» »

[P2P]eMule , eDonkey, Overnet, DC++ & co.

[P2P]eMule , eDonkey, Overnet, DC++ & co.

««
14 / 72
»»

BLaCkEnED ::

Poberes Kazaa Lite K++ Edition , pa mas participation level supreme being >:D

shock ::

Mr.B: Pa jst tud z navadnim DC in DC++ dosežem hitrosti nad 128kB/sek. Pa kar se tiče Direct Connecta na linuxu pa imam več al manj polno hitrost 220-239kB/sek. Tako da men se ne rabi sekirat. Edino stvar kar res potrebujem je download limit, da lahko normalno igram igrice prek neta >:D.

Na tukaj moja dnevna slikica

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shock ()

Nemelk ::

tole sm sicer že odpru kot samostojno temo, ma ni blo nobenga odgovora, zato probam srečo še tuki:

kot ste prebral, mi winmx "ne dela" če se na net povežem (ja, dialup mam) prek arnesa. to ne delovanje zgleda tko:
- ne najde nobenga mp3ja!
- ne najde kanalov za chat (po 30min jih)
- ne morm browsat uporabnikov k so na istm kanalu k jst
- noben ne more od mene downloadat!


ko se povežem prek voje dela vse BP! nekaj se bere in šušlja o zapiranju portov, ma na dialup-ovce se mi zdi, da to ne pride v poštev!

Help...

P.s. winmx in arnes sta mi zvesto služila zadnje pol leta. od tega tedna naprej pa nč več!
Nemelk ™

pivmik ::

Sem dodobra sprobal DC++ in je odličen
eMule/eDonkey in DC++ se ne moreta primerjat oz. se težko daj primerjat.

Eden je pač dober za nekatere stvari, drugi pa za druge.
In vsak ma svoje prednosti in slabosti.

Najboljše je, da uporabljaš oba.
LP, Gregor GRE^

Xplicit ::

Simko: 'Zakaj imam PL 1000? jah, saj pa shaream nazaj.
Nič ne boste dol vlekli - brez da bi delili ... c c c'


LOOOL


my ass...
sheras 93 fajlov, kaj je vsak velk 50GB?!?

ps - hvala za prjaznost :\

CaqKa ::

http://indigo.retemail.es/
novi Tarod
16 trenutna verzija.

globoko grlo ::

kok je dobr met PL1000 v kazaa, v 5 sek ti že zafloda linijo

moja prva leecherska izkušnja I LIKE IT

globoko grlo ::

Tr0n ::

Saj ne rabite za vsako verzijo postat :).

CaqKa ::

http://indigo.retemail.es/
16b
tr0n sej ne rabiš brat ;)

eMule v0.25b [Tarod.16b] <23/1/2003> (Hotfix)
ˇ Change: You never will get a 80% base modifier if you are LowID, it's unfair.
ˇ Fix: Crash on "Reconnect on LowID".
ˇ Hotfix: Fixed typo in PartFile.cpp. [Thanks bluecow]
eMule v0.25b [Tarod.16a] <23/1/2003>
ˇ Added: New option to drop "Queue Full" sources.
ˇ Added: Queue Limit now takes in care "Queue Full" sources too.
ˇ Added: Reconnect on LowID option again. But this time handled better. :)
ˇ Added: New option to use eDonkeyFakes to fake checking.
ˇ Change: Queue Limit is checked less often to remove sources beyond our limit -less CPU usage.
ˇ Change: "No Needed Parts" sources handled different again -like in official- because CPU usage troubles. :(
ˇ Fix: Rewrite partially Upload Throttle.
ˇ Fix: Rewrite partially Download this file now.
ˇ Fix: Add sets in Auto priority if UAP is enabled.
ˇ Note: Remember that "Queue Full" and "No Needed Parts" sources are removed periodically in an automatic way.
eMule v0.25b [Tarod.16] <18/1/2003>
1. Added new feature -a lot of people asked for it. You can set Remote Queue Limit if QR is bigger than Remote Queue Limit source is just dumped.
2. Fixed another crash bug -I think that is last one, finally. :)
eMule v0.25b [Tarod.15c] <18/1/2003>
1. Fixed one bug more. 2. Modified Dynamic Upload configuration tab. 1. Found bugs that make it crash for many people.
2. Solved and issue removing manually No Needed Parts sources.
eMule v0.25b [Tarod.15b] <18/1/2003>
1. UPGRADED TO BASE CODE 0.25b
2. Some more fixes.
3. A couple of leaks fixed.
eMule v0.25a [Tarod.15a] <17/1/2003>
1. Quick fix of a bug that makes it crash. Thanks for testing!
eMule v0.25a [Tarod.15] <17/1/2003>
1. UPGRADED TO BASE CODE 0.25a
2. EVERYTHING IN PREVIOUS VERSIONS ADDED.
3. Recoded remove No Needed Parts sources (better approach).
4. Download all A4AF Auto now is more intelligent. For example, if file has No Needed Parts sources it does not force download from this file.
5. Some more CPU optimizations, in my Athlon 1,1 Ghz. it only consumes an avegare of 1% CPU. I suppose that this can be possible because new reworked code base too.


