» »

Need For Speed: Carbon

Need For Speed: Carbon

««
4 / 12
»»

Sparkl ::

No, pa gremo nazaj na ON (lol) topic: Ej, a kdo ve, kdaj sploh misli priti NFS Carbon demo?

In še en majhen Off Topic:

Tko btw nebi zdele stavu ampak sm skor prepričan da tisti naviti japončki pri 13000rpm žrejo več!
Nočem te zdej tuki obirat, sam da ti povem, da je razlika med japonskim avtom, ki piči 360 Km/h, pa ima npr. 700BHP, pa ima recimo 3.0l motor( ne govorim o stock, ampak o friznjenem avtu), kot pa muscle car, ki pa ravno tako piči 360km/h, ampak s tem, da ima 1000BHP in pa 6.0l in več motor... Kaj misliš? Kdo bo pil več?:\ :\

Aja in btw, zakaj je fuul (res ful) ljudem tako ful dobr drag? Jest u njem ne vidim nič posebnga... Sam pičiš naravnost, zavijaš pa ne nič...Meni osebno ful bolj caruje Drift... Pa brez zamere...:D :D
www.google.com

Klemzz ::

no ja kje pr ns se pa izvaja drift? drag maš na večih lokacijah, sam da je cesta ravna :D

Sparkl ::

Ja, drift se pri nas u Slo izvaja... In imamo tudi enega najboljših drifterjev (vozi BMW M3) in ima 95+% drifta na prevožen krog... Za drag pa res ne vem, da bi se prav profesionalno izvajal...:\ :\ :D :D
www.google.com

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Sparkl ()

PrimozR ::

Luka Marko grošelj pa Peter Cimemran :D

Sicer pa, Klik! Povej mi en tr00 American muscle ki je na tej lestvici.

T-h-o-r ::

Muscle cars are stupid! (vsaj men so do amena bedni)

Fatboyslim ::

Muscle avti so bolj za bad boye

Pa kdaj bo že ven prišu ta špil, ker res nimam nič bolj pametnega delati trenutno

Klemzz ::

vi se kr veselte, men je pa primarni komp crknu tko da nč nou ;(

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Klemzz ()

stock ::

Sj sm reku pr igrci je to tko... in mam tud jst rajs drift...

Samo misko da bo teb japoncek z 3.0 sou 360km/h pa 700bhp bo sou na 13000rpm, medtem ko bo to 6.0 naredu ze pr 5000rpm.
Pa drgac od telih noben negre cez 300.
Serijsko majo po 300-400bhp pa V8 in 4l motor. To s 1000bhp je drugo...
Japoncki majo pa serijsko 150bhp 2l. Pr japonckih se pa tud menjajo motorji ce hocs ti 300bhp tko da te pride drazi...

PrimozR ::

stock ne bluzi. Američani so idioti. Iz 5 litrske mašine spravjo 200 konjev, max 250. Totalno brezveze porabljena kovina. 'Japončli' se vrtijo do 10k obratov, najboljše mašine, predelane. S200 2.0 gre serijsko do 8000 al 9000 obratov. In lepo verjemi, iz 2.0 se da dobit 700 konjev ven, komot. Sam še bolš je pa, kot že prej povedano, RB26DETT, Skyline GTR mašina. Vrstna 6, 2,6l, 2 turbine, blok zmore 1300 konjev, če pogledaš filmčk 1000 konjskega, v 3. s slajkami koplje. Pa ma AWD. ko ti bo to nardila ameriška banja se pa oglas :P

Aja, kakšnih 150 konjev, kje ti žviš??? Standard za Imprezo pa EVOta, 2.0 turbo je 260+ konjev. EVO je 260, 280, 300, 320, 330, mislim da še 340 model ter MR s 400 konji. Impreza ma samo osnovno, mislim da okrog 270 konjev. Skyline ima deklarirano 280 konjev. Tolk majo japonci uradno 'omejitev'. Realno jih ma 350. Ga prklopš na laptopa pa se odpelješ s 500. Brez da bi kaj zamenjal. Na R33 (zadnji je R34, prihaja R35) so celo mel nekakšen trak, ki ga je lastnik sam odtrgal dol ter s tem odstranil omejitev konjev (s 350 na 400-500). Problem je, da ma keramične turbine, ki majo zelo lahke vetrnice, kar zmanšuje turbo lag. pri višjih obremenitvah se pa sesujejo.

