» »

[P2P]eMule , eDonkey, Overnet, DC++ & co.

[P2P]eMule , eDonkey, Overnet, DC++ & co.

««
18 / 72
»»

bjelakrez ::

kako pa zvem ce so cele datoteke?

to so profesionalni programi za muzko delat...en program 3 cdje tko da ne vem...

icek ::

Sam imam podoben problem, kot lapedarus (nekaj postov nazaj).

Mula je razturala in vedno je lepo vleklo. Zdaj pa zadnji mesec ne gre nikam. Prenos se en dvigne nad 10k/s dosti pa tudi stoji. Sem probal vlect tudi novejse filme, ki imajo dosti sourceov, pa ne gre. Ko se menim s kolegi, imajo tudi ti enak problem. Vsi smo na kablu na arnesu preko KKS. ID imam vedno high, nastavitve so vse tak, kot morajo bit (ne da se mi jih pisat zaj)...

V glavnem, nic mi ni jasno.
Rider of Theli
www.air-tv.net

BaRtMaN ::

Probaj zamenjat porte.

prismo ::

icek: Mogoče pa je problem ker smo na Arnesu. Opažam po teh po vseh forumih, da se samo ADSL-ovci hvalijo da majo hitre prenose. Kolko pa je kaj od Serverjev odvisno? Najbolj mi je vleklo na Donkeyu No2.

icek ::

Porte sem ze menjaval, od servera pa tudi ni odvisno. Pri vseh je enako.
Rider of Theli
www.air-tv.net

prismo ::

Jaz vlačim od 922/937(7) pa mi gre samo z cca 9/10k to se mi zdi slabo!! Skupek pa mam 15k.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: prismo ()

~Panter~ ::

A se mrbit kakšnmu sanja zakva bi se men dogajale mal čudne stvari pr muli. Lepo mam naštiman direktorij k je šeran, kar nekej GB filmou ipd. NAštiman mam tud max UL/DL pa omejitve sem naštimou 0 DL pa 15 UL . Id ponavad dobim kr uredu, kuker kdaj. AMpak mi je zadn tedn vlekl zlo zlo počas, max do 4 KB/s . Grem jest mal pogledat nastavitve, in glej ga zlomka, omejitve so kr same skočile na 3KB/s DL pa 1KB/s UL????8-O men nč jasn, si rečem, ok, se zgodi. Nastavm nazaj, tko k je blo prej, odprem pa zaprem mulo. Pa isto sranje, mi skoč nazaj. WTF? Res mi ni nč jasn,a se je komu tud že kej podobnga zgodil? A je to možn da mi zarad ICSja tko sama mula nastav?
Aja, mulo mam pa 2.5b tarod16
Pogum ni odsotnost strahu, je le sodba, da je nekaj drugega pomembneje od strahu

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ~Panter~ ()

Xplicit ::

mam en problem (spet)

pr eMuli 0.25b se mi ucasih zgodi da ko pomanjsam celo zadevo da namesto da bi se pomanjsal in se ikonca prkazala sam tm zravn ure mi popolnoma zgine iz zaslona, sam fora je pa v tem DA LAUFA V OZADJU cist normalno, sam je NIKAKOR ne morm povecat nazaj, tuc ce jo se enkrat zazenem se nc ne zgodi - a je ksna rasitev razn da skenslam poces v task managerju???

lapedaros ::

panter: mislim da se ti to dogaja ker imaš vklopljeno
- enable upload throttle
- use dynamic upload

očitno nas ma kr nekaj ta problem, da čez dan ne vleče več kot par kilo.... kako pa kaj čez noč ???

Zgodovina sprememb…

pivmik ::

Xplicit:

Start -> Run -> ed2k://

moglo ga bi pokazat.
LP, Gregor GRE^

CaqKa ::

xplicit.. vidim v tvoj računalnik in zato ti povem da uporabljaš xpje :)
em stisni ctrl+alt+del pa 'end task' -aj explorer.exe, nato pa ga na novo zaženi (file > new task > explorer.exe > enter) in počakaj malenkost.

~Panter~ ::

lapedaros thx, pomoje je blo to to. Zdej mi ostanejo take nastavitve kt pa prej, sam čudn je pa da se mi pred enmu tednam to še ni dogajal, dokler se ni soseda na mojo mašino obesla. BOmo vidlo kuko bo kej zdej dol vlekl. Sm se mal prej povezou na Silent Boba, pa dobi ID 2064600513, pa zaenkrat mi še čist nč ne vleče dol. K pridem dam bom pa še enkrat pogledou.
Pogum ni odsotnost strahu, je le sodba, da je nekaj drugega pomembneje od strahu

matter ::

