» »

[P2P]eMule , eDonkey, Overnet, DC++ & co.

[P2P]eMule , eDonkey, Overnet, DC++ & co.

««
16 / 72
»»

Trupl0 ::

men se DL ne dvigne čez 10 kb/s že cel dan...medtem ko UL laufa z 30kb/s..mam 1 mb povezavo. Sm pa skos na Silent-Bobu
If you are going through Hell, keep going !

_Tejc_ ::

Terenutno DL na 90-100(MAX.) UL 11.2(25)... :D

prismo ::

Kero verzijo Mule maš?? Sam to sigurno vlačiš kaj takega kar ma full sourcov!!

globoko grlo ::

nuclear, zmanjšej si UL na ene 26 pa poročej, sm skor zihr da bo pomgal

drgač pa men fusion project code name raven dela nekako od 100-200, na komfortnem

Trupl0 ::

pobiram zlo neke nove stvari k jih ne smemo omenjat0:) drgač mam 0.25b verzijo k prejšnje niso mi znale zaklučt fajla..pa tud nobenih modov ne uporabljam...za connection in ostale stvari sm uporabu Wizarda da mi je sam naštimu....drgač pa tut če zmanjšam UL mi še zmer stagnira na 0 oz. max 5 ali pa 10 kb/s...Vlečem pa kr nekaj fajlov od muzke do risank:8) in ostalga sranja...prej je lepo laufala..sm rabu bit okol 2 uri gor da je začel vlečt z skupno 110 kb/s
If you are going through Hell, keep going !

M&M ::

Poglejte kaj se mi dogaja. Danes mi je mula po dolgem času zalavfala kot je treba. UL ves čas na max dovoljeno, UP čez 100 kB/s potem pa kar naenkrat KLIK pa vse skup pade nazaj na nulo (pri tem se nisem niti malo dotikal nastavitev ali karkoli spreminjal)

Evo slike za nejeverne Tomaže:


Očitno je nekaj narobe lai z serverji, ali kaj jaz vem še s čim, ker imam nastavitve mule praktično ves čas nespremenjene ,... še iz časov, ko mi je non stop delala kot je treba.

PS. Se opravičujem za široko sliko,... če je nujno jo bom zmanjšal :8)
M&M

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: M&M ()

Gandalfar ::

težave pri ponudniku interneta?

3L33T ::

Ne Gandalfalar, ni to problem. Men se je dogajl podobn. Vsi ki se jim to dogaja; dejte novga Donkeya probat, men je pomagal. Even if it's ugly... No, probite
Danes živimo za jutri, ker jutri ne bomo živeli za danes!

bodom ::

ma ja sam ta edonkey je tko cudn...ker tiste serverje, predvsem tadobre...tko pocasi najde da je joj. a obstaja tud kak mod al pa bot za edonkeya?
vsaj d bi prej najdlo vec serverjev?
LP

globoko grlo ::

kar se mene tiče eDonkeyV44 še ni zrel za resno uorabo

kar mi je všeč (pa je še vedno slabši kot mula): se dost hitrejš poveže kot tastar donkey
kar mi ni všeč (pa je še vedno mnogo mnogo slabši kot mula): za en kurc sourcev ne najde, pa sm ga laufal cel dopoldne pa nič, od 50 fajlov jih je ene 5 najdu, ostalo vse rdeč, nastavitve pa iste kot pr muli (kar se nastavt pač da)

tko da se morjo še velik naučit al pa od mule copy/paste na novo odkrit>:D

Zgodovina sprememb…

nintakiu ::

Isto je bilo pri meni,dokler nisem portov zamenjal,ker je moj ponudnik interneta nekaj za...

shock ::

Za vse uporabnike linuxa (predvsem SUSE 8.x in Mandrake 9.0) uporabite DCGUI. Garantrirano, da boste imeli pri večinih fajlov prenos maximalen kolikor se da.

