» »

Need For Speed: Carbon

Need For Speed: Carbon

««
3 / 12
»»

Sparkl ::

Se totalno strinjam z mtosev-om in baxxxterjem - kje je ta fa*** demo? Se mi zdi mal čudno - izšel je na xbox, na ps2... Zakaj za vraga vedno zamujajp s pc-jem? ;(
www.google.com

Zgodovina sprememb…

BendeR ::

9. novembra pride na police, torej bo demo kmalu. Ne razumem pa zanimanja za špil, ki se že nekaj let spreminja samo po grafiki. Igralnost pa je vedno isti arcade crap. :P
:=)

PARTyZAN ::

Ehm, pomoje je tut grafika kr skos ista od Undergrounda naprej ;). Engine je bil vedno isti. Par izboljsav po izdajah, ampak nic pretresljivega oz. taksnega, da bi drasticno spremenilo izgled spila. Pac tipicen EA naslov. Izcuzaj cimvec kesa iz communityja z cimmanj dela.

Baxxxter ::

res je igralnost in grafika dokaj enaka... ampak eni pač mamo vesele do takih igrc... dobra grafika, hitri avti (ki so povrhu še neuničljivi), gas do konca... kaj češ bolšega :D večino časa nabijam streljačine zato mi paše tut tu pa tam kaki nfs igrat. sicr pa če komu ni všeč itak nebo igral. ampak ravno zato se izdelujejo različne igre, da se ustreže več različnim okusom. ;) no če pa bi radi igrali bol "resnično" dirkačino pa igrajte toco3. priporočam :D

PrimozR ::

poudarek na ' (pri 'resnična'). :\

Klemzz ::

no ja no...toca 3 je bol wanna be realistična...GTR 2 pa Live for Speed je realno :D

Sparkl ::

Ma NFS je zame zmeraj bil zakon in tudi bo ostal zakon! Pa brez zamere...;)
www.google.com

macgajver ::

Če si res fen ja drgač pa morš priznat da je bil tale zadnji nfsmw bl švoh.
tenstan krompir je pa zakon

Sparkl ::

Res je, ja... Meni je bil kr svoh, ma pr drugih delih, pa... Sej veste... Se kr uredu, a ne?
www.google.com

Pouh ::

o, komej cakam... po dolgem casu spet ena nova igrica (bomo cele pocitnce nabijal) ce bo seveda igralnost dobra...
vazno da je notri ford mustang>:D

T-h-o-r ::

in da so konec tega tedna počitnice :D

Sparkl ::

Wooooow!!!!!!!! Just awesome!!!!!!!!!

Sm pravkar biu na prenovljeni strani karbona in lahko preko njihove strani sprobaš "rihtanje" avtov! Po en predstavnik iz vsake skupine! Kr zabavno, probejte!

+ dodali so popolno listo avtov v igri, z slikami vred, tko, da je stran zdej velik bolj zabavna!

Pejdi se zabavat! :P
www.google.com

AndrewSmith ::

Pejdi se zabavat! :P

Bah...naj se grejo ubit.
Ful je zabavno uni slider
vlect;(
To sminkanje je blo se vedno
najboljse v U2.
Se mi zdi da bo spet na nivoju
MW to....ce gre tako dalje:\
Se dobro da jih ne kupujem:D >:D
1)Venice3200/DfiUltraD/2x512UltraX-BH5/X800Xl/LG DVDRW/Seagate320Gb
2)3xTechnics1210MK5/FinalScratch/DJM600/SennheiserHD25/
2xProel15A@250rms/1xB&C 15"@750rms

Sparkl ::

He he...

Ma drgač meni so NFS serije še kr dobre... Priznam pa da je bil MW kr svoh...:\
www.google.com

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Sparkl ()

mprox ::

na eni strani sm vido da countdown kaze samo se 8 dni torej pride ven 1.11.
zato me malo skrbi a demo sploh bo al ne? :o

Sparkl ::

ja, mene tud... Zakaj ne pride???;(( ;(( ;(( ;((
www.google.com

EvilDare ::

Tista predstavitev s premikanjem sliderja je zelo slabo izvedena. V resnici boš lahko vsak delček spojlerja, pragov itd spreminjal. Tisto kar se trenutno sveti modro, tisto spreminjaš.

;-) ::

NFS CARBON se dobi na netu...polna verzija od danes dalje...BAJE!

EvilDare ::

Sem našel ta pravi filmček, ki prikazuje kako se bo to delalo. Klik. Autosculpt Trailer (August 24, 2006)
EWEER: it is a fake. Pa ne več s takimi, ker bojo temo zaklenil.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: EvilDare ()

;-) ::

Pa ne več s takimi, ker bojo temo zaklenil.


