» »

[P2P]eMule , eDonkey, Overnet, DC++ & co.

[P2P]eMule , eDonkey, Overnet, DC++ & co.

««
19 / 72
»»

San ::

Preden je mula začela pri meni vleči, je bil potrebna zamenjava firewalla ZoneAlarma z drugim, razlogov pa je lahko mali miljon - morda imaš enablan firewall v WinXP. Res ne vem. Poglej na hitro tale tutorial.

speacker ::

Suntracer : uporei DonkeyDoctor pa bo delalo.Meni je. pa v google napis pa ga bos dobu...

segedinar ::

ki pa izklopiš firewall v XP?

San ::

Tkole :

Start -> Settings -> Network connections -> desni click na ikono Local area connection -> Properties -> Advanced -> odkljukaj okno Protect ...firewall

OldSkul ::

Meni ta nova Emula oz Tarod 16.d dela velike probleme.Mislim prenos ni nikakršen, v dveh urah mi je preneslo vsega 5 MB!;((
Za znort če pomislim kako je blo pred parimi dnevi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: OldSkul ()

cyber ::

Vsem ki vam štrajka mula probajte novga donkeya in se pustite presenetit. Dl je več kot fantastičen, jaz ga uporabljam približno kakšna dva tedna in sem zelo zadovoljen z njim glede na mulo ki zadnje cajte full štrajka.
donki

icek ::

Tudi novi donkey ni meni nic boljsega prinesel.
Rider of Theli
www.air-tv.net

plavko61 ::

Trudim se z emule že kaki teden, pa nič ne pomaga. Sumim da ima ARNES kaki novi firewall.
Kar bi bilo tudi logično po zadnjem SQL črvu. Samo kako bomo ta firewall zaobšli pa bo druga zgodba.

lp

_Tejc_ ::

A lahko kdo napise kaj pomenijo posamezne ikonce v eMuli... zeleni plusek, rumena puscica... itd..

segedinar ::

A pol mamo samo mi na arnesu take probleme z mulo?

_Tejc_ ::

Ne ... sem na siolu pa je isto sranje;((

jos69 ::

Tudi jaz sem na Siolu pa je shit.Čeprav se mi mogoče zdi da je danes malo bolje.Na trenutke sem imel DL okoli 50 k/s,povprečno pa je 25-30(zadnje dni)

_Tejc_ ::

tut pr men je tko:\ ne vem kaj je zdej to zaen shit;((

M&M ::

Meni pa zadnja dva dneva kar pridno dela. Sem dal gor verzijo 0.26, pa je malo bolje kot prejšnje verzije. Po dolgem času sem celo presegel 100 k :)).
Čeprav še ni kot bi moralo biti, pa mislim da se počasi premika na bolje (vsaj upamo lahko)
M&M

3L33T ::

Tud men se izboljšuje. Okol 50, 60 KBps mi zdej včasih! gre, ampak boljš kot prejšn teden, dva. Ampak mi pa tanova mula, ki je sicer alfa verzija vn meče, dvkrat na dan. Ah, nej že izdajo novo!
Danes živimo za jutri, ker jutri ne bomo živeli za danes!

segedinar ::

Ej zdej pa res nevem ne. Vam vlec
e npr.30-70, zaka pa men pizda (oprostite, ampak se nemorm drugac izrazit) vlece ta mula le s 1-4?

Zgodovina sprememb…

_Tejc_ ::

To je pa odvisno kaj dol vleces... tle ti k majo DL vec kt 40 vlecejo pr0n dol tko da ne se bat... zjeban je vse:D

segedinar ::

Ja no, sam najbolj je pa fora to, ko mi sosolc posle screenshot pa vidm da DL z 150kilo:| ! Pa ka je mula res edina moznost za dober dl? Fajn bi blo ce bi lahko kje kar direktno s paga DL, jle8-) ?

bodom ::

_Tejc_: ne ti meni "tisti k majo vec kot 40kb/s DL-ja vlecejo samo pr0n dol"!!!
jst nimam niti enga takega fajla, pa gre emula vecinoma nad 100kb/s.
fora je v tem, da nekateri pac loudajo take fajle, ki jih nikjer ne dobis oz. zelo tezko. ce pa loudas fajle, kjer ti najde sourcev 500 in vec, pol itak da ti bo potegnlo na max, seveda ce nisi omejen s kakih firewall-om al pa z nastavitvami.
LP

_Tejc_ ::

Ne ti men tra- la- la, mam ene 1500 moznih source-v in vlece max na 6kB/s..... kaj bos pa to pol reku... pa se neki to ni en tak file ampak kar 5 filov ki imajo vec kot 1500 virov pa ne gre vec kot 30 kB/s SKUPAJ

bodom ::

ja pr meni je isto tko s fajli...sam gre pa vedno na max. res da mam enih 70 fajlov notr, sam to itak nima vpliva. ker ce bi jih blo manj, bi pa tiste hitrejs vleklo.
ktero verzijo emule imas? meni tnova v0.26a dela BP.

