» »

Moski "problemi" z zenskami :)

Moski "problemi" z zenskami :)

vrtnyka ::

Huelz, ti pa res no :) Take it easy. Probat spet ni noben greh. Sej ves, da nikoli ne vemo, kaj nas caka. Ce bos spet poskusil mi le sporoci kako ti je slo :D

Lp :\

Urajmal ::

Lol ne morm rečt... vsi tuki niste še odrasli s huelez-om po vrsti... Mislil sem mogoče izobraženost mogoče da ne govori veliko mogoče da ne bluzi ... Poznam nekaj primerov res zgledajo odlično ampak z njeno pametjo se pa ziher ne bi ujel ...


Da vrtnyka bilo je mišljeno iskreno resno ...

vrtnyka ::

Tad3j, jaz tudi nisem odrasla ? :D

Ne .. se pa strinjam, da se pusti, da punca tud razmislja s svojo glavo, ne pa, da se jo brani na vsakem koraku. Konc koncev mamo me tudi mozgane.

P.S
Tad3j, svaka ti cast, na tvojem pogledu na punce :\

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: vrtnyka ()

C_maniak ::

Pa tudi alkohol in cigareti ..ODPADE.

huh...:|
kozarček cvička po kosilu?:D


varat itak da ne, o laganju bi se pa dalo dost razpravljat. :)

huelz ::

Ok, poj midva vrtnyka ne bova mela nch:D Pr men je sam alkohol, droge, seks...:D Skorej...

Ja, fantje dejte se vprasat, kolk punc ste dobil zarad vase ocarljive osebnosti, cudovite notranjosti in briljantne pameti? Kolk? Sm si mislu ja...:D

Kar se pa tice kolk sm odrasu... Ej cist osebna preferenca je to, da sm pac izbrov to, da se ne spuscam v ksne resne, dolge zveze. That's it. Ne vem, kva je kle tko slabga? Sej ponavad ze na zacetku povem kako pa kaj, poj pa ce ni obojestranskega interesa grem (greva) lepo naprej.

Jez tiste prave ne bom (zaenkrat) iskov sploh. Sm mislu da vem kera je, pa je pac z drugmu. Life goes on. Jez pa tud.
Ce pa slucajn umes naletim na tisto pravo, pa tud prov:D

Urajmal ::

Tnx MadManMato je prej odgovoril na kritike ki so letele na mene v mojem drugem postu :P


@vrtnyka: kaj pomeni tistih /45 ... tvoja teža ??? In kako je bilo mišljeno tisto za P.S.?

vrtnyka ::

C_Maniak, ok to ze :) V mejah normale seveda.

Si proti varanju ? Respect :D

Hehe, dejva mal o laganju razpravljat, upas ? :D :D

ripmork ::

ma v bistvu ma vsak po svoje prav.Pač sto ljudi-sto čudi.
vrtnyka:seveda je jasno da vsi radi pogledamo za orenk lepotico,sam prag tolerance pa res ni tako visok:D ...sploh ni tolk v tem da je ena huda prasica,najblj važn je da je simpatična.Ta dva pojma pa se da kaj hitro zamešat.Tukaj smo pa kot procesorji pa plate-nekomu paše to,drugemu drugo.

Za Huelza me pa sploh ne skrbi;) .Vsak dan človek odkrije kaj novga,ali pa se zaljubi pa se svet in vse misli postavijo na glavo:\ ...

vrtnyka ::

Huelz, res skoda ja :D Frenda sva useen lohk :\

Tad3j, da mi je do sedaj usec tvoje razmisljanje. :D :D
Tad3j, st 45 je st mojih kilogramov ja :D :D

PrimozR ::

Okej, jest sam lažem :D

Moji mamici sm velikrat reku da mam nalogo, v resnic je pa nism mel:P :D

PrimozR ::

No da mal hulčija zabijem: kolk punc ste pa imel?? jest nobene :P

huelz ::

A one night standi se stejejo? >:D

Urajmal ::

Lol jst(17) tud ne pa upam da kolegi ne berejo te teme ...

Zdaj si pa lahko mislite kar hočete ...


