» »

[P2P]eMule , eDonkey, Overnet, DC++ & co.

[P2P]eMule , eDonkey, Overnet, DC++ & co.

««
15 / 72
»»

Klemenn ::

isto jaz pravim mlajšemu bratu (in starejšemu) ..pa sta lesena bolj ko kaka bukev :D

Tr0n ::

matej97: racunalnik bi dejansko morali cimmanj vklapljati in izklapljati, torej da bi laufal non-stop :)

CaqKa ::

v bistvu so dandanes pri nonstop všaltanem računalniku problem edino diski. zato pa proizvajalci tudi dajejo recimo še samo eno letno garancijo... pa med st novicami je bilo tudi zapisano da za ibmove nove serije diskov ne priporočajo večje 'porabe' kot 8 ur/dan.
nekdo je omenil strežnike ki laufajo nonstop... tisto so računalniki čist druge kvalitete kot desktopi... pa tudi scsi diske uporabljajo namesto navadnih.

||_^_|| ::

CaqKa: jst mam novga WDja pa ma 3 leta garancije.

CaqKa ::

ja sej eni od ibmov imajo tudi še 3 letno garancijo.. samo tile ta poceni pa nimajo.
kakorkoli.. s novejšimi diski se mi zdi da ni priporočljivo predolgo imet prikloplen računalnik.. ležaji so čist v kurcu... pol pa se glava zjebe pa je disk fuč.
||_^_|| moja ibma tudi imata tri leta garanjcije.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: CaqKa ()

Amo ::

Nov Tarod zunaj!!
Link

Lp, AmO

||_^_|| ::

CaqKa: če dajo 3 leta garancije pol pomoje ni panike met skos pržganga.

Tr0n ::

Eh, WD diski lahko laufajo po par let :).

_Tejc_ ::

Ha ha pa mi povej na kaksnih posebnih masinah imajo navadni smrtniki postavljen server ?:D

Bellzmet ::

Mene pa zanima, če obstaja kakšen program, k bi računalnik samodejno izklopu, če je DL iz neta manjški kot npr. 10k/sekundo? Oz. če je v Muli DL manjši od 5k al 10k/sec, da se računalnik avtomatično ugasne?
LP

CaqKa ::

_tejc_ govora je bilo o serverjih in ne kvazi_serverjih, sicer je pa to offtopic oziroma tematika za nov thread.

eMule v0.25b [Tarod.16d] <26/1/2003>
ˇ Change: Recoded Load/Save sources, less memory usage and less CPU usage.
ˇ Fix: Bug that caused a crash when using some translations activating ShowOverhead.
ˇ Fix: Minor fix related to aligning controls. [Thanks MBlhz]
ˇ Fix: Saving Upload Queue columns position.


eMule v0.25b [Tarod.16c] <24/1/2003>
ˇ Change: Tweaked A4AF handling -specially auto feature.
ˇ Change: Changing on speeds are handled in Preferences like in 23b -more gentle.
ˇ Fix: Dynup fixed thanks to latter Change. :)
ˇ Fix: Issue with OP_FILEREQANSNOFIL packets.
ˇ Fix: Bad parameter -related to remove "No Needed Parts".


3L33T ::

Bellzmet ne vem če obstaja sam ni lih pametna ideja. Zakaj? Ker Dl zihr skače gor pa dol. In verjetno enkrat v noči pade pod 10Kb in se ti ugasne. Bedno... Pust pržganga, sej se pobere.
Danes živimo za jutri, ker jutri ne bomo živeli za danes!

Bellzmet ::

sk8ter: ja se čist strinjam...sam mal še vseen razmišlam o tem k mi je prejšen teden enkrat v cca. 10 urah potegnu z Mulo sam 44Mb dol...pol se pa človk vpraša, če se splača, da je comp pržgan po cele noči...razn UL, k je pa itak skos nafilan...

Schpes ::

v nedeljo sem naložil XP-SP1 na mašino, prej sem uporabljal WIN2k-SP1, da lahko cela familja dela na rač...

vse zgleda OK, samo eMule (v0.25b [Tarod16b) noče in noče z več kot ca.10 kb/s DL ;(( :'( .

