» »

[divxvid] Eltax predvajalniki

[divxvid] Eltax predvajalniki

bobbek ::

Ima kdo mogoče kaj pojma glede DiVX predvajalnika Eltax DV-280? A se splača kupiti ali ne.
http://www.com-shop.com/article.asp?Art...

frajer17 ::

Glih glejam pa me tud zanima ce ga ma ze kdo ker si glih mislim kupit enga...

frajer17 ::

Ze ve kdo kaj?

frajer17 ::

Kupo sem Eltaxa in ko sem ga sprobal sem presenecen saj dela odlicno.... mislim da je cvreden veliko vec kot samo 14.000 in sem srecn da nisem kupo xorota ali pa yamade .. nic rem pect filme hehe ayd

Dejancek ::

frajer17 :

Kake filme pa boš peku ? A jih imaš velik ? A mi lahk tud meni poveš kje jih dobiš, da bi tud jaz kaj pogledal ?

frajer17 ::

AM TORRENTE VLECEM DOL .... ma mogoce kdo eltaxa doma ??

Stepni Volk ::

Potem bi bilo lepo, da si povlečeš dol še Divx Testni CD in sporočiš rezultate, tako kot so objavljeni na prvi strani Yamada, Yakumo in Yamakawa predvajalnikov.
Tudi kak FAQ bi bil dobrodošel in kakšna povezava do Firmwareov.

frajer17 ::

Am bi naredo to ja samo ne vem kiri test pa kak spetct itd... ce ve kdo naj napise postopekl plizz..

Stepni Volk ::

Potegneš dol CD, predvajaš vse datoteke in zapišeš:
ali ob določenih kombinacijah codecov zadeva deluje, ne deluje ali se zatika.

Poglej prvo stran, prvo sporočilo tem o Yakumo divx predvajalnikov.

frajer17 ::

Ma priem na ono stran pa ne najdem pravega downloada za test... pod yakumo sem pa glejo pa tud nisem zasledil kje bi kaj pisalo o tem kak se testira itd...:( :( ;(

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: frajer17 ()

Dejancek ::

Kupi si očala, očitno jih zelo potrebuješ ali pa si res nesposoben ...

2. Where to find our test CD ?

on the official DivxTest FTP server, hosted by IS.STAR , at this url : http://divxtest.isstar.net

A je težko kliknit na ta LINK ---> http://divxtest.isstar.net ???

frajer17 ::

Hvala za link jas ga nisem nikjer najdo pa lahko se malo lepse obnasas 0:)

frajer17 ::

Zapekel sem cd kako pa se zdaj testira ker ko sem speko ta cd mi ga je speklo v 38 sec pa ne vem kako to ce kaj ni vrei ko sem ga dal noter v player so pa neke mape in to in ne vem ce je to rprav...

Zgodovina sprememb…

piki64 ::

Eltax DV-280 player je vredu player, podpira praktično vse dobrote (PBS, enih 5 razničnih tipov podnapisov,...), razen da pač morajo biti imena podnapisov enaka kot filma. To bi se dalo spremeniti, vendar so potem ponavati težave z nalaganjem podnapisov (znane iz drugih FW). Da bi se pa naredilo tako kot na yamadi, pa ne gre, ker ima player samo 4MB DRAMA. Sicer pri kupljenem playerju ni možnosti izbire različnih podnapisov, njihove barve in pomikanja po X in Y osi, kar pride prav pri različnih TV-jih (4:3 ali 16:9) oz. kakšen je pač okus gledalca, kje se naj ti izpisujejo. Sicer pa za kaj več na piki64@medvedek.org

LP, Piki64

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: piki64 ()

frajer17 ::

Opazil sem, da v nekaterih filmih(monster in law, red eye, darkness fals) ne predvaja zvoka na zacetku filma se zatika potem pa izdine kot da bi manjkal kak kodek ali ne vem kaj tak da piki kot sem videl imas enak okayer in te prosil ce bi malo sprobal filme ce je povsod zvok pomoznosti ce imas kerega izmed teh filmov... lp

piki64 ::

@frajer17: žal playerja nimam tako, da ne morem sprobat. Možno pa je da kaj šteka, saj ne podpira vseh kodekov, kakor tudi večina ostalih predvajalnikov.

Pač v večini so vsi ki temeljijo na MTK čipu bolj ali manj enaki, če imajo dodelan FW. Razlika morda nastane le če ima predvajalnik manj DRAM-a potem pač ne moreš kaj prida dodajat, kot naprimer pri yamadi6700 kjer imaš podporo podnapisom, ki imajo različna imena oz. naloži prvo tistega ki je enak filmu.
Tega pri predvajalnikih s 4Mb DRAM-a ne moreš naredit, lahko narediš le podporo različnim imenom, vendar je potem zbrka, če so filmi posneti na DVD kjer jih je več. Potem je bolje da mora biti ime enako kot je ime film. Sicer pa za nekoga ki si filme sam pripravi to ni nobena umetnost.