Potem že lahko doim tvojo št. vrtnyka?:P

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Urajmal ()

PrimozR ::

Tad3j jest sm pa 15. Pa BMK. ena se bo že najdla. Če me bo kera sploh hotla:D . Enga švohcanga, zobotrebčastga mlečno-belega (polt) kolesarčka k govori tolk hit da ga noben ne razume :D

C_maniak ::

Ja, fantje dejte se vprasat, kolk punc ste dobil zarad vase ocarljive osebnosti, cudovite notranjosti in briljantne pameti? Kolk? Sm si mislu ja...

ja ok, tisto sranje, ko sta oba pijana res mogoče ni blo plod tega, ampak kaka resna zveza pa ne pride kr tk. :P




Si proti varanju? Respect
Hehe, dejva mal o laganju razpravljat, upas ?

proti varanju itak, sam ko se hitro kej zgodi, jaojao... zato pa bi blo treba v bistvu brez alkohola, ja. :)

o laganju pa lahko kero rečema. ;) ampak zvečer, zdej treba spet mal vn. učke pečejo. ;)

lp

huelz ::

Sej sem imel par 'resnih' zvez. Dva mesca dolga je bla najdaljsa sploh :D Ok, not much, sam se zmerej...
Ostale so bile 'neprimerno' krajse:D

Kdo pa prav, da mors ze pr teh letih (sploh k si na faksu) met zej kao eno resno?
A? Ce si ze tolk prot temu, se bos pa pol se ja ozenu z njo in jo ujckov ceu zivljenje. Ja? Go for it.

MEN OSEBNO ni do tega. Another point of view, get it?
Matr ste eni netolerantni :\

Ja, zej sm pa jez za vse kriv (spet), ker pac ne dajem takega pomena vsemu temu.

Tri po rit pa v kot stat! ;((

Matek ::

Kot sem že napisal, huelz (beri :| ), nič nimam proti takšnim zvezam, ampak dejstvo je, da jih eden od udeleženih pogosto narobe razume in je na koncu razočaran. Ne sedaj mislit, da tebe obsojam, smao pravim, da pride pogosto do izkoriščanja.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

huelz ::

Ja dej kr direkt povej no. Sej ne bom nch uzaljen. Poj pravs da sm izkoriscevalc? Da je pol nekej deklic razocaranih in narobe razumejo vso stvar?
JA tako pac je. Ce pa vsaka prcakuje, da se bos po parih dneh ze ozenu z njo, pa tud nekej ne stima, a ne?
Al pa ce misl, da je najdla ta pravga...
To ni moj problem.

Jez nobene ne zavajam (no ja, vcasih>:D ), ampak to je pac rizik, ki ga sprejmes ko se podas v kej tazga.
Ni nobenga zagotovila, da ne bo kej drugace, ce bi se dva mela res rada and stuff.

Drgac pa znajo zenske tud prov fajn izkoriscat :D :D :D

Matek ::

Vidis, zato potem punce, ki verjamejo v nekaj vec, ostanejo razocarane in stanje se, namesto, da bi se izboljsevalo, slabsa.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matek ()

C_maniak ::

ma dej v rl smo pol vsi isti. nagoni nardijo svoje.:D ;)

Matek ::

To itak, s tem da eni se jim upirajo, drugi pa ne. Ce bi ziveli po nagonih, bi bli se v jamah.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

vrtnyka ::

Ok, ok .. pocas :) Zdele se pa ze oddaljujemo od teme :\

Tad3j ne .. ne dam ti se moje stevilke :D Se bova morala pa se nekaj casa pogovarjati >:D

Jaz sem tudi imela ze kar nekaj zvez ... pa z usakim je bilo drugace. Nobenmu se nisem predala razn enemu fantu s katerim bila 4 leta in pol .. predala sem se mu po kakem letu in pol ( imela sem dober razlog ). Am ..sej ne recem, ce sta fant in punca strinjata, da noceta nic resnega je to pac njuna stvar an .. cenim usaj to huelz, da ji poves ze takoj na zacetku. ;)

Huelz wrote :
"Ja dej kr direkt povej no. Sej ne bom nch uzaljen. Poj pravs da sm izkoriscevalc? Da je pol nekej deklic razocaranih in narobe razumejo vso stvar? "

Ce ti deklici ne poves, da jo mas samo za zabavo pol si izkoriscevalec ja. Ce pa ji poves, pa ce se ona strinja in isto gleda nate pol pa go for it. Sto ljudi sto cudi. :\

Je pa res, da punce ful hitreje zacnemo razmisljati o resni zvezi, vam ze pojemo kolk vas mamo pa tko. Sovrazim to ;)
Sem pa 100 % zato, da se ze takoj na zacetku razjasni kaj in kako naj bi to potekalo .. useeno pa si pustit moznost, da si morda premislis :D :D :D

huelz ::

Hehe, a ne no!!!
In ti se zdej dejansko sekiras zarad tega, ker pol po tvojem punce zarad takih stvari ne verjamejo vec v ne vem, ultimate love?