ID NIMA VEZE!
Id je oodvisen od IPja in nima veze kolikšen je, RAZEN da ni LOW.
Sicer si pa za več preberite Crediting system na muli FAQ.
Ampak, da ne bo kdo mislu, da mu bo bolj vleklo če ma id mal višji.
Ker fora je da si userji menjavajo (kot kak ftp credit), in če je kdo že od tebe vleku, boš prej ti od njega vleku file (odvisno od up/down ratinga kolk). Tako vidš pri uploudu RUMENE, namreč s teh si že dljov, in so oni hitro na vrsti, in imajo manjši queue time. Tak, da sem jest dons tko naredu, da sem posnel ene 30 mega fila ki ga želim (je vleklo ene 2kilo čez noč), pol pa samo ta file šeram, in si tako credite menjam med folkam ki majo ta file, čene vlečejo z mene, jest pa z njih ne morem, ker nimajo fila ki ga želim. In se mi je uplod že poveču na okol 20, glede na to da prej celo noč 2kilo pa še manj.
Lahko pa da se motm :)
Lahko pa daš v shared files prioriteto vsem ostalim very low, tistega (ki si ga ene 10%dol posnel pa high), kar mislm da eni modi to majo, vsaj 0.26a ima, ampak nism gledu kak dela.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: matter ()

segedinar ::

Alo fantje mam eno vprašanje! Zakaj mi na Kazzi npr. en fajl ki ma velik userjev vleče zelo počas( do 10kilo), čeprav mam Kabel 512?

prismo ::

Men pa še zanima kakšno funkcijo imajo nastavitve v PRENOSU-Prioriteta (Nizka, visoka...)

CaqKa ::

najprej vzami v roko SSKJ in si poišči geslo prioriteta. pa si preberi kaj tam piše. potem pa povej kaj te še zanima.

Xplicit ::

picnik - hvala :D

segedinar ::

No dej no. Gotovo je še kak drug razlog ker bi mi ziher mogl z več downloadat!

globoko grlo ::

to segedinar
pyzda folk ste smotani, a če bi mel 8Mbit ADSL bi vam skoz mogl vlečt 8Mbit al kaj, vesel bot da ti vleče

kazaa ma drgač participation level in če maš nizkega pač ne prideš na vrsto (v bistvu, če nimaš hekane kazaa pol si splioh lahko vesel da ti kj vleče)

lp

Zgodovina sprememb…

segedinar ::

ja pol mi pa raj povej patch da si shekam kazzo!

Grega11 ::

Imam eMULE. In s tem tudi hude probleme. Nič mi noče dl-jat. Povezan je, samo ne DL-ja. Mi kdo pove kaj je narobe prosim.
Imam ADSL 2 Mbit in WinXP.

Hvala za odgovor!

||_^_|| ::

don_ziggy: če je cela datoteka..pizdarija sploh nevem kako nej ti povem to z barvami:) a mu lahko gdo razloži?

BaRtMaN ::

LOL!
Zelena črta pomeni končano datoteko in piše pod Status, da je Completed (dokončana). Ob downloadanju maš modro barvo (razpoložljive dele datoteke), rdečo barvo (nerazpoložljive dele) in črno bavo (deli, ki jih že imaš).

segedinar: http://doa2.host.sk/ - tukaj maš KaZoO Lite s Participation Levelom 1000.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BaRtMaN ()

bodom ::

hmm...a obstaja ze kak tarod mod za tnovo emulo v0.26a?
LP

Hux ::

Kaj te je z toto najnovejso mulo? dvakrat se mi je zrusla po kakih 45 minutah pa sem jo kuj zamenjo nazaj z prejsno! Noja Ff its not broken why fix it! ne

jos69 ::

Nova mula 0.26a je očitno še zelo nestabilna.men se je sesuvala kot še nobena dozdaj.
Glede DL pa imam tudi sam zadnje nekaj dni obupne težave.Z povprečja cca 100 mi je padlo na cca 20.Zanimivo mi je bilo to ko recimo vlečem dol en popularen file od 6-ih osebkov,vse skupaj pa to nanese okoli 15 k/s.Včasih mi je tak file vleklo z kakih 60 k/s.;(

BaRtMaN ::

Pi*darija. Men zdej mula že tolk štrajka pa z vsako verzijo je isto. Version seeking again. ;(

_Tejc_ ::

Enake probleme mam tut jest... ;(( Laufam pa Tarod . Prej je slo super sedaj pa strajka na celi crti..

M&M ::

Očitno nas je vedno več ;(
M&M

||_^_|| ::

maj jst sm te tarode skenslu, zdej uporablam deltaHF.

globoko grlo ::

še to, verzija a eMule je alfa relese, b(beta bo bolj stabilna)

_Tejc_ ::

Zakaj so se prenosi globalno poslabsali? Enostavno. Zaradi povecanja stevila leecherjev, ki po prenosu datoteko takoj odmaknejo iz share direktorija ali pa uporabljajo mode (Tarod) ki trenutne download datoteke sploh ne ponudijo v sharing.


