi smrtno nevarno. En kpl za trening in dirko??? Sem opazil kako so gume mehurjaste na pol ali tretini tekme. Po mojem mnenju se guma pac obrablja obrablja ..... in ce se ustavis - poci. Po svoje bi blo pa se zanimivo ker bi sigurno kdo predcasno koncal race zaradi - GUM.

Ali pa bolj verjetna varijanta: gumarji se bodo prilagodili in naredili pravilom primernejse - bolj trde gume.

TribesMan ::

Ja proizvajalci gum bodo morali začeti delati bolj trde gume, ki bodo zdržale zadostno število krogov... tle ni nobene znanosti... vse je izvedljivo... Seveda pa bo to pomenilo par sekund na krog več... vse za zadovoljstvo Maxa Mosleya :\

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

cryptozaver ::

Na zalost bodo razvlekl race na 'dve uri' in bo postala nezanimiva kot je trening. Prepovedat bi moral elektroniko pa bi driver spet postal kljucna oseba, ki mora pokazat veliko znanja talenta in izkusenj. Sedaj ocenjujemo dirkace le se po nastopu in imageu. Prevec filmsko za moje pojme.

Pa se stara aliansa bi mogla v penzijo, ter spustit zraven mal svezih idej. Tole kar se dogaja je samo eno zapletanje, situacija pa je cedalje bolj u kurcu...

Tilen ::

Zgleda da zdaj MS nadomesca RB v njegovi "pravsnji" vlogi in obratno ;)


kaj je sploh blo da je bil MS tok zadaj? :) Sem bil na voznji pa sem samo RB videl kako je peljal.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Tilen ::

lol zdaj sem prebral poste ! :) Nism nic zato tiho! :P

edit: cist bedno tisto z gumami! :)
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

ČIP 008 ::

8+10=?:D

shock ::

ČIP 008:

20, po vsej verjetnosti.

Tilen ::

Blah skoda :) Upam da bo dirkalnik ki ga pripravljajo za 2k05 nekaj revolucionarnega. Samo itak nebo. :\

Nocejo se odrezat od "modela" ... samo dodelujejo ga... a bit boring :)

Sam ce jim gre skozi pol itk kul. >:D
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Azrael ::

Zadnjih 10 let s pravili poskušajo narediti dirke bolj zanimive in zmanjšati stroške, učinki pa so ravno nasprotni.

Silverstone in ostala hitra dirkališča, kjer se je dirkalo in mučilo motorje, gredo v zgodovino, IMO zelo slabo. Super duper nova dirkališča, ki so Monaco brez ograj, nikoli ne bodo ponudila realne možnosti prehitevanja med dirko. Tudi če omejijo vse, od moči motorja, podaljšajo vzdržljivost gum in motorja na celo sezono in ostale neumnosti, to ne bo povečalo zanimanja za F1, prej nasprotno, ker se med dirko ne bo nič dogajalo, Orient Express pač ni dirkanje. Po drugi strani pa taka pravila ne pomenijo varnost, ampak nevarnost

1 komplet gum za celo dirko in vse kar naj bi nudile, je zame ista pesem kot (bedne) gume z žlebovi. Od tega ne bo ne varnosti in ne prehitevanja.

Moje mnenje za znižanje stroškov in povečanje zanimanja za F1 bi bilo ohraniti enaka pravila več let tako, da bi tudi slabša moštva dohitela tista na vrhu in bi se stvari izenačile.

LP, Azrael
Nekoč je bil Slo-tech.

ČIP 008 ::

Točno to kot je napisal Azrael. Jas bi prepovedal radijsko zvezo, postanke v boksih in elektronska pomagala. Skratka F1 mora biti dirkanje in prehitevanje ne pa taktiziranje postankov. Vse se zgodi v 3x po dve minuti ostalo dirko pa lahko prespiš.

Tilen ::

Aja, drugace bo pa samo spanje brez teh 3x po 2 min. To bo pa bolje?
413120536c6f76656e696a612c20642e642e
««
41 / 43
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

F1 - pred sezono 2006

Oddelek: Loža
152800 (2555) Daedalus
»

F1 - sezona 2005 (strani: 1 2 3 449 50 51 52 )

Oddelek: Loža
257681781 (40696) Alexius Heristalski

F1 - pred sezono 2005 (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Loža
60530901 (22450) OwcA
»

F1 sezona 2003 (strani: 1 2 3 421 22 23 24 )

Oddelek: Loža
119238252 (22913) balocom
»

F1 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
1709394 (8122) Nemelk

Več podobnih tem