Zgodovina sprememb…

  • spremenil: CaqKa ()

Tr0n ::

Ma ne, saj pa folk ni neumen, da sam ne bi znal strani odpret :). Daljsi je nek topic, bolj nepregledno je vse skupaj.

R0K ::

Neki me zanima. Kako dodaš kak fajl, da ga lohk drugi sharajo od tebe? A je dost, da ga sam pod Incoming daš? Je treba še kje kej vpisat, nastavit? Aja, uporabljam pa Tarod mod...

BaRtMaN ::

Ja, ga daš v mapo in če že maš zagnano Mulo, klikneš Refresh v Shared tabu.

3L33T ::

ROK, ta metoda je bl nasilna :D , lažji je tkole. Lepo zažen Taroda, klikn zavihek NAstavitve in poišč opcijo Mape. (sej uporablaš slovenščino? Sicer pa anglešk znaš :D ). Pol maš pa na desni tri okenčke, in to so naslov direktorija za Incoming, naslov direktorija za Temp, in drevo, kjer obkljukavaš kere direktorije hočeš sharat. Upam da je dost jasno napisan...

Nov Tarod rula...
Danes živimo za jutri, ker jutri ne bomo živeli za danes!

||_^_|| ::

Tarod 16c je zuni. vsake pol ure nova verzija>:D

mahi ::

ej folk
kako dosezem, da imam v EMULI visok ID? Sedaj ga vedno dobivam okoli miljona.
Ko dam v Tarod na avtomatsko prekini ko je LOWID, se mi tarod sesuva!
Kako? hvala

CaqKa ::

mahi a si prebral change log za tarod 16b? ne!
glede low idja pa boš moral cel ta thread it skozi ker piše v čem je fora.. na kratko.. izklopit morš firewale in naredit tvoj port na katerem šeraš muline fajle dostopen navzven.

mahi ::

sm prebral ja, sam lih takoj ko sm un post napisal. Sm dal gor tarod c verzijo, in dela super! Glede nizkega IDja pa se bom se mal poigral. Madonna, ma tale tema je grozno velika, kako naj jaz najdem notr post o LOWIDju :( ajt

Gandalfar ::

ksn prostovoljc, da napise FAQ?

bodom ::

hmm...vec nas je, jst se lohk javim...ceprou bi blo bols d si skup nardili...
pa res je treba nardit ksn FAQ, bi se prilegu. drgac se bo ta tema samo se 'vrtela'.