EDIT: Blitz Skyline je neki časa mel rekord za 'serijske' avtomobile. Mislim da 1000 hp iz prej omenjene 2,6 mašine, najvišja hitrost 343.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: PrimozR ()

mprox ::

pa btk kok zre, sam da je NFS! :D
upam da ga nevjo prestavli ker v Nemčiji naj bi ga ze na 9.11. drgač naj bi pa 1.11. ;)

Tilen ::

On topic prosim.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

macgajver ::

jest pa upam da bo čim več draga v špilu ker men je najbolš to da avto našpičš narihtaš nastavitve in pol 1na1 vzporedno brez zavetrja kdo je bolš avto napilu nastavitve naredu da ujameš taprau čas za nitro jest bi lohk to počel cele dneve. nevem mogoče sm edini samo to je men najbol. zanč mi je mat dala hyundai coupe 2.0 za pelat sm ga pr ns na taglavni cesti pri 170 šele v peto prešaltou filing najbolši vam rečem samo škoda ker mamo ovinkasto cesto in je že fest škripal v ovinkih ga nism mogu spikat do konca bi se skor zaletu poj sam to nima veze. pospeški so zakon wwooooooooooooo. aja upam da nebojo spet take bedarije naredl kokr so dozdej pr skorej vseh nfsjih da golf gti ma končno komej 190 uglavnm od začetka igrce da majo solidni avtomobili res slabe pospeške in končne jest ga pa s brega s mojo devetnajstko 1.4 napikam 195kmh apam da bo nfsmw bolš.
tenstan krompir je pa zakon

;-) ::

Če bi folk pisal SLOVENSKO ali vsaj kak približek temu, bi še jaz kaj razumel tu ven.

macgajver ::

kaj ti pa ni jasn ti samo praš.
tenstan krompir je pa zakon

stock ::

PIPI to je res, samo sm mislu da primerjamo cenejse japoncke da bi potem za isto zmogljivost izpadlu usaj ceneje ce ne kaj drugega (proti Muscle). Ampak ta Impreca stane VEC kot Mustang GT letnik 2006!!! Pa plus dokler se te 2turbota pri Skylinu ukljucta...penzija...
Pa te buce za un 1300blok sm tud ze slisu, zakaj pa ni posnetka s 1300 se je razletu ane? Kaj misls kolk bi se pol pri musclecarjih dal vn potegnt iz 6.0 ...5000hp.

Mal topica... Me zanima kolk se bo kj te dal predelovat u igrci do ene 500-600bhp?

Sparkl ::

Nimam nič proti musclom, sam je pa res, da ne zavijajo nič... Razlog - muscle car-ji so narejeni za quarter mile races - to pomeni ravnica! Japonski avti pa so namenjeni vsem, saj je njihov handling v primerjavi z muscle car-ji PRECEJ boljši. Pri muscle car-jih je point sam u tem, da v eno navadno šasijo, vržejo 7.0l motor in 1500BHP in potem to kao šiba... U bistvu so muscle car-ji važiški avti, v smislu - uuu, jaz pa mam 1500 konju, in 6000 kubikov... Pri Japonskih avtih pa je point ravno v tem, da iz malega naredijo veliko... Pomoje so vsaj stroški manjši, a ne?:\ :))
www.google.com

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Sparkl ()

mprox ::

nekje sem zasledil tale link: Demo?
nekak dvomim v tole....ker ni ne duha ne sluha o kakšnem demu za PC
upajmo.... ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mprox ()

Tr0n ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

mprox ::

wooohooo :P
tnx sploh nism opazu da je kje druge :)

BendeR ::

Ajej, zdaj bodo otroci spet noreli. :D
:=)

PrimozR ::

Stock iz 6.0 V8 mašine nikol ne boš dobil 5000 konjev. Pozad Top Fuel dragsterje. Tisti furajo metanol, zamenjani so bati, glave, blajerca, skoraj vse. Čudež je, da blok to zdrži. Aja pa še supercharger ma gor.

Glede 'tistih dveh turbin, preden se vključita je joj' pa očitno ne bereš. napisal sem, da sta keramični, zato je fabrški avto omjene na 500 konjev. Nad tem se razletita (prevelka obremenitev). Keramični sta zato, da sta lahki, da se hitreje zavrtita, ergo manj laga. Dve sta pa iz istega razloga. Prej zavrtiš majhno turbino kot pa veliko. Pritiska je sicer verjetno malo manj sam dobr, laga je pa še manj.