1. firewall v winsih -> izklopljen;
2. TCP, UDP v BlackICEju sproščena;
3. source najde hitro, ID imam visok -> vedno 7-mestna cifra;
4. v WIN2k so vse verzije eMule delale SUPER!

Zmanjkalo mi je idej kaj še naj naredim, ker sem probal že vse o čem piše na Forumu..

LP!

XsenO ::

Novi Edonkey
1 + 1 = 1

jos69 ::

Pri današnjem zagonu mule sem opazil,da mi v listi manjkajo nekateri naslovi za DL.
A je to kakšen bug ?Uporabljam Tarod 16c

||_^_|| ::

Novi eDonkey? A to še kdo uporablja?

globoko grlo ::

to ni novi eDonkey, je samo testna verzija, folka zaenkrat še ni prepričal, preveč bugov, pa slabš dela kot mula

drgač pa je na slo-techu en topic eMule FAQ, sam se ne spomnem kje

3L33T ::

jos69, je bug. Se mi je zgodu in sem čist pop*****. Okol 10 stavri k je blo večinoma že 3/4 doldanih mi je zginl. Sem klel ampak nč naredu. No, čez kake dva dneva sem dal novga Taroda čez, pržgem mulo in najdu, ne boš verjel, spet kompletno listo...

Hmm, men je lista zginla ko sem neki mod čez dal pa je neki zajebal. Probi še enkrat dt mod na novo gor, pa upaj da bo. Drgač pa Temp, pa se igrej z .met fajli. Sam to je skrajno. Raj ne!

Bellzemet, pol pa to pomen sam eno stvar. Da nimaš sreče >:D. Mal sem premislu. Pol bi bla boljš varjanta da daš statistiko povprečje na 2 uri in najdeš program k ti komp ugasne, ko ti 2 urna statistika pade pod neko mejo. Kje bi to najdu? Beats me, če znaš kej programirat se potrud :)
Danes živimo za jutri, ker jutri ne bomo živeli za danes!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: 3L33T ()

BaRtMaN ::

Ah, men pa verziji 0.25 sploh ne delata normalno, tko da ostajam na 0.24b.

jos69 ::

sk8er : sem šel na prejšnjo verzijo emule oxygen plus 2 in mi je našel komplet listo.
Bom raje še ostal na starem nekaj časa.

bodom ::

zio.

dejte mi pomagat neki...

imam ze ene 3 fajle, kjer je slo ze skor pr vseh minimalno 50MB cez mejo...pa se naprej louda in pol spet zbrise in spet louda...kot da bi se zaciklalo.
sm ze resetiru emulo in komp, pa vseeno ni sprememb...

hvala, LP

cyber ::

Kero mulo uporabljaš, si sprobal različne verzije..
Tu maš stran na kateri so različni modi, mode sprobaj mogoče ti bo ratalo.
Emule mods
Če pa še tu ne rata pa skopiraj vse tiste fajle v Edonkey temp pa tam sprobaj.

bodom ::

aha...thanks.

bom probal vse razlicice, pa da vidmo.

LP

3L33T ::

Prvič da se mi je zacikal pr muli. A kdo ve kolk ma Tarod makimalno listo, ki jo dol vlečm??? Mam zdejle okol 50 fajlov gor, pa mi je umrla. Preveč ? :D
Danes živimo za jutri, ker jutri ne bomo živeli za danes!

CaqKa ::

bodom verjetno ti v server logu napiše da je določen del coruptan... to pomeni da ima uporabnik na drugi strani ali slabo linijo ali pa pokvarjene paketke... tiste pokvarjene paketke morš tako dolgo nalagat dokler niso celi... vem da se je meni to dogajala pri točno samo enem in istem useru... če zveš njegov ip in imaš firewall banaj njegov ip... ker ti v bistvu samo bw zasede ti pa čakaš ko tele.
aja pa če je to res vzrok.. potem to ni odvinso od tega ktero verzijo mule maš ampak od nesposobnega uporabnika na drugi strani linije.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: CaqKa ()

bodom ::