TO ni res.... Tarod da takoj datoteko ki jo DL share directory....

bodom ::

hmm...meni pa gre velikokrat ta tnova verzija prek 100kb/s...v celem dnevu pa naredi okol 7GB DL-ja...torej pomojem dela8-)
LP

matter ::

Očitno si že dost sheral in maš zato prednost pri queue. Men je zdej tut ena prakrat potegnilo na 130, ampak pri 5 sorcih, kjer je 98 samo z enga vleklo, to pa ni dolg :(
Drgač se pa sesuva 26a ja. Men se je lih dons ponoč ko sem snemu, J*****.
Drgač pa ker je tist file, ki ma podatke o kreditu?

M&M ::

v čem je finta da mi že ves dopoldan UL dela samo okoli 2 K, pa čeprav je uporabnikov v vrsti FUL POLNO (da čez teče). UL-ajo mi pa samo po trije hkrati in če to tako minimalno da je groza. UL imam odprt 30k. Kako si naj potemtakem popravim razmerje UL/DL če nihče ne uplovda. Sem testiral povezavo,... dela vse normalno.
M&M

matter ::

Mogoče maš dynamic upload vklopljen, če maš kak mod mule.

bodom ::

M&M: ja, dynamic upload mas obkljukan...odstrani pa bo8-)

matter: hmm...sheram pribl. 50GB...mozno da ma to tolk vpliva. sam mi res skoz normalno laufa, res da mam enih 70 fajlov v emuli. sam mi pa tud vedno najde sourcev nad 500 za vsak fajl.

LP

Tr0n ::

Tukaj imate na voljo vse verzije eMule od zacetka. Ce imate probleme z novimi verzijami, probajte kaksno starejso.

M&M ::

Dynamic UL vklopljen NIMAM. Nekaj drugega je problem
M&M

matter ::

Ja sej to je to. Ker so folk s tebe že vlekli, imaš ti manjši queue time pri njih in si hitro na vrsti.
ŠE enlrat pa me zanima v ker file se shranjuje ves credit? Da vem ker file shranit :)

M&M ::

Če se ne motim je to clients.met
M&M

Gandalfar ::

matter: to bos potem samo ti prej njim uploadal.. zate si vsak client pri sebi shranjuje.

Drugace pa zadeva verjetno pocasi deluje takoj ob releasu saj ogromno ljudi zahteva celo zadevo - complete sourcev je pa izredno malo.

matter ::

Ja sej jest njim uploadam, oni men. Tak je crediting system. ZA vsakega uporabnika posebej. In če samo na 1 file ki je popularn, si izmenjavamo med sabo skos, večinoma eni in isti, dela pa okol 30, s tem da mi mula 3x sesula :), ampak hit se pobere, ker mam že kredit pri njih.

BaRtMaN ::

No, meni ne dela preveč slabo v smislu hitrosti, dela mi slabo, ker mi velikokrat šrota po disku, se pri tem obesi, počakam 5-10 minut in pol spet deluje normalno. Imam pa eMule 0.24b, 0.25b se mi je preveč sesuvala, 0.26a ne bom probal do bete sploh. ;(
Mogoče je pa tole možnost za sprobanje novega eDonkeya? :\

M&M ::

Ali lahko nekdo razloži kaj vse to pomeni ?

Meni izgleda dobro,.... ali je res :\ ??

M&M

matej97 ::

Probajte malo z modi za emule 0.26a

Link

Jaz bom danes poskusil...

San ::

Danes sem probal z v0.26 pa se mi je vlekla čisto počasi - po pol ure sem imel samo 10-15kb DLa, takoj ko sem prišel nazaj na v0.25b, mi je po pol ure DLjal max.
Za ta experiment sem izgubil 4 Gb delno dol vlečenih datotek - zakaj mi jih ne prepozna teh datotek (tiste, ki so delno dolvlečene), če inštaliram novo različico? Kako bi jih naslednjič lahko nadeljeval?

matter ::

Če si mel 0.26 v drugi mapi, oz če nisi kopiral v mapo kjer maš 0.26 clients.met ni to nič nenavadnega.

segedinar ::

Zakaj pa pol men pi*** vleče mula 0.25b samo z 0,7-5Kb, če vm vse tk fajn vleče? To ni normalno!;((

Zgodovina sprememb…

iration ::

Dodatek k ShareReactor-ju, FileNexus-u, AC#Guru-ju: ShareLive.
Tudi jaz bi imel kakšno pravico rad v življenju. Npr. pravico do tega, da delam
12 ur na dan in sem za to nagrajen s strani delujočega ekonomskega prostora, ne
pa kaznovan s strani Salmoneličevih gremlinov. - NavadniNimda
««
18 / 72
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

eMule FAQ

Oddelek: Omrežja in internet
267114 (5540) Spc
»

težave z mulo in routerjem

Oddelek: Omrežja in internet
101926 (1708) Goldee
»

eDonkey kralj P2P omrežij (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Avtorsko pravo
559504 (7974) Eru
»

ADSL visoka hitrost??

Oddelek: Omrežja in internet
251765 (1131) BaRtMaN
»

Kateri je poleg Kazaa 2.0 najboljsi?

Oddelek: Programska oprema
342519 (1793) cybermedo

Več podobnih tem