M&M ::

Kako pa naj zamenjam port če se mi poveže samo na portu 4662. Port sem testiral na tejle strani KLIK in mojemu IP-ju pač ustreza 4662.

Kaj pa UDP port. Kakšne so tu možnosti?
M&M

pivmik ::

Jazst pa posedujem klient za Windows, ki podpira multisegment/multisource downloading v DirectConnect omrežju :D
Dam v zamenjavo za en dostop do sumjivih FTP strežnikov, res :D
LP, Gregor GRE^

nintakiu ::

Probaj porte menjat na 4669,udp pa na 4679.Vsaj jaz sem tak naredo in zdaj dela.

Trupl0 ::

jst sm ucer not dal DC++ in kar stabilno vleče tam do 50kb/s...vsaj dokler se mi mula ne zbrihta
If you are going through Hell, keep going !

CaqKa ::

ej kaj mi lahko nekaj povete. a vam res vsem takoj v roku ene ure skoči download do recimo 90%max vaše liinije? ker meni se to zadnje čase sploh ne dogaja. tisti ki mate taki prenos mi dajte na privat povedat kaj sploh dljate tak hitro... jaz newem al sem samo jaz taki butl da vlečem stvari ko grejo počasi al pa me ta mula že pošteno jebe... v roku treh sekund od kar všaltam emulo že imam 3 uploade... sam pa čakam lahko še petnajst minut pa nebom mel niti 0.1 downloada... mam pa vsaj 10 fileov v queue pa high id
pa kolko gb oz fajlov šerate?

m&m zmanjšaj sliko!!!!!!!!!
primož ti pa naredi neki knofek al pa v profil daj če hočemo da se prikazujejo slike ali pa da namesto slike naredi tvoja skripta kr link do slike (kot opcijo v nastavitvah)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: CaqKa ()

M&M ::

Evo slika je zmanjšana ,... je tudi meni šlo že malo na živce (zdaj vem za drugič).

No meni mula dela isto, čeprav mi je včeraj zvečer začuda zalavfala in mi celo noč delala z 120 kB/s, zjutraj pa spet vse po starem. Mi recimo vleče en fajl od 5 userjev skupno pa komaj s kakih 5 k. pa ene trije fajli tako je pa skupno to komaj 15 - 20 k. Prava žalost, pa sem ves čas na Silent-Bob ali SEDG. za ID mam pa tut 10 mestno število (kar mislim da je kar solidno).

Nekaj se dogaja z mulo, ker nas je vedno več takšnih ko nam ne dela več kot bi morala. ;(
M&M

BaRtMaN ::

Meni mula ni še nikoli vlekla maksimalno, največ je blo okol 90 kB/s za par minutk. Če vlečem več fajlov dol, se hitrost giblje od 10-40 kB/s skupno, ponavad pa okol 20 kB/s.

Mam pa recimo trenutno fajl s 390 viri in vleče s 2 kB/s. Pred tednom ali dvema bi šlo do 50 kB/s. ;(

shock ::

Jst pravim vam da pejte raje "vsaj" na DC++ pa noben me ne posluša :D.-

BaRtMaN ::

Sem enkat probaval, pa mi ga ni uspelo zalaufat. Sej me niti ne motijo tako počasni prenosi, ker se mi nikoli ne mudi pa še neomejeno sem lahko gor.

smash ::

pejte na imesh lite ... mulo poseka da ni res...:\

Klemenn ::

kje dobit ta imesh lite

sej uporabljam že imesh ..amp k če je kaki lite ..:)

AIDS ::

Lep pozdrav.

Zakaj mi non-stop tole javlja ?

02/02/03 04:25:42: Message to shadow#: Your client is connecting too fast. It has been banned.
02/02/03 04:37:54: Message to sapdoiaspodi: Your client is connecting too fast. It has been banned.
02/02/03 05:21:17: Message to Blubb: Your client is connecting too fast. It has been banned.
02/02/03 05:30:49: Message to shadow#: Your client is connecting too fast. It has been banned.
02/02/03 06:06:30: Message to Idontlikebakedbeans: Your client is connecting too fast. It has been banned.

