» »

Katero mamaplato za bartona?

Katero mamaplato za bartona?

Hartkor_Fakker ::

Končno sem se odločil da bom zamenjal proc in mamaplato pa sem se odločil da bom vzel bartona. Zdej imam pa en manjši problem. Ni mi jasno katere matične podpirajo bartone in katera bi imela najboljše razmerje med ceno in zmogljivostjo. Kaj imate kakšen pameten nasvet zame? :(

frenk ::

abit nf7-s če maš dost dnarja(pomoje mau čez 30k sit), čene pa soltek z nforce2 ki je le cca. 22k sit

falotXP ::

Vzemi ABIT NF7-S r.2.0 ali pa ASUS A7N8X Deluxe. Jaz bom tudi zdaj kupil AMD Athlona 2500+/512 Barton in bom vzel ABIT NF7-S R. 2.0 matično, ker vsi pravijo, da je res dobra.

Fizikalko ::

Tudi moj Epox 8RDA3+ ma uradno podporo, je hitra in na sploh kul (ma tud SATA) razen ZVOKA!! Ta je za en drek. Če maš itak posebej zvočno, p mislim, da je dobra izbira.

Jebiveter ::

@Hartkor_Fakker: Welcome to ST!:D
Glede na izkusnje ipd. ti priporocam izkljucno EPOX! Katero koli nforce2 epoxka bi morala bit uredu. Razlika med 8RDA in 8RDA3 je mislim, da samo v uradni podpori, ki pa itak ne vpliva na performance! 8RDA3 pac ima Ultra 400 verzijo chipseta.
Vzami katero od teh dveh (pac tisto za katero mas dnar) pa dober DDR400 RAM (sej Bartoni so 400fsb, rajt?)
Certainty of death. Small chance of success. What are we waiting for?

StarY ::

Epox 8RDA+ (mora bit verzija 1.1 8-O ) in 8RDA3+ ima nov nvidijen cipset nforce20 400 ultra!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: StarY ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kaj naj izberem?

Oddelek: Kaj kupiti
161255 (1053) no-limits
»

Katero matično

Oddelek: Kaj kupiti
191335 (1076) Grim
»

Nova MAMAPLATA (glede na mojo konfiguracijo) ?

Oddelek: Kaj kupiti
261308 (963) Dr_M
»

Katero nForce2 plato (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Kaj kupiti
47930615 (17210) Jaffa
»

Katero plato-NUJNO

Oddelek: Kaj kupiti
231328 (995) boštjan

Več podobnih tem