ja mozno da bi blo to ja. ker vedno pol tud nardi na cist na koncu je obarvano temno modro, se pravi da manjka se tisti del. in ga konca, pol pa spet zbrise.
zal nimm firewall-a da bi ga ban-al...
sam mi je cudno to, ker mi fajl nadaljuje...pr edonkeyu vem da ti je zbrisalo tisti del, tko da ni slo nikoli cez velikost fajla. zdej je pa ze 50MB cez.
LP

bodom ::

pa tale error mi javi:
Downloaded part 74 is corrupted :( (bla bla bla film .avi)

in vedno pokaze ta error za isti part, se pravi part 74. torej zgleda da je ta koscek na koncu unicen...in ga nikakor ne more koncat.
zdej je zloudalo ze skor 800MB. a bo pol emula vseeno nardilo fajl velik 695MB kot pise da je velik...al bo nardila tko kot bo na koncu?

LP

CaqKa ::

bo nardila pravi fajl ja... in to je točno ta problem ki sem ga zgoraj opisal...
najboljše je tam ko maš toti fajl v queue dvakrat kliknit pogledat ime pa ip onega hepana pa benaš njegov ip.. škoda da nima emula tega že vgrajenega.

/edit:
priporočam ti še recimo da se konektaš na en drugi server, da pustiš fajl kaki dan na pauzi pa šele kasneje začneš spet dalje lovdat. pa da greš v shared files in temu fajlu določiš release priority.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: CaqKa ()

M&M ::

Ali se dogaja le meni, ali eM(i)la počasi CRKUJE.

Ponavadi sem imel DL vedno v povprečju 110 - 120 K, zdaj sem pa že kake 14 dni srečen če mi gre čez 50 k. Prenašam datoteke, ki so razmeroma dobro razširjene (čez 1000 virov vsaka) ID mam visok,... skratka vse kot mora biti (vsaj upam), Mula pa vseeno štrajka. Čudi me pa predvsem to da niti UL ni ves čas polno zaseden.

Ali mogoče kdo ve kaj se dogaja. Ali je temu kriv SQL Slammer ???
M&M

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: M&M ()

bodom ::

hmm...meni dela vse OK...sm vceraj in danes ponoci probal enih 6 verzij emule...in vedno je hitro zacelo delat in kmalu preseglo 100kb/s.
tko, da bi kr reku, da ni nc narobe z emulo...vsaj pr meni ne8-)
LP

Schpes ::

Sam se si par dni paral živce z več verzijami mule (v0.22...v0.25-tarod16...) --> ?#"$%)!@

Danes pa mi je življenje rešla verzija s strani: http://end.at/fusionmod

eMule V0.25b [.FusioN. - CodeName: Raven] :) :)
(-:

||_^_|| ::

Dons sm pa naletu na X-file. Pr frendici sm biu in je jamrala da ji mula ne dela. Jst rečem:"nič lažjega", grem tja ruknem muloŽ dol in naložm tarod. In kaj se zgodi? kadarkoli v muli kliknem na "prenos" vrže vn iz mule. WTF?! Katerakoli verzija mule mulaŽ/Delta/Tarod/... dela enako. Nč jasno..

Tr0n ::

Windows98?

mahi ::

ne bos verjel, ampak tudi meni je danes to delalo. sploh mi ni prkazalo da kaj DLjam, sploh se ni konektalo na tisto bazo, in Mula (bilokjri MOD) se je sesuvala. In kaj sem naredu: V addresss-dat sem odstranil tisti napisan server kjer dobi .met datoteko in napisal drugega: http://ed2k.2x4u.de/0y0qhjhf/min/server... in stvar je delovala potem odlicno.

AIDS ::

Lep pozdrav.

Zanima me kaj se dogaja z EMULEPLUS ?

Namreč že lep čas moda niso posodobili; eMule Plus 0.24b 5b ...

ima kdo kaj več info ?

||_^_|| ::

TrOn: ja win98

Tr0n ::

Ja, Win98 in razni eMule modi se ne razumejo najbolje. Probaj samo eMule pa bi moralo laufat.