Vse nastavitve mam na default ... oz narejene z carovnikom.

Emule v.0.25b (fusion - raven evo)

LP

Gandalfar ::

AIDS: mogoce dela mod kej grdega, poizkusi se s kaksnim drugim modom..

M&M ::

Zakaj se mi eni trije vedno obesijo na UL, in ne grejo dol dokler ne ugasnem mule. Na ta način ne dajo možnosti drugim ki so na čakalni listi (ki je vedno polna).

M&M

TESKAn ::

M&M, poglej, koliko si ti uploadal od teh treh.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

cyber ::

Evo Tu je Imesh
Imesh Lite

Simko ::

Kako je s tem Imeshem? Ima tudi kakšne kredit točke ali kaj podobnega? Inštaliral sem Lite verzijo, pa je začelo tako DLjati, ampak hitrost je zelo nizka...

AIDS ::

Gandalfar; mas kak predlog kateri mod je dober ?

Do nedavnega sem bil na emule plus, ampak ocitno je neki narobe z emule plus ker so se vedno na 0.24 ... in sem reku da bom mal posodobu mulo in sem sel na 0.25b ki mi pa javlja te errorje, da se prehitro connectam in me pol userji banajo :(

LP

Gandalfar ::

tarod mod si ze probal?

_Tom_ ::

AIDS: ne ban-ajo te userji, ampak ti njih ,..
zato ker ima ta mod prepoved prehitrih povezav iz strani drugih uporabniko (to počnejo razni modi, ki tako škodujejo celemu omrežju )

LP

M&M ::

Ali je potemtakem rešitev starejša verzija emule??

Imesh sem probal. V trenutku je začel delati z 100 K.
M&M

AIDS ::

hehe, pa res... jaz njiha banam ... samo vseeno bi raj vidu da jih nebi; sej niso nch krivi ce se prehiter connectajo :-)

Kaj pa vem, za ta Tarod mod sem prebral dost pripomb; ma emuleplus mi je se najboljs delala ... sam skoda ko nch naprej ne razvijajo moda

bom ze neki stuhtu :-)

LP vsem

Gandalfar ::

AIDS: itaq, da so krivi, obremenjujejo omrezje in ponavadi se gulfajo tako, da nic ne uploadajo

Samson ::

AIDS: ojla, probaj Fusion mod...odlicna zadeva. Sicer pa pozdrav od mene, hehe
condom.com not found - load pregnant.bat - done :O)

(sic) ::

Hehe, jaz pa dolvlačim z skoraj vsemi programi...
Štekano mam KaZaA lite, iMesh lite, DC++. Zdaj pa hočem met še eMule - keri je najboljši, Tarod?

globoko grlo ::

sic, se pravi da leečaš al kaj, ker tok progiyev ti UL (po mojem skromnem mnenju) se sfura

Xplicit ::

en uprasanje - ma mulo .24b oxygen 2 - al neki tazga
pa mi supr laufa (morm potrkat, da nau kej zastekal), sam problem je k mi je v zadnjem tednu ful zacel upocasnjevat sistem (xp-ji)
a je mogoce fora v tem k se mi ene 25 stvari dl-ja, k prej sm mel sam tm po ene 6, 7 naenkrat?

globoko grlo ::

zlo možno, jest sm DLjal ene 50 stvari, zdejle pa sam 2 zelo popularna fajla>:D U2>:D

pr 50 DLjih je mula fulll počas delala, 80% obremenjevala cpu
zdej, pr 2eh DLjih pa zelo tekoče

Tr0n ::

Heh, ne pretiravat s stevilo downloadaov. Max nekje 10 datotek, ker drugace bo stek.đ

Pa kak restart sistema enkrat na teden je tudi priporocljiv ;).