Pa kje ti zvis clovk? Ej kolkrat bos se razocaran v zivljenju, in to ne samo na podrocju ljubezni!
Ce pa pol ne znas s temi razocaranji obracunat, ti pa tko ni pomoci. Lahk se ceu zivljenje smils samemu sebi in jokcas, pa ne bo cisto nic boljse...

Pa ne razumem tega, da bi se stanje (kaksno stanje ze?) moglo izboljsevat?
Res, boge punce :D

Pa fantje nis(m)o nch boljsi. Kolkrat pol poslusas k jokcajo zarad tega, k ga je pustila? A?
That is a part of fuckin life.

Get over it

ripmork ::

ja sej si prav povedu,žalostno a tako pač je.
Ženske da izkoriščajo?Ne me hecat.Še sošolka mi je povedala kakšna prasica je do tipov,pa da je taka še marsikatera.Izkoriščanje,zlobne čenče in opravljanja,strašenje z nosečnostjo,dva tipa naenkrat... v bistvu sploh ni razlik med spoloma kar se pascev pa prasic tiče,takšni so pač ljudje,z masko na obrazu:\

C_maniak ::

itak da izkoriščajo. ženske sm si mogoč najprej predstavlju kot neka angelska bitja. nebogljena, nedolžna, pač clean. ja, k**aca... :|

Matek ::

Hehe, a ne no!!!
In ti se zdej dejansko sekiras zarad tega, ker pol po tvojem punce zarad takih stvari ne verjamejo vec v ne vem, ultimate love?

Pa kje ti zvis clovk? Ej kolkrat bos se razocaran v zivljenju, in to ne samo na podrocju ljubezni!
Ce pa pol ne znas s temi razocaranji obracunat, ti pa tko ni pomoci. Lahk se ceu zivljenje smils samemu sebi in jokcas, pa ne bo cisto nic boljse...


Ja, če nehajo verjet v pravo ljubezen, se spremenijo in začnejo tudi same izkoriščat. Seveda, strinjam se, da je razočaranje del življenja, kot vsako drugo čustvo, ampak se ti ne zdi kruto izkoristiti nekoga za lasten užitek, medtem ko je on/a razočaran/a? Zakaj si ne bi prihranili razočaranja, namesto da se navajamo nanj?

To glede spolov se pa strinjam, fantje malo bolj odkrito izkoriščajo, punce pa vse prikrivajo, so pa v bistvu enake.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

iskra ::

~vrtnyka: Jaz sem tudi imela ze kar nekaj zvez ... pa z usakim je bilo drugace. Nobenmu se nisem predala razn enemu fantu s katerim bila 4 leta in pol .. predala sem se mu po kakem letu in pol ( imela sem dober razlog ).

S čim se ti je pa tako zameru nesrečnež, da si mu storla tolko časa čakat???? 8-O :O
Ajow! 5 metru drow ...
Če bi imel Ronaldinho izvenzakonskega sina, bi se klical Bastardinho.

C_maniak ::

ampak se ti ne zdi kruto izkoristiti nekoga za lasten užitek, medtem ko je on/a razočaran/a?

nekaterim je to v zadovoljstvo, očitno. neglede na posledice. nekako egoistično. :)

C_maniak ::

S čim se ti je pa tako zameru nesrečnež, da si mu storla tolko časa čakat????

eno malo je sadistke v njej. :D ;)

huelz ::

@MadManMato
JA poj pa mi najd eno, k me ne bo razocarala pa bo zadeva resena :D

Kar pa se tega tice, k majo punce ene predstave o tem kolk oz. po kolkem cajtu naj bi dale tipu... Ne vem, mam do zdej sreco, da nism na nobeno rabu cakat en let pa pol (toj je pa bla susa zanjga:D).
Met dobr razlog al ne (sicer pa od kdaj mors met razlog?), je pa itak od vsazga posameznika odvisn.
Punce majo tipicno ponavad tistga, k se prepricajo v ne vem kaj, da ga majo rade, ma on rad njih, sam se zmer se mi zdi da nekaterim puncam spolnost pomen nekej vec. Go figure.

