» »

[PS3] Ninja Gaiden Sigma

[PS3] Ninja Gaiden Sigma

Gr0unD Zer0 ::

IGN

wooooooooooooooooooohooooooooooooooooooooooo

Ryu Hayabusa is coming to PS3.:D :D :D

lastniki x-škatle ga itak poznate, zdaj pa ga bo spoznal še sonyjev tabor...

avtorji obljubljajo nove poteze, orožja ter dodaten lik za igranje s svojimi cut-scenes (suck this, capcom) ter orožji

po parkratnem preigranju demota lahko špil samo pohvalim...

akcija je tekoča, ninje so naspidirane ter močne, življenja malo, tako da te neizkušenega pomalicajo prvic, ko napadejo v paru.


obstaja tudi za vzorec raziskovanja ter skakanja in tekanja po stenah kot v PoP, ki je insaaaaaane


spet špil za prave moške>:D

tudi šef v demotu je kar zajeban za prvič, a se ga da fino sesirit s 3 šusi magije. edino malenkost neizviren je...

sicer pa slika pove več kot 1000 besed...





tak da fantje, nabrusite katane, operite ninja maske, zloščite leder ter se pripravite na izjemen špil

Orbit89 ::

Zadeva zgleda odlično in se tudi igra tako (vsaj Black na X-box je bi tak).
Samo še manka ,da ga še pecejaši spoznamo.:D

LP

matjash ::

Edina igra ki sem jo preigral na x360, čeprav je bila izdana za xbox1. Priporočam vsem lastnikom PS3.
... bolje pozno kot nikoli.

Gr0unD Zer0 ::

igra se res odlično ja...

virtua fighter meets devil may cry:D

DMC na xbox-->> NG na ps3= dobra menjava, nimaš kaj:D

Orbit89 ::

Stem ,da bo DMC4 tudi za PS3:D :D :D

LP

matjash ::

^^Pa pozabljaš da bo novi Ninja Gaiden 2 za xbox?
... bolje pozno kot nikoli.

Tr0n ::

Igrice za mlajso generacijo. Bljek.

matjash ::

^^ A to je za mlajšo generacijo Mario je pa zakon ker piše na škatli od 5-99 let?

NG je dokaj zahtevna igra in ne vem po čem sklepaš da je za mlajšo generacijo. Potem mi povej kaj so igre za starejšo generacijo - šport in simulacija?
... bolje pozno kot nikoli.

Gr0unD Zer0 ::

riptor:
vem da bo DMC tudi za ps3. ampak me sploh več ne moti, da ni več ekskluziva, ker so nam xombiji odstopili Ryuja>:D >:D >:D

matjash:
za ps3 pa bo spet ninja gaiden poljubna-črka-grške-abecede, ki bo spet bolj dodelana:D :D :D

JOKER ::

Potem mi povej kaj so igre za starejšo generacijo - šport in simulacija?


No, saj nisem tako star! :8) Odvisno koliko se počutiš.;)
Jaz osebno rad zaigram kakšno streljanko, na te šem se vedno nor.
- Far Cry Basic instinkt
- Call Of Duty 2
- Brother In arms
.... etc
________________________________________________________
Ka te češ ....

Gr0unD Zer0 ::

hehe. skačem po netu, in opazim da je špil že zunaj>:D

pa zakaj sem ravno zdaj moral kolegu posodit konzolo:'(

Gr0unD Zer0 ::

kaj noben ne igra?

Gr0unD Zer0 ::

mooooooooooooooooooooo, špil je fa*ing cheap ko ruska ku*ba pri 50 letih...

mislim, že tretja edicija igre, pa še vedno ne znajo target locka naredit? ker sploh ne vem v koga bom vrgel shuriken...

kamera je ponavadi itaq taka da maš najmanjši možni pregled nad situaciji, še posebej pri šefovskih bojih, ki so itak že sami po sebi sirasti ter poceni;(( še posebej s kakimi cheap 5-frame prijemi, ki se zgodijo hitreje kot rečeš keks(še v slow-motionu, ko umrem, mi deluje kot da se borim proti fu*king neotu ali pa časovni anomaliji

v četrtem levelu niti bloka ne morem več uporabit, ker ko me napadejo ninje z eksplozivom/soldatje z bazukami, eksplozij ne moreš blokirat... tako ti preostane le še preval-skok-preval-skok, pa enega nekam zvabit... ter mu po možnosti prej izčrpati smešno visoko zalogo energije, kot pa prideta njegova kolega do tebe(pač ni možno...)


to je špil ki je prejemal take visoke ocene na x škatli? pismo, je pa moral nekdo pošteno koga podmazat za to...

OldSkul ::

Joj pa tako si se veselil igrice:'(

>:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: OldSkul ()

Gr0unD Zer0 ::

se vidi da je prvotno špil bil za xbox:\

saj nimam nič proti izzivu, mam pa nekaj proti sirastim nasprotnikom...


damn, jinpachi iz tekken 5 je ovčka proti temu...

(mar bi fantje zaigrali DMC3, tam si z dovolj znanja lahko blokiral vse)


qrc, gremo dalje špilat, če ke špil poceni ku*ba, jo bom pa še na******

Mavrik ::

Glede na to, da bi naj PS3 verzija bila lažja kot tista za Xbox, bi jaz rekel preprosto da si ti nesposoben, glede na količino ljudi, ki je originalno različico brez težav dokončala.
The truth is rarely pure and never simple.