Sem naredo kaj proti pravilom? nič...sem pa na robu, ki ga nebom prestopil.

mtosev ::

Mah je** EA kaj čakajo tolk z demotom?
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Tr0n ::

Ker je bil Xbox360 demo polomija, zelijo verjetno tokrat izdat malce bolje izpiljeno verzijo.

Fatboyslim ::

Ne verjamem da lahko v teh nekaj dneh kaj preveč storijo

Sem pa si ogledal gameplay filmčke, pa se mi ni kaj preveč dopadla. Spominja na MW, ki je edina izmed NFS serije ki je nisem odigral do konca.

Upam samo da ne bo kakšnih bednih misij kot je bilo tisto bežanje policiji na MW :(

Klemzz ::

men pr teh zadnih nfs ni ušeč k so tok temačno narjene...sama siva pa črna je not...pr nfs porshce je blo prou lepo k je bla narava itd.

mprox ::

blah js bi temu nfs-ju reko Need For Speed: Most Underground ;)
no ko sem glih gledal en trailer....glede raceov bo zgleda skoraj vse isto kot je bilo pri MW(policaji, bedaste ovire...), le da se bo dogajlo ponoci in v drugem mestu seveda kot v underground ;)

;-) ::

Torej praviš da mešajo drek:D ?

Sparkl ::

Ma nevem, kaj usi tuki kritizirate to igro... Pomojem bo le še ena zanimiva arkada, v kateri se rihtajo avtomobili... Meni bo čist kul, vsaj glede na informacije, o igri, ki sem jih dozdaj prejel...

Pomoje pa ne mešajo dreka, ker:

1. Bila bo nova fora rihtanja - Autosculpt

2. Imel boš veliko drugačno mesto, kot doslej (in večje)

3. Grafika bo veliko boljša

4. skoraj drugačna paleta avtomobilov (predvsem muscle carji), razen stalnic, kot je Supra, RX7 in 8 ipd. pa še novopečene mašine, kot so DB9, pa uni 4 porši, pa še Lamborginiji pa Mercedesi... Vse drugo pa so novi avti (Koenigsegg, Pagani zonda, pa ti muscle carji (chevelle, camaro, plymuth, ipd.)

5. Dodelana cestišča, z različnimi in zanimivimi efekti.

Evo 5 dobrih razlogov, zakaj bi MORAL Carbon biti dober, torej, ne bi smeli mešati nobenega dreka...
www.google.com

Fatboyslim ::

Lahko spremenijo avte, izboljšajo grafiko itd. ampak engine in stil igranja bodo ostali isti.
Moja 13 letna sestra, ki ni nikoli igrala nobene igre je skoraj prišla do konca Underground 2; preden sem igro izbrisal >:D

Ko igram novejše NFS mi čez čas dirke postanejo dolgočasne in dirkam le še zato da lahko kupim nov avto in ga zrihtam.

V glavnem, igra postane monotona in mnogi chalangi so krneki-tisto s policijo :\

Zgodovina sprememb…

PrimozR ::

Autosculpt - mogoče zanimiva fora, predvidevam da ne - še več riža kot sicer.

Novo mesto - yawn, še v vsakmu NFSju so ble pa bodo nove proge/novo mesto.

Grafika bo praktično ista kot v NFSU, NFSU2 in NFS MW. Engine je isti.

Tistih par avtov ni problem dodat. Problem jih je licencirat. Je pa fino da bo spet skyline notr. My weapon of choice! >:D

Glede cestišč bomo pa vidl kako je.

Sparkl ::

Ma cestišča bodo gotovo zakon (vsaj po moje), ker so dodane razpoke na cesti - imaš nekakšen obšutek, kot da voziš po makadamu :\ :\
www.google.com

mprox ::

komaj cakam da dobim v roke Audija r8 ;)

nsane ::

A Audi R8 bo tudi? Drugače pa NFS serij ne igram več od MW dalje, vse ista šminka. Drugače bi
pa EA lahko naredila veliko uslugo nam in predvsem sebi, če bi naredili nekaj v stilu NFS Porsche.
Man I love this game...

Pouh ::

MW je bla tazadnja:))
Upam da mi bo vsec-->tako malo za sprostitev.
So mi pa vsec avti american muscle (ford mustang bo zame:) )

Klemzz ::

zame pa sam da so japonski auti...drgač predenanje auto zna bit zanimivo ja :\

stock ::

Ma jst bi te japončke use... ukinu. Cakam Eleanor>:D

Klemzz ::

ccc american boy :P

PrimozR ::

stock no no. Tiste banje nikoli niso ble pa nikol ne bodo bolše od japončkov.