C_maniak ::

ma kr nek bau bau je ta sex.:)

Matek ::

huelz, ja, enim pomeni nekaj vec, ogromno pa je takih, ki mislijo o spolnosti enako kot ti. In na take se spravi, s tme ni nic narobe. Grdo pa je, ce natvezis nevemkaj eni revici, ki je prepricana, da jo zares ljubis, se posebej ce ima tako zelo rada tudi tebe.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

C_maniak ::

sej ni nujno, da je ne ljubi, če hoče seksat z njo. :\ dobro, huelz je ne...

Matek ::

Ja, c_maniak, itak da ni nujno, jaz sem trenutno huelzu odgovarjal.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

huelz ::

Jah nch, grem. Je ze cajt, da grem 'tvezt' okol :D

Matek ::

>:D

Good luck.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

vrtnyka ::

C_Maniak in iskra :\ Z nicemer se mi ni zameril. Sej pravim, da sem imela razlog ( dober) o njem tu nebom govorila. Je pa to tudi najboljsi nacin, da fanta stestiras koliko mu je v resnici do tebe :D

In pa ne .. cisto nic mazohistke ni v meni :P

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: vrtnyka ()

Urajmal ::

@vrtnyka: Sploh nisem povedal katero številko hočem, pravzaprav sem hotel zvedeti št. tvojega modrca:D ( mal heca mora bitko se pa tako kregate). Sploh nisem hotel tvoje številke. Se bova pa vidla na nestu ...>:D

DoloresJane ::

Ziggga-

Ne vem, Nadezhda, kako naj to argumentiram. Ampak poskusi opazovat folk v kakšnem baru. Imaš "tihe romantike" in "šaljive otročaje". ...

Ok, se predam. Seveda tvoja metoda deluje. Po mojih izkušnjah nanjo padajo mlade deklice ali pa take na miselni stopnji škrgoustke. Ali pa take, ki (takoj ko jim nameniš malo pozornosti) kar vkup padajo. Seveda, če opazuješ dekleta v barih, potem v večini že vemo, za kakšen vzorec gre. Tudi take znajo pasti na tvoje osvajanje.

Upam, da si zadovoljen z uspehom te nove metode; jaz ne bi bila. Sploh škoda truda, da ujameš "tako". :\

Smorny ::

Da še jaz kako dodam. Sem v resni zvezi že več kot 5 let, fax je pri koncu in treba je začeti konkretno razmišljati o prihodnosti.
Do sedaj sem se naučil da je iskrenost in medsebojno zaupanje temelj dolgotrajne zveze. Kaka je zveza je tukaj vseeno. Če nekomu lažeš, je treba imeti v mislih, da resnica vedno pride na dan in čez čas bolj boli (verjemite). Pomembno je tudi, da imata oba del svoje svobode, ker če se začne kdo počutiti utesnjenega je konec ali pa trpi.
Za vse, ki se še podajate v zmenkarije ipd. pa naslednje: ne pričakujte nič, naj se stvari odvijajo spontano. Na napakah se učimo in tako je tudi pri tem. Če si naletel na deklico, ki pregleda vse mehiške in verjame tiste oslarije, pol se obrnit in bežat.

Sem pa opazil, da tipom, ki smo/so v dolgotrajni resni zvezi raste "kredibilnost" med ženskami. Če ve kdo zakaj, mi naj pove. ;)

Nikoli nisem imel postavljenih nekih idealov, ker je potem človek vedno razočaran (npr. kratkolasa rdečelaska z sinje modrimi očmi, velika vsaj 175, angel podnevi, hudič ponoči...).
Motiti se je človeško.
Ampak, če hočeš stvar totalno zajebati potrebuješ računalnik!
http://www.smorny.com/

frenk ::

jest sm se zgleda narobe izrazu...moji ideali so zelo variabilni in jih je neskončno mnogo...važno je samo da je pravšnja kombinacija vsega...je pa res, da takoj ko ima sploščene učke(ne vem kako bi se drugače izrazu) pade med ideale, ker kombinacija tega je ponavadi s čimerkoli idealna...jest mal sanjam ane?:\

...pomoje jest nkol ne bom najdu taprave, čeprav sm jih že ogromn vidu:D

vrtnyka ::

Smorny, ccc :\

Veseli smo za tebe, da ti gre tako dobro in vama se naprej zelimo sreco. Povej pa nam, kako si pristopil do nje, ona do tebe, katera stvar je bila odlocilna, da ti je popustila :D