Glede 1300 konjev, tko mi je frend reku. mogoč je mal velik, 1000 konjev je pa 100% zmožen. Glede na Wikipedio je Veilside sicer iz avta spravil 1600 konjev. Klik, pa še Veilside Skyline ny dynotu, 1000 konjev.

Mavrik ::

Lepo bi vas proso da debato o konjih premaknete v ker drugi topic, ker nima nobene povezave z Need For Speed: Carbon.
The truth is rarely pure and never simple.

BendeR ::

Ne dela v visti. :/
:=)

Tr0n ::

Uff, tole pa steka. Sem moral dat shaderje na medium oz. celo na low, da je zadeva laufajo kolko tolko vredu. Se Gothic3 mi ne steka tak. ;) Pa tudi handling je precej cuden - se bolj arkasticen kot pri prejsni igri. Ne vem no, tole zgleda bolj bogo.

Vsaj costumizacija je cool.

nsane ::

Ok Tron, to kar si povedal mi je pobralo vso voljo, da bi si jo ponovno dl-jav, ker je gamershell-ov server dol padu pri 68 %...

EvilDare ::

Tuakj imate še ne ftp iz katerega hitro vleče, še posebej če uporabljate kakšen download manager: Klik. Drugače pa nastavitev shaderjev vzame 30fps, kar je čudno saj jaz vidim da so samo luči malo bolj poundarjene. Drugače pa nastavitve med low in high ni razlike v sliki. Igra se drugače idto kot v NFS MW, samo ne vem kaj so z galardotom naredil da je tako trd. Upam da ne bodo imeli zopet vsi avtomobili isti zvok, še posebej muscle. Drift je pa totalno zasran. Še bolj kot v underground seriji ker te kar meče v ovinkih. Če bo taka tudi končna verzija ni vredna tolarja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: EvilDare ()

Tr0n ::

Klemzz ::

bom še jst probu na svojem serverčku, P4 1.6GHz, 1GBrama pa 6800GS :)) da vidmo kok bo proc ozko grlo >:D

dodam:
špil sm sprobu, dela solid use na low >:D pa grafika ni tok švoh, ok modeliranje auto je kr neki :| sm mal driftu in je useen a maš evo-ta al pa camarota oboje isto nese, pol une črtice pr hitrosti se izrisujejo so kr neki, uno dirkanje k je blo sploh ne štekam k maš svoj team, pa celo barva se uničuje wooooooohhhhhhhoooooooooooooo....aja pa ikona od špila je tut podn, usaj men :\ mal me je razočaral

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Klemzz ()

Kami ::

Zanimivo, 7600GS, AMD Athlon 2500+ @ 1800.

Vse dela čisto gladko na 1024x768, 4X AA, World Detail High, Car Details High, Shader High.

Drugače pa igra je tak pač, sem bol na hitro probal. Ni mi všeč, da se dogaja v temi pa tud svetleči avti so mi grdi (nevem zakaj se more vse svetit).

Sparkl ::

Zato, da se pač povdari kvalitetnost avtomobila in poudari blišč...
www.google.com

KTr1sk ::

hmm meni je filmček na začetku štekal da sem komaj prišel v menu, v menuju je blo normalno hitro, igra me je pa presenetila ker mi lepo tekoče dela na 1024x768, 2x glajenje robov, pa nastavitve na low, no vsaj opazil nisem štekanja, ampak blue motion pa nisem mogel vklopit kr neki, drugače pa igra mi nič posebnega, sem pričakoval več, ni mi všeč ker je še vedno temačna igra in driftanje mi ni šlo, avto hitro reagira pri driftanju in nisem mogel tako vlečt, no ne vem sem samo 1x probal, škoda da ni bolj jesenska, mislim tako kot je blo NFS Porshe, ampak še vedno prodajala se bo dobro
i7-11700kf,32gb-3200mhz,6700xt,nvme2x,hdd4x

Klemzz ::

demo je vedno delu bolš k končna zadeva :P

Sparkl ::

Al pa obratno, hehe... Drugač pa ga zdej downloadam, pa bom vidu, zakaj se gre...:)
www.google.com

Type-R ::

Dajte povejte mi kaj me jebe:



Pa imam instaliran najnovejši DirectX9 (october 2006)

To mi je že naredlo pri FIFI 2007.

mtosev ::

Super 360k/s
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

Klemzz ::

lol FlyeR, dx 0 or higher...sam kva je to, men neki tazga dela pr win2k pro, ko hočm zalaufat nfs porsche da rabm dx7 or higher, pa mam dx9 :|

Raw ::

Thanks za link tr0n.