LP

_Tejc_ ::

Ti si pa duhovit... dej gor EN file pa da vidmo ce ti bo res VLEKLO na 100 kB/s NI SANS. Tko pa ko mas 70!!!!! filov gor ni cudno da ti lahka vlece na max....

bodom ::

hehe:D
ja kaj cm ti pomagat, ce pa skrtaris s placom na disku...
cak malo, bom probu najdt kej slikc k sm jih shranu...pa bom pokazu.
LP

smash ::

men iMesh Lite vedno dela brez problemov s polno hitrostjo...eMule se lohk skrije:D

shock ::

Boo jst nevem kaj je z vami. Tolk, ki že govorite v eMuili sem poskusil še jst dat 0.26a in sem dal lih nekaj za posnet dol. ene dve stvari sem dal snemat in obe so imeli tam okoli 30 sourcev in iz obeh sem snemal tam ene 90-140k nihalo pač je. Samo vseen raje grem na DC, DC++ in DCGUI kjer šopam max dokler mi ne zafilajo upload ;)

BaRtMaN ::

Kot sem že povedal, men niti ni panike, če se nalaga dlje, ampak zdle glih leecham s KaZeE in moram rečt, da se mi orosi oko, ko pogledam na graf DU Metra. >:D

segedinar ::

SMASH: Od kulkih userjev ti pa ponad vleče kak fajl dol? A je isti kurac imesh lite pa imesh (glede hitrosti) ?

plavko61 ::

TO je za popizdit sourcev mam po 800 dol pa gre z 1-3 k.
;( ;((

M&M ::

Nič se sekirat ,... hitro srečko kupit >:D

Probaj sherat mal več stvari, pa UL odpri kolikor lahko,... boš videl da bo čez dan ali dva bolje.
M&M

smash ::

segedinar: glede hitrosti je isto..sam reklam ni pa spywarea...
vleče mi vedno na max...torej okol 60Kb/s...in sicer ponavad vlečem dol po 3-5 fajlov in se download razporedi..včas vleče od enga po 40Kb/s..včas od večih po manj....kakorkoli..vedno skupaj okol 60Kb/s

edin kar je slabo pr iMeshu je to, da morš met en feeling kateri fajli so OK..zato pa uporabljam AVI Preview da lahko ze na zacetku pogledam kaksne kvalitete je fajl oz. če je fake

segedinar ::

SMASH:A mas cable? Ker js zdle vlecem 2 filma dol pa mi oba skupi komaj z 6kilo? A mora velik sharat? Kje pa dobit on program ki si ga omenu?

matej97 ::

Danes je z Mulo že dosti boljše. Po prve pol ure je že vlekla z 90kb/s.

Sem pa gor inštaliral eMule 0.25b in pa Morph Mod V2a, upload mam na 28kb/s.

Sedaj mi konstantno dl z 160 kb/s, seveda pa vlečem aktualne stvari.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: matej97 ()

segedinar ::

od kolkih userjev ti naprimer vlece en fajl z mule?

_Tejc_ ::

trenutno 3,1,1,5,3 skupaj 42kB/s se popravlja :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: _Tejc_ ()

matej97 ::

Povprečno mi vleče od 3 userjev.

No kot sem že v enem prejšnjem postu napisal, opažam, da mi mula vleče kar dobro, zdaj okoli 100 kb/s (ko rač. ni aktiven), ko pa odprem malo im malo stikam po njej pa dl pade na kakih 50-60 kb/s.