Bellzmet ::

U čem je fora?
Laufu sem Taroda 16c - vse delal po več dni brez sesutja. Pol pa dam got Taroda 16d in pod Dl mam sam 1 file najden (ceprov jih je v temp directoriju 8) in na začetku se sploh noče povezat na serverje - mam tut auto connect on startup pa nč od tega???? Sem vse pobrisu (direktorij eMule) pa na novo dal 16c gor in zdej ne dela (tko k 16d), čeprov je prej 16c delu 100%????
LP

||_^_|| ::

TrOn: nope, tut to ne dela..

||_^_|| ::

bom probu še to k je mahi reku.

cyber ::

A je kdo sprobal že ta novga Donkeya final verzijo 0.44
Jaz jo zdaj sprobavam in prvi vtisi so dokaj dobri .Vlačim pa iste fajle dol kot sem jih z mulo in v hitrostih jo zdej prekaša, sicer treba je mal še počakat da bom videl povprečje dl.
Novi donki

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: cyber ()

Samson ::

A je kdo mogoce opazil nenormalno visoke QR v tazadnjem modu od eMule Plus? Meni ka rkaze veeliko QR nad 1000....Pozna kdo resitev?
condom.com not found - load pregnant.bat - done :O)

3L33T ::

Dons sem si razbil čeljust na tleh, ko sem pogledal eMule delo zadnjih 12+ ur!!! Povprečen prenos DL okol 4 KBps, UL okol 2KBps!!! Kaj to? ne morem verjet kaka štala. Laufam pa Taroda16d, in mam eno idejo, kaj je narobe.

Ok, ko pogledam userje ki posedujejo meni ljubi fajl, se mi odpre dol kup userjev. In pri veliki večini piše zravn namesto QR ali kaj podobnega eDonkey v0. Torej, se Tarod ne zna povezati na tistga userja? Ker vsi majo siv polje (parti ki jih posedujejo), dočim vsi ki jim tega ne piše, imajo vsaj en part zelen.

Torej? Zdejle grem mal pregeldat net, pol pa bom kake druge stvari probal. Dosedaj mi je Tarod super vleku, in nikol nism mev problemov. Strange...
Danes živimo za jutri, ker jutri ne bomo živeli za danes!

nintakiu ::

Kerega ponudnika interneta maš?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: nintakiu ()

3L33T ::

Siol, navaden ADSL 1Mb povezava. A ma to vezo? Ker net sam mi šiba, tko tud DL prek neta.

Zdejle eDonkeya prebujam :D
Danes živimo za jutri, ker jutri ne bomo živeli za danes!

matej97 ::

Majhna novica (ali pa že sploh ni več novica?!) za tiste, ki še uporabljamo tudi Kaazo.

Na strani kazaalite.host.sk se razvija stran po funkciji podobna Sharereactorju. Prvi vtisi so vredu, DL hitreje kot običajno.

bodom ::

zio.

tle je malce off topic ma vseeno...

zdej sm laufal emulo, dc++ ter winamp. zraven pa sm se peku CD-je.

a je mozno, da steka za znort al je kak hudic v moji masini? se skor ne da niti miske premikat po ekranu.

hvala, LP

Double_J ::

Zaenkrat mi Mula ni prenesla še niti enega bita.
Z veseljem najde 400virov nato se pa odloči, da bo čakala.
Stanje čakam.:D

Je zgleda ime programa le pravo...

3L33T ::

Škoda, škoda. Mula ma tak lep vmesnik, napredne nastavitve in je na sploh boljša, ampak DL mi je blazno padu. Medtem ko Donkey je blazno grd, zapleten in beden, ma pa visoke DLje. Torej, moja izbira je zdaj Donkey. Začne mi počas, pol pa hitrost linearno raste do nekak 100, in čez KBps...

Mogoče bo naslednja mula spet boljš od Donkeya vlekla. Upam vsaj...
Danes živimo za jutri, ker jutri ne bomo živeli za danes!

««
15 / 72
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

eMule FAQ

Oddelek: Omrežja in internet
267122 (5548) Spc
»

težave z mulo in routerjem

Oddelek: Omrežja in internet
101930 (1712) Goldee
»

eDonkey kralj P2P omrežij (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Avtorsko pravo
559537 (8007) Eru
»

ADSL visoka hitrost??

Oddelek: Omrežja in internet
251772 (1138) BaRtMaN
»

Kateri je poleg Kazaa 2.0 najboljsi?

Oddelek: Programska oprema
342535 (1809) cybermedo

Več podobnih tem