3L33T ::

Ah TrOn ni krize, sem mev že čez 50 fajlov, pa mi je resno štekal, ampak čez noč mi je nardil neki GB prometa tko da se je lista hitr zmanjšala.

eDonkey vleče fino. Gandalfar, a bi mi lohk sendov link do FAQ topica???
Danes živimo za jutri, ker jutri ne bomo živeli za danes!

Gandalfar ::

evo:

eMule FAQ

dejte ga s skupnimi mocmi napisat, ker bo to koristl vsem. Ta tema bo mela manj tezav, novim uporabnikom bo boljse delalo pa tudi vi boste mel nekam kamor boste lahk pogledal, ko boste rabm informacijo na hitro..

Bellzmet ::

Mam Mulo Taroda 16d.
Ko iščem kaj bi Dl-jal (v Muli search) mi vedno vrže ven max. 201 zadetkov, čeprov je očitno, da jih je več. A se da več zadetkov naštimat?
LP

predator32 ::

hay.uporabljam emulo 0.24b v 1a delta HF dosedaj mi je delala tako kot treba nisem imel nekih velikih problemov,danes ponoči pa se mi je zgodil nekaj kar še sam nevem kaj pomeni...ker mi je klaza zvečer vlekla nenormalno hitro sem jo pustil vžgano celo noč,zjutraj pa sem ženi naročil naj ugasne računalnik.vlekel sem par stvari katerim je falilo še v povprečju 1 uro do konca.zjutraj ko sem prižgal ponovno računalnik pa teh stvari ni bilo nikjer,niti v muli niti v njeni mapi-incoming-tako da teh filov sploh ni,sem pa skoraj siguren da mi jih je potegnil dol.sprašujem vas ,ali je kaka možnost da ti fajli kje so in kako priti do njih.hvala vam že naprej za vaše odgovore.

Bellzmet ::

Še eno vprašanje (poleg unga 2 posta zgoraj).
V Tarodu mi pri failu k ma 967/1000 sourcov po eni uri pržgane Mule vsaj pri 80% piše queue full al pa je qr tam okrog 1000-1500. Kaj se da nardit da se QR zmanjša? K tole ni kul.

Binji ::

predator32: si preveru Temp folder?
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

iration ::

Tudi jaz bi imel kakšno pravico rad v življenju. Npr. pravico do tega, da delam
12 ur na dan in sem za to nagrajen s strani delujočega ekonomskega prostora, ne
pa kaznovan s strani Salmoneličevih gremlinov. - NavadniNimda

San ::

Eno vprašanje:
Končno se mi je mula (v0.25b) začela obnašati tako kot se spodobi. DLa ves čas z polno hitrostjo, vendar pa se dogaja da po uro ali več vleče tudi do 100 kb/s in še čez.
Nekje sem zasledil da so možne poškodbe, če se preobremeni modem - ali je to res?
Drugače imam ID 1,6 miljarde, sem na telemach kablu z 512 povezavo.

3L33T ::

. Hmm, ne vem no, da bi promet uniču modem? Mogoče če se pregreje...

Zdej sem dav 0.26 alpha gor in seka. ene čist neznane fajle mi vleče čez 50 kBps. ql, spet sem se znebu donkeya :D. Priporočam
Danes živimo za jutri, ker jutri ne bomo živeli za danes!

««
16 / 72
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

eMule FAQ

Oddelek: Omrežja in internet
267115 (5541) Spc
»

težave z mulo in routerjem

Oddelek: Omrežja in internet
101926 (1708) Goldee
»

eDonkey kralj P2P omrežij (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Avtorsko pravo
559506 (7976) Eru
»

ADSL visoka hitrost??

Oddelek: Omrežja in internet
251765 (1131) BaRtMaN
»

Kateri je poleg Kazaa 2.0 najboljsi?

Oddelek: Programska oprema
342522 (1796) cybermedo

Več podobnih tem