Klemzz ::

@P|P| hvala za podporo :) japončki so res k kosilnce, se morjo vrtet na bajnih obratih, sam letijo pa, tko al pa drgač :P

Orbit89 ::

Jaz si srčno upam da bojo dodal kakšno romantično zgodbo z več informaciji o tvojem liku (vsaj naj nas pokaze kakšni zgledamo).
Pri tehničnih stvareh pa naj dodajo podporo za Duo Core proce, ker zatikanje na NFS9 me zelo moti!

PS: Sumim da je isti problem pri NFS8. A gdo ve?

LP

Koca ::

pumoje nau nkol pukazal kdo si. mors mau svojo domislijo upurablat;) . drgac me pa prou zanima kdaj ob kej demo za pc. k to je ze mau neuzdrzno

PrimozR ::

Klemz no no, RB26DETT pa že ni kosilnca! (Skyline GTR mašina). Blok zdrži 1300 konjev! Iz fabrke ma avto 350, z igranjem z laptopom pa do 500 konjev.

Klemzz ::

jst sm mislu s tem povedat da se vrtijo na visokih obratih...ameriška jajca od zajta pa na dost nižjih :) drgač pa jst sm za japonske aute tko al pa drgač...komi čakam svojga legacya :))

Pouh ::

nope, avto mora biti robusten in mora zreti veliko bencina:D (najmanj 15l), pri tem mora imeti masina seveda kraljevski zvok...(mustang:)) )
za tiste japonske, ki so na baterijah in na vodi pa ni mi dosti:\

PARTyZAN ::

Sure. Pa se na nekaj si pozabil. Za polkrozno obracanje mora porabit 500m ceste.

/spit :P

PrimozR ::

primoz+ kolk pa mislš da Impreza npr. žre? Zvok ma pa tut čist badass, še precej boljši k pa američani. Bokser dela svoje :>

Sicer pa, Lancer EVO VIII MR (400 bhp verzija, narejena za 40 let Mitsubishi UK) žre 60l/100km. Dost?

Sparkl ::

Ja ma res ej... Kaj ti pomaga met ameriški muscle car, če pa ti ne zavija... Imajo gume, kot da jih sploh ne bi bilo... Kaj ti pomaga če naviješ mustanga, da ti tera 360km/h in pa da ti ima 2000 konjev in rohni, kot da namerava treščiti komet v zemljo, če pa pri taki hitrosti ne morejo zavirati niti za dlako bolj v desno ali v levo...

Ravno tukaj pa je prednost japonskih avtov... Hitri so k svinje, ful dobri za drift, in zavijajo tudi fuuul dobro, pa tudi če jih nategneš na 360km/h. Pa še lepi so povrhu... Motor pa itak me ne moti preveč... Je bolj športen in ga je slišat bolj sfrizirano...

P.S.: U čem je štos, da ti avto pije 100 litrov/km????? Finta je, da ti avto sfriziraš fuuul in da ti vseeno pije skoraj nič! Al mislip na teden plačat več za benzin, kot si dal za avto?
www.google.com

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Sparkl ()

TOP ::

Ej SPARKI ti malo fantaziraš avto ki je ful navit pa malo pije.

Sparkl ::

Ne, ne fantaziram, sam pravim, da ni tuki štos, da ti avto pije 60l/kilometer... Pravim, da je štos v tem, da ga ti sfriziraš, pa da ti čim manj pije... a ni to logika? Ja no, sej je useen, konc koncev boste vi finančno trpeli, če si boste rihtali avte, ki bodo pili 100l...:\ :\ :\
www.google.com

stock ::

No 100L je mal bedna pa 60 tud ene 20l varčna voznja pri 200km/h pa res.

Tko btw nebi zdele stavu ampak sm skor prepričan da tisti naviti japončki pri 13000rpm žrejo več!

Finančno je res mal dražje muscle car, samo je tolko bols, pa da ti povem kaj je užitek, ne ovinek, ampak pospeški (Drag), ko te prlima na zic pa...pa pol... ja to ga sede. Na isti hitrosti tud japoncki nimajo kj prevec prednosti u ovinku.

Ma pa seveda tudi usak svoj okus. + u špilu to nima veze.

Klemzz ::

jp mal velik off topic smo šli, a je*i ga :D
««
3 / 12
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Test drive unlimited (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Igre
44545962 (1177) DejchSLO
»

Need for Speed (2015) (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
27841667 (28165) bambam20
»

Need for speed

Oddelek: Igre
386077 (5249) bambam20
»

Need For Speed: ProStreet (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Igre
38127911 (15287) Sandi1987
»

Need For Speed Undercover (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
16218709 (9622) mace

Več podobnih tem