LP

Filmfan22 ::

Rabim firmware za dv-280. Šumniki ne delajo in velikost podnapisov je v podnu.
Hvsls
Lp, Marko

robi23 ::

lp.
mogoče kdo ve, če obstaja kakšen firewave za dvd player eltax dv-280? hvala za odgovor.

mrheker ::

Hvala enako kupil sem ga v comtronu kjer so mi zagotovili da je zadeva nadgradljiva (na eltaxovi strani bi naj bila programska oprema), da bere slovenske podnapise, da je meni v slovenšini... In od tega ne drži nič... prinesem zadevo domov, sprobam in ni šumnikov, ni slovenskega menija, ne bere vseh vrst podnapisov, na eltaksovi strani nobenih sledi o programski opremi, na nekaterih filmih slika šteka, mali podnapisi da moraš gledat s povečevalnim steklom....
KAKO JE TO MOGOČE?

Stepni Volk ::

mr.heker - kaj ti psevdonim nič ne pomaga? Hec. Še resno: vrni jim napravo. Zavajali so te kot kupca. Pomaga tudi kak prospekt, ki trdi enako, kot ti.

frajer17 ::

Am cudno jas sem ga tud kupil v comtronu in dela vse tak kot ttreba cudno nesi jim ga nazaj

mrheker ::

VSI KI RABITE FIRMWARE GA LAHKO DOBITE PRI MENI: mr.heker@email.si
podpira slovesnski meni, slovenske podnapise, najnovejše kodeke, večji podnapisi,...., oz. vse kaj manjka.
Lp

Miha76 ::

Dej prosim pošlji en screen shot od podnapisov v akciji (me zelo zanima nakup tega playerja)

Povej mi prosim ali ima ta zadeva 5.1 izhode zadaj ali ne (V comtronu pravija da ja na netu pa nč ne piše da bi imela)

Hvala in LP

Dejancek ::

Vse ti lepo piše na netu sam prebrat moraš ....

Digitalni izhod: SCART izhod

Video izhodi: Činč Video | S-Video

Analogni Audio izhod: Stereo ( 2 činč kabla )

Digital Audio izhodi: 1 × koaksalni ; 1 × optični

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dejancek ()

piki64 ::

Hi!

A je kdo iz MB-ja, da bi mi posodil ta predvajalnik, da bi izboljšali Firmware? (seveda dobi potem free dostop do moje spletne strani)
Kontakt: Piki64@medvedek.org

LP, Piki64

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: piki64 ()

piki64 ::

Hi!

Da ljudje ste tisti, ki ste me prisili v to, da sem odprl stran za vse. Ne morem se spuščati na nivo, ko ti ljudje grozijo že s fizično silo, se raje umaknem. Tako da zapuščam vso svoje delo vam vsem, tistim ki ste mi stali ob strani in ste me podpirali (mislim z donacijami). Nekateri res ne vedo vsega in potem sodijo človeka. Delaš nekaj za njihovo dobro, si prislužiš drobtinice, potem pa te popljuvajo. RES HVALA TAKIM. TAKO DA SE UMIKAM ZA VEDNO.

Stran je odprta za vse

http://pyps.aventurahost.net/content/

Potrebno se je le registrirati, ampak registracija je zastonj.
VSEM DONATORJEM PA ŠE ENKRAT HVALA IZ SRCA, RES STE MI POMAGALI.

LP, Piki64

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: piki64 ()

Dejancek ::

Imam eno vprašanje glede Eltax DV-280 ...

A je kdo stestiral če predvajalnik predvaja DL (Dual Layer) medije ?

Ne zanimajo me original, temveč doma posnemani mediji. Tako glede DVD filma, kot DivX filmov....

Oldi ::

Ne najdem kakega opisa kaj vse pridobiš s P.Y.P.S. softverom. Je pri vseh modelih isti funkcionalnost omejena le s količino RAM-a.

Sicer pa kaže, da je to edini dobavljivi ploščosuk, v katerega še lahko naložiš PYPS softver.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Oldi ()

Dejancek ::

Kaj noben ni sposoben naredit tega testa al kako ?

Oldi ::

N'č ne štekam. Piki tule 31.1. prosi za izposojo Eltex, na njegovem sajtu je pa softver zanjo z datumom uploada 10.1.
OK, saj je lahko to kak od drugod prinešen soft, ampak zakaj nikjer niti besede za kaj gre- niti za ta, niti za druge softe.
Pa ravno sem mislil od kolegov, ki smo naložili PYPS soft zbrati po kakega jurčka in poslati pikiju. :(


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[DivXviD] Yakumo predvajalniki (strani: 1 2 3 425 26 27 28 )

Oddelek: Zvok in slika
1388188269 (25193) gasper6201
»

[DivXviD] P.Y.P.S. FirmWare (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Zvok in slika
35870669 (18488) koks2005
»

[DivXviD] Gericom Bellagio predvajalniki (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Zvok in slika
38461046 (19460) Caniggia
»

[divxvid] Waitec predvajalniki

Oddelek: Zvok in slika
274951 (2221) steve29
»

[DivXvid] First Austria FA-960

Oddelek: Zvok in slika
61300 (1199) Ruff Ryder

Več podobnih tem