Vse na max, tud resolucija na 1600x1200 .. dela ko sus na x1900xtx.
Drift je cist easy.. sm mel vec problemov z uno partnersko dirko, buo krniki.

Prevec arkadna zadevsna zame.
I am what I am and I do what I can

Sparkl ::

Ej ma kaj ti demo downloadi so res za PC? Mislm Carbon igra? Ker js sm že naki časa nazaj downloadal en fajl, na katerem je pisalo NFS Carbon Demo PC, a je bil za PS2? A je ta demo sedaj za pc, al spet brezveze tuki ždim in čakam, da mi napiše, "download is completed"?
www.google.com

mtosev ::

Gremo probat game
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

Klemzz ::

@Sparkl če downlaod-aš iz kerga linka tle u tej temi pol je za PC ja

mtosev ::

Kaj se s tem driftom nic nerazumem.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

mtosev ::

kaj policija se spoh v tej igrI?
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

mprox ::

policija je.
kaj a free roam bo??
igral sem demo in sicer ni tok slaba, moti me le ker je tok temačna ker zgleda nisem več navajen ker sem prej igral nfsmw ;)

kriko1 ::

Je to normalno da na gf6600gt, 1GB ram, 2800+ pri 1024x768 @ medium-low (brez motion blur) šteka? In to opazno, nfs MW mi je delala gladko na high-med nastavitvah. Malo več bi lahko dali v optimizacije. In camera, se da nastavit tisto staro kamero, ne to ki ima zakasnitev pri zavijanju, pri driftu je en pain lovit avto.

mprox ::

dej si shaders detail na low pa ti bo delalo ko suza ;)

kriko1 ::

Sem, trik je v motion blur, če ga izklopim dela gladko ;( .
Sodeč po demu bo to najslabša igra v nfs zgodovini (vsaj zame). A obstaja kaj kot ta stari nfs4, ki si imel različne proge ter si vozu ponoči / podnevi, v snegu / dežju... le da je stvar novejša in ima lepšo grafiko? Na zs, da ne tukaj smetimo.

stock ::

A maste usi SP2, kr jst nimam, tm nekje sm pa prebrou da je nujno? Pa mi ne pride u spil?

EDIT: Evo dela...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: stock ()

bond007 ::

Kaj se s tem driftom nic nerazumem.


V tej igrci je to tko nareto, da pač sam mal zaovinkaš pri mal višji hitrosti .. in to je to. To se imenuje driftanje. Nobene umetnosti, kot recimo oposite lock .. nič ti samo zaovinkaš in to je to... Osebno zelo razočaran - sej vem, da ni bilo za pričakovati simulacije, sam vsaj približno se bi lahko potrudili pri takih osnovnih stvareh...

Ne vem sicer zakaj so šli v to smer, ampak zgleda tako zajamejo večji trg. Da ne bi znali narediti dobrega NFS ni res - recimo nfs PU je bil zlo dober špil. Škoda...

Mavrik ::

Ne vem sicer zakaj so šli v to smer, ampak zgleda tako zajamejo večji trg.

A ni očitno? Zato ker se je v F&F:TD driftalo!

*sigh* Še en drek NFS. Gremo dalje.
The truth is rarely pure and never simple.

stock ::

Evo sm mal špilu... smeh... vidm da je to neki modernga da se cela slika trese samo WTF!!! a je potres ko se špila? Drift nima nikakrsne primerjave s tistim iz U1, nasplosno gameplaz sucks.

Cakam na naslednje leto...
Bom ga pa verjetno prespilu... kr friziranje + muscle = HUDO!
««
4 / 12
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Test drive unlimited (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Igre
44545956 (1171) DejchSLO
»

Need for Speed (2015) (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
27841665 (28163) bambam20
»

Need for speed

Oddelek: Igre
386076 (5248) bambam20
»

Need For Speed: ProStreet (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Igre
38127910 (15286) Sandi1987
»

Need For Speed Undercover (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
16218709 (9622) mace

Več podobnih tem