Hocemo vedeti vse male skrivnosti :P :P :P

Sicer si pa napisal zelo lep post in z vecino tega posta se strinjam. Lepo je, da tudi moski kaj opazi in se nauci vec v zvezi :\

Lp >:D

rozica ::

zanimiva tema... :)
jaz prisegam na romantiko,,, sej ne, da bi se moral moški do nezavesti trudit zarad ene ženske, ampak mal zagnanosti le mora pokazat... ali kot poje Bryan Adams...: have you really loved a woman... you have to know her... in tko naprej!
Po moje je več punc oz. žensk, ki jim ni tolk do videza zunanjega kot do tega kar nasprostni spol nosi v sebi: mogoče je kriva ura ko tole pišem ampak mislim, da romantika ne bo izumrla. Pod pojem romantike ne spada posnemanje standardnih načinov osvajanja ampak to kar pride iz srca... želja in uresničitev želje...
dalo bi se pisat romane na to temo...
;)

Smorny ::

Smorny, ccc


???


Spoznala sva se čisto naključno. Smo šli iz diska, sošolka prijateljeve punce je bila brez prevoza in ja šla z nami. Pozabim na njo. Čez čas sem zvedel, da je prijateljevo punco nekaj spraševala o meni. spet nekaj časa nič. Pozabim vse skupaj. Potem, pa me enkrat sredi noči pokliče kolega in reče, da je punca v kafiču, kamor smo ponavadi zahajali, jaz sem seveda mislil, da me zajebava, ker potrebuje prevoz. Pa sem šel vseeno, če že nje ne bo, bo pa vsaj žurka. Pridem prisedem, cvek do zore, odpeljem domov.
Motiti se je človeško.
Ampak, če hočeš stvar totalno zajebati potrebuješ računalnik!
http://www.smorny.com/

CCfly ::

Je pa to tudi najboljsi nacin, da fanta stestiras koliko mu je v resnici do tebe :D.

Huh kakšen test. Upam da ga ne bo katera na meni uporabila. Ali res traja leto in pol da nekomu zaupaš ?


jaz prisegam na romantiko,,, sej ne, da bi se moral moški do nezavesti trudit zarad ene ženske, ampak mal zagnanosti le mora pokazat...


Pod pojem romantike ne spada posnemanje standardnih načinov osvajanja ampak to kar pride iz srca... želja in uresničitev želje...


Se pravi šteješ za romantično, če te nekdo prijetno preseneti, ti odpre svojo dušo, če se smem tako izraziti. Hkrati igraš "hard to get", ker želiš da se nekdo zate potrudi. rozica s trnjem :).


Verjetno je imel Chris Rock prav: "... women need food, water and compliments ...".

vrtnyka ::

Ccfly, bravo. Tocno to. >:D

Je pa to tudi najboljsi nacin, da fanta stestiras koliko mu je v resnici do tebe .

Huh kakšen test. Upam da ga ne bo katera na meni uporabila. Ali res traja leto in pol da nekomu zaupaš ?

Zaupati nekomu ima vec pomenov. Pa sej nisem pocela tega, tisto je vec ali manj iz sale napisano.:D

Sej sm ze rekla, da sem imela razlog o katerem nebom govorila :\

Hehe, seveda ga bo tvoja uporabila na tebi... sej ona odloca, kdaj se ti bo predala in kdaj ne >:D

Good Luck :\

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: vrtnyka ()

vrtnyka ::

Tad3j :D :D :D :D :D :D

Nerodno mi je :\

Aja tad3j pa ze mas nacin kako bos pristopil do mene >:D >:D

Se bomo videli >:D >:D >:D

Hecam te mal :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: vrtnyka ()

Barakuda1 ::

vrtnyka :)

Daj prosim poglej v zasebna sporičila.
Tam se je že nabralo nekaj pošte zate :)

CCfly ::

A tukaj noben ne spi ?

Urajmal ::

Hehe vrtnyka :8) poznam te komaj par ur pa šeto preko žice :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

moški in "čekiranje" žensk/fantazije (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
559767 (9171) Mesar

Kakšna dekleta so vam všeč??? (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Loža
52952995 (5266) Poldy
»

Spolni odnosi v dolgotrajnem razmerju! (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
17719117 (14096) Volk|
»

"Resnica v svoji biti" - o sexu in ljubezni (strani: 1 2 )

Oddelek: Znanost in tehnologija
777632 (6339) Thomas

Več podobnih tem