LP

Gandalfar ::

evo vam FAQ: eMule FAQ


pisite ga itd.. jaz bom pa potem samo zdruzeval odgovore v prvem postu in ga cez cas (ko bo dejansko kaj vsebine notri) stickyal..

knibl ::

Po nekajmesecni uporabi mule in vseh tarod in plus modov sem prisel do problema, ko rabim pomoc.
Trenutno uporabljam eMule v0.25b [Tarod.16]. Vedno ko se skusam priklopit na kaksen server dobim LOWID(zadnje 3 dni). Z tem modom sem pred 3 dnevi se imel HIGHID in tudi z vsemi prejsnjimi modi. Na masini nisem nic instaliral ali deinstaliral oz. nastavljal. Vsi ti modi so se mi do zdaj vedno skreshali nekje med 1 in 3 dnevi. Na FW imam odprte vse potrebne porte. Diseblal sem tudi FW in nobene razlike vedno dobim id ali okoli 1100 ali pa okoli 210.000 (se vedno lowid). Pred tem sem imel vedno nas 1 mio. Pobrisal sem tudi known.met file in razlike ni bilo. Pregledal sem kompletni disk z nortonovim antivirusnim programov in ni naslo nic. Pregledal loge na FW in ni bilo nic nenormalnega notri. Na novo sem nalozil SP3, na novo nalozil tarod, v drug direktorij in tudi temp direktorij prestavil. Nic se vedno low id. Sem sel na stran, kjer je on connection test za mulo (izberes port in ti javi ce se gre skonektat) in se ni dalo skonektat na noben port (pred 3 dnevi in vec je slo vedno normalno skonektat z temu connection testu). Ne vem vec kaj naj storim, da dobim spet HIGHID nazaj. Sheranega imam vec kot dovolj in tudi upload je dovolj odprt (ne prevec in ne premalo). Uporabljam pa win 2000.
Kot pravim mesece je bilo vse ok in zdaj me ze 3 dni je.be v glavo ta mula.
LP

Xplicit ::

mene pa zanima kak zves kolk velk ID mas pr mule-i - uporablam eMule v0.24b 2 plus oxygen 1

sej zanemkrat morm potrkat (tok-tok), mi dela fantastcno skor skoz laufa s polno hitrostjo (sej seram ene 40G, sam me vseen zanima kje se to zve?

bodom ::

tm pod strezniki, pa zapisnik mislm da je jezicek'...tam ti pise ID, pa kter streznik je povezalo....
LP

Smorny ::

Jaz pa imam ravno obraten problem. Ker veliko dostopov sesuva lokalni ruter, bi rad izklopil sharanje datotek v muli. rečeno - storjeno. Ampak še vedno ostaneje datoteke, ki si jih trenutno dol vlačim in začne pol kar te sharat. In vrsta je spet tu. Kaj mi je narediti, da ne bi uplodalo tudi teh datotek oz. da se znebim vrste folka, ki čaka na fajle.
Motiti se je človeško.
Ampak, če hočeš stvar totalno zajebati potrebuješ računalnik!
http://www.smorny.com/

||_^_|| ::

mislm da se da nekje določit max. queue.

globoko grlo ::

pr enih modih, recimo tarod 16c imaš možnost nastavit queue od 10 do 5000 al neki tazga, mogoče ti bo pomagal

drgač pa nov ruter

Smorny ::

Problem je v tem, da toliko dostopov naenkrat router prepozna kot DOS napad in me avtomatsko diskonekta. Btw: jaz nimam fizičnega dostopa do rutera, niti administratorskih pravic, zato kakršna koli manipolacija z njim odpade.
Motiti se je človeško.
Ampak, če hočeš stvar totalno zajebati potrebuješ računalnik!
http://www.smorny.com/

prismo ::

Kje najdeš ta ID??? Mi pa še nekaj ni jasno, konektam se npr. na Silent Boba in mi tak počasi vleče, potem pa se skonektam na nek server ki ima manj kot sto uporabnikov in zadeva gre 1x hitreje???? V čem je fora?

