» »

msn problem 8007007e

msn problem 8007007e

kekec090 ::

Lp vsem skupaj
Namreč imam težavo z msn.jem pri vpisu. Javi mi napako 8007007e. Pri stricu googlu sem že naredil nekaj stvari z nekaterimi vodiči ki so bili objavljeni. Težava se še ni odpravila, tudi z izbrisom vseh msn datotek itd.. Bi pa prosil za kako pomoč, če je tudi že gdo mel in kako jo je odstranil?! :(
opravičujem se za new post ;)

Mare3 ::

Poglej če imaš na računalniku pravilno nastavljen datum in uro. Pri meni je bilo to narobe in se ni hotel vpisati.

kekec090 ::

ja mam pravilno... še itak ne deluje;S sm že obupu..

mrBlack ::

http://www.microsoft.com/communities/ne...

poskusi tukajle, drugače pa, glede na ostale forume, zna zadevo blokirati ali antivirus ali pa firewall... v tem primeru, ne bo dovolj, da ga izbereš desno spodaj in ga disablas ampak bo potrebno in njega in njegove procese skinit še pred startupom(msconfig)

kekec090 ::

sm tudi te tri programčke skinu iz zgoraj navedenega linka pa ni nič, izklopu firewall in antivirus pa tud ni nič:(

gapic_8 ::

na novo si naložu msn?

333333 ::

Zbrisi msn, zbrisi profil pod documents and settings (oz users če mas w7 al vista) in ponovno namesti msn.
Spiritual

kekec090 ::

sm naložu, zbriso profil in še VEDNO mi javlja napako 8007007e msn messenger ni na voljo in kao da me ne more vpisat zaradi tega error.ja:S hvala vsem ampak bi še rabu kak nasvet.

333333 ::

Za 1x mi je zmanjkalo idej.... Razen mogoče če imaš licenčen Microsoftof sistem se lahko obrnes na njihovo podporo in te bodo prevezali do tehnika pa bosta poskusila rešit problem če ne pa reinstall če neboš našel kaj bolj pametnega :)
Aja pa system restore si ze poskusil na datum preden je bila napaka maybe that will work :)
Spiritual

kekec090 ::

@poe_T kak pa dam na system restore?Oo

333333 ::

start - programi - sistemska orodja - obnovitev sistema
start - programs - system tools - system restore
Spiritual

cerko83 ::

zdrawo,,,tud mene muci ta tezawa,,,sm zbrisau msn,,,na nowo nalozu.obnowil sistem,,pa se kr negre:S

boogie_xlr ::

,,,,
bi ti pomagaw.

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

MSN live messenger

Oddelek: Pomoč in nasveti
479404 (4977) Zoro3
»

Problemi z MSNjem

Oddelek: Pomoč in nasveti
6927 (810) Markeljj
»

svchost.exe

Oddelek: Pomoč in nasveti
253469 (2493) Mr.B
»

Ms blast ali zakaj se mi sistem ugaša po eni minuti? (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
29339852 (14834) brainiac20
»

Windows XP SP2 (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Operacijski sistemi
49246437 (20114) R33D3M33R

Več podobnih tem