Gr0unD Zer0 ::

ne, špil dejansko je cheap.

evo na simpl(dejansko sem imel daljši post napisan, a sem ga zbrisal)
metke lahko blokiram. zakaj so potem puščice problem?(aja, potem bi bile tiste ninje naenkrat ne več tako cheap in bi bile samo še normalno težke)

off-screen napadi:zakaj bi bli fer do igralca? naj sredi kombota izkoristi tiste faking tri frejme, ko bo opazil 10 pikslov veliko puščico ki leti proti njemu in jo preskoči/blokira(aja, ne grejo blokirat)

lock on? eh, naj igralec kamero obrača sam, saj je mutant z dvema palcema na desni roki, da zmore premikat gobico ter skakat/mahat s sabljo

ja, sem se ga veselil, ker demo ni pokazal 10% sira, ki ga premore celoten špil takoj po prvem chapterju in ker je bil prehvaljen do nebes in nazaj

okej, prav maš, nesposoben sem.

p.s. je pa legenda, da moram orozja menjavat v start meniju, l2 ter r2 pa sta praktično neuporabljena


p.s.s. "lažja" bi naj bila samo zaradi tega:shooting arrows in mid air (really useful for those out-of-reach mages), using potions in real-time with the d-pad, the really powerful new weapon (the 3 story dino skeleton boss went down really quick) and some more save points and shops made the game easier to play. Not easy, just easier.

Zgodovina sprememb…

Gr0unD Zer0 ::

oh my god, to postaja dejansko že ne-več-smešno... mam tri ploščadi za preskočit, in se zajebavam bolj kot pa pri chamber of the gods, obeh prvih princih, bogu vojne v hadesu, metroid prime v predzadnji sobi, jedi outcast v reaktorju skupaj...

ta wall jump je tako čuden, da ne vem če je bug ali dejansko tako mora biti, nadzor pa tako lesen, da se čebula zjoče

GG

Shybby ::

hahaha, dober si ...

am, jaz bi dejansko tale špil rad preigral, ampak po tvojih postih... demo me je full navdušil. upam da nebom isto razočaran kot ti pr orginalu.

a slučajno prodaš? >:D

Gr0unD Zer0 ::

dokler ga ne obrnem(se pravi še kake dva tedna), ne :D potem se pa komot zmenima, samo da mi gre izpred oči....


cheap je ko ku***, ampak sem trmast(če sem obrnil dmc3 na najtežjem nivoju, bom še pa to na normal) da rinem naprej.(ravnokar sem pomalical onega dinozavra-okostnjaka z zadnjimi pixli energije, brez eleksirjev(ko nagec na prepihu...)

se prav moško počutim...
oz se sem dokler me gamov ni naučil da je pač težji od povprečnih 4ih spider ninđ:D

i got my ass soooooooooooo owned... faking infinite ammo v pištolah, zadnji šus z nožem je guard breaker, če pa se umaknem pa mam prekratek hamer... me vrže v zrak ter me žonglira v zraku s pištolami... cheap ass motherfu**er(saj ne rečem, da bi jaz imel enake možnosti glede borbe... žur 100 na uro, but noooooooooooooooo, rachel mi dajo za igrat, ki niti flyingt swallow tehnike nima se mi zdi, njen udarec iz zraka pa je tako "hiter" da vmes pri DMC padejo trije helm breakerji)...

(nero, where are you:( )

goddamn, tipo je hujši ko dante pa vamp(iz MGS3) skupaj...


ampak še vedno pa sovražim kamerooooooooooooo.... kaj mi hasni če perfektno sledi liku(oziroma rachel's boobs), če pa nasprotnika ne vidim:'(

i want a patch with lock-on, ali pa vsaj pametnejšo kamero, ki je po defaultu prav sfaljena...

Gr0unD Zer0 ::

okej, je --bil-- hujši...:D
ko ga pogruntaš, je res "lahek". sicer sem zaradi par napakic moral uporabiti dva eleksirja, ampak bolj za varnost kot pa zaradi resnih težav

vedno bolj se mi zdi da je ta špil za potrpežljiv folk, ki ne kasira krčev od držanja knofa za blok:|

Shybby ::

a si že obrnil?

meni je demo "ratalo" obrnit že ene 320 krat >:D

@ ground, a slučajno spremljaš ZS?

Gr0unD Zer0 ::

ne nisem še obrnil...

ko mislim da šefi enostavno bolj cheap ne morejo bit več, me špil vedno znova preseneti...

(mi je pa danes zjutraj sodelavec(direkt z nočne) zaplenil ps3, tak da še kake 14 dni ziher niti igral ne bom...)

upam da demo obračaš na hard :D :D

Shybby ::

hard ja ... ko so 3 bele ninje na kupu, nimam za burek!

14 dni je mimo, kako ratalo? dobil konzolo nazaj? obrnil že?

pa a ti gledaš kaj Zasebna Sporočila?

p.s. nisem teme našel, zato nisem odpisal. do zdaj^^ thnx tilen

Lp

Gr0unD Zer0 ::

danes sem dobil nazaj...
tak da bo počasi...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Najbolj pričakovane igre (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
15815362 (5022) oo7
»

PS3 vs. XBOX 360 (strani: 1 2 3 420 21 22 23 )

Oddelek: Konzole
110993611 (40354) XsenO
»

Bionic Commando Rearmed

Oddelek: Igre
251462 (1066) laught
»

Wii razgrabili

Oddelek: Novice / Konzole
396352 (4440) Dr_M
»

Devil May Cry 3(PC verzija)

Oddelek: Igre
402393 (1779) Orbit89

Več podobnih tem