Tr0n ::

Spodaj desno imas ikono, ki je ob imenu serverja, na katerega si povezan. Ce so puscice na ikoni zelene barve je vse ok, ce so rumene pa ne (lowID).

rap3r ::

Hm glede na to da je doug tred me zanima kako se pr emuli naredi da ti začne en file vlečt dol?Pač 2 mi vleče dol zdej bi pa jz naredu tko da enga od teh dveh nebi in bi enga druzga sam kako nej to nardim?
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

3L33T ::

rap3r, ni mi jasno kaj je narobe? A lahk mal bolj razložiš?
Danes živimo za jutri, ker jutri ne bomo živeli za danes!

rap3r ::

Fora je ta da mam use file kr skoz na čakanju!In kako nej določm da se lahk več kot 2 fila na enkrat downlodata?
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

3L33T ::

Strange, sej se ti lohk vse naenkrtr downloada... Nimam pojma kaj te muč. Nejboljši recept je novo verzijo čez zabriat pa upat da je bil bug :D
Danes živimo za jutri, ker jutri ne bomo živeli za danes!

rap3r ::

Je najnobejši je tko da nevem kaj bi blo usi so na čakanju!Razn dveh
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

MaX ::

A maš mogoče poln disk? Koliko je pa kej virov?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MaX ()

rap3r ::

Disk ni pouhn virov je okol 23
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

rap3r ::

A res noben neve zakaj mam večino failov na čakanju sam en oz dva se dol vlečeta?Surcov je pr useh čez 200!!
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

TESKAn ::

Ja pač čakaš v vrsti, kot vsi...to je nenavadno le, če laufaš zadevo že mnogo ur in po tem času ne začne še nič downloadat. Pač potrebno potrpljenje.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

rap3r ::

Ja čudn se mi zdi!Glede na to da je 260 sourcov da ne pridm na vrsto!
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

kocba ::

Jaz sem si zanjic prvic dol potegnil emula. Sem si reko da ga moram pol le sprobat, ce vas ga tolko uporablja. No pa sem si zadnjic dol potegno zadnjo verzijo eMule v0.25b [Tarod.16c] in ker nisem navajen emula (sem do zdaj uporabljal samo kazo) samo gledam kaj so tam vse ene zadeve pa tud nic ne razumem, ko se vi med seboj menite.
Pa me zdaj zanima ce mi lahko kdo malo razlozi, kaksne so najboljse nastavitve da mi bo vleklo kar se da maximalno. Na kaj morem biti pozoren? kateri strezniki so dobri? Kako si povecas d/l? in se in se bi se najdlo vprasanj.

hvala

lp
kocba

||_^_|| ::

kocba: priporočam ti da si prebereš tole temo od začetka.

Simko ::

kocba, bruder! Kaj če bi si vse od začetka prebral ja. :))
Pa mimogrede, da ti povem: kar pozabi na eMulo...ne vem, če bo najin UL zdržal to... ;)

matej97 ::

Mene pa zanima, če je "zdravo" računalnik imet prižgan skoraj ves teden brez pavze. Namreč, ves čas downloadam in sploh ne izklapljam računalnika.

Torej, kaj pravite?

lp

||_^_|| ::

Ni panike. Ti ga kr laufi, nč mu nebo škodl.

_Tejc_ ::

Ojla ... kaj pa mislis kako serverji laufajo... :D

kocba ::

Mi ni za brat vsega od zacetka, ni casa, sola pa to :D
Pa sem mislil iti po liniji najmanjsega odpora. :)), ampak ucitno ne bo slo.

Bom pač pogledo vse od zacetka.

ty anyway


lp
kocba

Gandalfar ::

kaj ce bi brata vprasu :>

kocba ::

Simko:
boš pač ti manj d/l :D


eh...sej bi ga.....sam kaj ko mi noce pomagat :( .....pravi da se moram vse sam naucit tak kot se je on moral


lp
kocba

shock ::

kocba: življenje je kruto :D.
««
14 / 72
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

eMule FAQ

Oddelek: Omrežja in internet
267137 (5563) Spc
»

težave z mulo in routerjem

Oddelek: Omrežja in internet
101942 (1724) Goldee
»

eDonkey kralj P2P omrežij (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Avtorsko pravo
559579 (8049) Eru
»

ADSL visoka hitrost??

Oddelek: Omrežja in internet
251779 (1145) BaRtMaN
»

Kateri je poleg Kazaa 2.0 najboljsi?

Oddelek: Programska oprema
342547 (1821) cybermedo

Več podobnih tem