Why?? :\

smash ::

segedinar: ne bos verjel...ampak ob zamenjavi modema (torej ko sem se znebil nemota), mi je zadeva zacela hitro delat...drugac mi je vcasih slo tud tako pocas kot tebi

drgac sm pa na kablu

Binji ::

Jst sm pa opazu da razn pri 0.25b Emule mi zmerej govori da mam Low-ID. Tle pa kr nic..Pa se ID mam HIGH.
Drgac mam zmerej enake nastavitve pa mi je prejsnji tedn vleklo zelo slabo (max 10kbs) dns pa ceu dan okuli 50-60kbs
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

smash ::

imam eMule verzijo 0.26a

kaj pomen če je zravn imena fajla v transfer oknu eden bel klicaj na rdečem ozadju...a to pomen da je fajl fake?? in če ni, kje potem ugotovim če je fake?

iration ::

če je klicaj rdeč, pomen da ima bad rating, če pa zelen ima pa dober rating. klikni na "show all comments".
če je fake pa uporabi www.jigle.com
Tudi jaz bi imel kakšno pravico rad v življenju. Npr. pravico do tega, da delam
12 ur na dan in sem za to nagrajen s strani delujočega ekonomskega prostora, ne
pa kaznovan s strani Salmoneličevih gremlinov. - NavadniNimda

San ::

eMule v0.26b je zunaj.

Torej, ko jo inštaliram, je potrebno shranit client.met, da nadaljuje DL?

TESKAn ::

Hm, zakaj inštalirate mulo? A ni lažje potegnit dol bynaries zip in jih lepo extractaš v direktorij, kjer imaš mulo?
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

Bahula ::

Na www.emule-project.net/->faq->english->general inf.->icons je lepo napisn, kaj pomenijo ikonce.
Intel C2D E6400, P5W DH Deluxe, 2x512 MB DDR2 800Mhz GOODRAM pro,
HITACHI 250 GB SATA2, GIGABYTE 7800GT, ENERMAX Liberty 620W, ...

smash ::

mene še neki druzga zanima.-...glede na to da pride vsak druga dan nova verzija vn....a se pr inštalaciji izbrišejo ratingi pa te zadeve....a je treba zadevo čez inštalirat al kako drugače....kako torej ohranit vse ratinge pr novih verzijah?

Tr0n ::

Saj ti je ze TESKAn povedal :).

Predlagam, da se odpre nova tema, ker tole postaja nepregledno.

jamiroq ::

smash:
pobereš binaries in iz zipa pobereš ven samo emule.exe (stari exe pa za vsak slučaj preimenuješ in shraniš)...

globoko grlo ::

točn tko

ta nova mula 26b pa dela raztur, 240KB/s po 1h delovanja, čist noro

smash ::

mah men tud dela rastur( 0.26b)...sam mene najbolj mot pr muli to da mors pocakat kake pou ure da začne laufat....jest pa morm velikrat mulo ugasnt med dnevom ker rabm internet za druge zadeve...in pol k vklopm, morm spet čakat.....zato raj uporablam imesh, k zacne takoj dol vlect.....

Loser ::

lp

Gledem tele vase poste in ugotavljam katere so najboljse nastavitve za emule.
Probal sem vse mogoce mule in nobena ne vlece na polno vem da je odvisno kaj devas dol ampak vseeno ne gre nikamor.
Dans sm instaliru 0.26b in zadeva kar deluje izpod 40K sploh ne gre edino kar sem moral cakati dolgo v vrsti v glavnem ta mula para . |O Iskreno PRIPOROČAM !!!:P

:( Sedaj pa imam eno vprasanje glede Imesha , sicer vem da tema ne sodi sem vendar vseeno.Nekajkrat sem instaliral Imesha in nikakor ne morem nastaviti , da bi prevzel edonkey linkse , nikjer nisem nasel za nastavit.Zanima me ce imam lahko instalirano mulo in imesha hkrati .;(


Hvala za odgovore

jamiroq ::

lahko imaš hkrati inštaliran iMesh in mulo; lahko ju tudi hkrati laufaš; vendar afaik iMesh ne more prevzet ed2k linkov (Overnet pa lahko)...

Loser ::

Pol se pravi da z imeshom ne mores dwl stvari z drugih streznikov ki imajo ed2k povezavo , potlej lahko z imeshom samo isces stvari katere imajo drugi uporabniki ??? ;((
««
19 / 72
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

eMule FAQ

Oddelek: Omrežja in internet
267119 (5545) Spc
»

težave z mulo in routerjem

Oddelek: Omrežja in internet
101930 (1712) Goldee
»

eDonkey kralj P2P omrežij (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Avtorsko pravo
559533 (8003) Eru
»

ADSL visoka hitrost??

Oddelek: Omrežja in internet
251771 (1137) BaRtMaN
»

Kateri je poleg Kazaa 2.0 najboljsi?

Oddelek: Programska oprema
342533 (1807) cybermedo

Več podobnih tem