» »

Mrtev Opteron uzel še drugega Opterona?

Mrtev Opteron uzel še drugega Opterona?

1
2
»

JIM22 ::

sirotka: opterone bom zamenjal,lahko ga pa odkupiš za 60k, pa ga takoj dobiš:D

Fantje mislim da plata ni šla. Sicer nisem testiral če je, samo nič ni z njo narobe(vsaj na pogled). Iz napajalnika pa dober smrdi. Ram je preživel. Zgledalo mi je kot da je imel tale nov opteron nek stik not al neki tazga. Stvar ni bila prižgana, tak da tle ni mel nobene veze JP17. Sej če je šla plata ni panike dobim takoj novo in napajalnik. malo je jeba z opteroni ki jih je treba poslat in čakat na rma.
Digitalni marketing, nastop na spletu v naročnikovem imenu.

Vsi na FB pridružite se itVision :)

ace99 ::

dfi zakon!! dokler ne crkne :D

VASkO ::

jim pa ti si ze pomislil na to, da je pac tvoj OCZ napajalnik crkno lepo sam od sebe kot se je to ze mnogim zgodilo? ne vidim fore, zakaj bi ti procesor skuril napajalnik.

tudi enemu kolegu je lepo !zagorel! OCZ 600W napajalnik, medtem, ko je racunalnik bil ugasnjen (standby).

SrBo ::

Po mojem je napajalnik sam odpovedal ker kolk jst vem ga je že neki časa zafrkaval ane JIM ? Procesorji pa bog pomagi tut pri meni ne dela nobeden na enem sploh power led ne posveti na drugem pa se vse vstavi pri tretji ali četrti kontrolni lučki.
|ASUS P5K-vanilla|Intel C2D E6750-G0@470*8//3760mhz/Vodno|
|OCZ power stream 520w|Point of view 8800GTS 640MB|
|Crucial value 2*1Gb/d9gmh/4-4-4-4|Samsung Sync master 215tw|

ace99 ::

pismu, kjer napajalalnik pa je pol sploh za kupit?? tagane ze vsi qrcajo, ocz-ji pa masovno umirajo... ocitno bo najbols da na lc-ju ostanem :\

sirotka ::

ja..LC je zakon;)

igor0203 ::

Enermax... >:D

Primoz78 ::

Mam LC-ja 550W trenutno in kaj naj recem...glede stabilnosti linij za moje pojme ni veliko slabsi od Tagan-a....vsaj kar v windowsih kaze ma LC visje linije kot Tagan 580W (Easy Con), stabilnost pa je tam tam...:\ . Bom pa po novem letu nabavu Enermax-a Liberty...ker OCZ-ju ne zaupam. Pomojem je tle tudi bil krivec OCZ...:\

Lp Primoz
GAMING HTPC I5 2500k/ASUS P8P67/4GB CORSAIR XMS3/
VERTEX 3/ASUS 670 GTX OC/Antec TP-650 NEW/

ace99 ::

hehe, jst sm mogu lc-ja 3x zamenat preden sm dobil enga delujocega. prvim trem so linije tko nihale da je tud nenavit komp skos crkoval. z zadnjim sem pa ultra zadovolen, nobenga nihanja vec tud pr zlo obremenjenem sistemu.

Primoz78 ::

Poglje moj sistem v podpisu...pismo ce to zdrzi 24/7 ni lih tolk slab ane ;) ...sam ga bom za rezervo mel poleg Enermax-a...sam tile OCZ-ji so prevec "zrtev" ze naredili...se mal pa bodo ulovili JP17 jumper bug...:\

Lp Primoz
GAMING HTPC I5 2500k/ASUS P8P67/4GB CORSAIR XMS3/
VERTEX 3/ASUS 670 GTX OC/Antec TP-650 NEW/

DominusSLO ::

offtopic(sorry):
Še dobro , da sem se pred časom požvižgal na priporočila na ST in vzel enermaxa :P

igor0203 ::

me too... :D

JIM22 ::

Fantje ste skor toplo vodo pogruntal. Če je kakšen kandidat za napajalnik skurt z tem procesorjem ga z veseljem posodim. Sem danes dobil nov napajalnik ocz520W in sprobal še enkrat procesor. Simptomi so bli povsem enaki kot pri prejšnjem ko je crkno(tud pri srbo-tu je enoko bilo kot pri men). Sam da sem tle takoj ugasno na napajalniku. Plata je preživela brez problema in tud druge stvari. Tak da je 100% opteron neki sfukan. Če ne vrjamete lahko posodim na probo in se sami prepričate.
Digitalni marketing, nastop na spletu v naročnikovem imenu.

Vsi na FB pridružite se itVision :)

MEDENA ::

Kaj ne misliš poslat na RMA???

Primoz78 ::

Pismo kaj takega si pa res nebi pricakoval...8-O Jst se ga ze nebi upal priklopit...z tako sreco kot mam :\

Lp Primoz

p.s. JIM sporoci kako se bos zmenu za RMA...me zanima...jst bom mojga docakal enkrat januarja verjetno.
GAMING HTPC I5 2500k/ASUS P8P67/4GB CORSAIR XMS3/
VERTEX 3/ASUS 670 GTX OC/Antec TP-650 NEW/

VASkO ::

pomoje ti ga je napajalnik takrat skuril in to je to. pomoje je skoraj nemogoce dobit DOA procesor in se opteron povrhu.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Navijanje Opterona 939 (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Navijanje
50430647 (14817) GUFY
»

Venice ali San Diego? DFI ali ABIT? OCZ ali (vaš predlog)?

Oddelek: Kaj kupiti
111104 (929) TekO
»

Opteron ali Athlon X2? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
614906 (3660) ekseR
»

20pin ATX(1.0) na 24pin ATX(2.0) konektor...

Oddelek: Strojna oprema
281724 (1328) Good Guy
»

DFI NF4 Ultra-D smoking&burning... (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Strojna oprema
26911712 (7797) Primoz78

Več podobnih tem