» »

Nakupi matičnih plošč za amd

Nakupi matičnih plošč za amd

1
2
»

frenk ::

bmen:kuko pa teb dela zvok...men en izhod dela glasnej kot tadrug...pa sta oba na enk naštimana...al je to normaln??

bmen ::

@frenk

Zvok mi na moja dva zvočnika za 2k SIT dela. Za 5.1 pa zaenkrat še ni dnarja.

frenk ::

bmen:ja js z zvokom sm rešu tko da sm dou tist izhod k je tišji na komponente, unga tadruzga pa na slušalke...ampak je še usen prešvoh...mbm5 mi pa še usen ne dela...pravilno napiše hitrost cpu, napetost cpu, temperaturo diska, za obrate ventilatorja ne vem ker ne štejem obratou:D, ddr voltage je pa pomoje usaj prmbližn prou...pa fsb na 200 ne deluje stabilno...sm dou na heatsink od nbridge-a AS3 pa ga nazaj zalimou pa ni nč bol...je pa vroč k hudič...al ti to kj hladiš?

bmen ::

vsem lastnikom L7S7A2 plošče je na voljo prvi Cheepomanov* bios za to (našo) ploščo. Odkritih je nekaj novih funkcij za boljše navijanje in večjo stabilnost. Najavljeni pa so že novi s še večjimi navijaškimi možnostmi.

link od strani je:
http://www.ocworkbench.com/2003/ecs/l7s...

poskusite - meni dela BP

*lastniki k7s5a plošč ga najbrž poznajo


Lep pozdrav
bmen

frenk ::

- FSB programming range extended from 133-200 MHz to 133-233MHz

jah kva mi bo to k pa še na 166 ne dela stabilno:\


ej bmen dej mau povej kako maš ti kej zrihtan hlajenje ker moj nbridge se greje ornk...al maš kšn ventilator gor?:\

bmen ::

@ frenk

hlajenje moje elitke je naslednje:
- na procesorju je Zalman 6000AlCu nanj piha 8 cm papstov vent (ker m je zalnamov crknil)
- vse ostalo je tako kot je bilo kupljeno.

NB je topel (po moje nima več kot 20 stopinj - ale naj jih ima 30 - je pa topel, tako da lahko gor držš prst ne da bi te peklo)

SB je hladen.

Temperatura procesorja je sedaj ko je vroče cca 40 - 45 stopinj.

Kakšen pa imaš napajalnik - mogoče pa ploščo matra prešvoh napajanje?

Lep pozdrav
bmen

frenk ::

hm...sam če bi biu napajalnik bi se ugasnu in nebi bsod vn vrgu...moj NB je fajn vroč, SB pa tud ni topu mapak kr precej vroč...zdej mam 166fsb auto in nč overvoltano...upam da se ne bo nč več sesuvou...proc je pa iz 1466 na 1500 trenutno...bom dou pa še at napajalnik zravn in probou še enkrat...pa še kšn vent bom gor namontirou>:D, poj pa upam da bo mau bol...tvoj nbridge je pa mn topu verjetn zato ker maš še kr un lim umes...jest mam AS3

p.s.:temp cpu je trenutno 48 stopinj...seveda full load...al mogoče veš ker senzor uporabla za merjenje

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: frenk ()

frenk ::

jah zdej pa ne dela z nastavitvami, ki jih plata podpira...ram je 3200 in dela na 166mhz, proc je pa iz 1466 na 1500 navit(dlt3c pri default voltaži) in to ne more bit problem...crkne pa če zaženem kšn divx film...ampak sam pri nekaterih...kva bi to loh blo:\...jest cilam na plato

Flay ::

Lol frenk ti pa maš problemov :)
Ja probej se pr kkšnmu frendu pozanimat za kkšne druge componente ane, mybe kej kr maš v compu ni kompatibilno z plato in ti to dela probleme, jst sm tut imu podobne probleme, pa sm pol pogruntu de soundblaster ni bil kompatibilen z plato. Oboje sm vn vrgu>:D pa novo plato nabavu, z integriranmu sound blastrom k je še zmerom bolš kokr moj tastar :D
Mal poglej na forum od firem k je nardila plato, mal po googlnu poglej, mal glej če je kdo prej imu podobne napake, drgač je pa itq najlažja smer če comp skos okn vržeš!!:D

frenk ::

jah jest bi ga najraj čez okn vrgu...drgač je pa mau čudn da bsod vn vrže lih takrt k zalaufam divx...in to ne pri vseh divx-ih...je pa obremenjen več dni na 100% s folding@home pa se ne sesuje...pa tud prime95 ga ne sesuje...čudn tole:\...trenutno je to tko rešen da na temu ne gledam filmov:)
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katero nForce2 plato (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Kaj kupiti
47930438 (17033) Jaffa
»

Izbira komponent

Oddelek: Kaj kupiti
181312 (945) rabely
»

Konfiguracija računalnika

Oddelek: Kaj kupiti
7877 (842) Zheegec
»

se moram pohvalit -- xp1700+ kot xp2800+ :)) na 1.6V

Oddelek: Navijanje
291931 (1025) rap3r
»

SiS 746(FX)

Oddelek: Strojna oprema
121454 (1246) Cosmo

Več podobnih tem