» »

Moski "problemi" z zenskami :)

Moski "problemi" z zenskami :)

C_maniak ::

se bota pa tam bolj spoznala.;)

rozica ::

ccfly: neki podobnega ja

frenk ::

ne tm se ne bosta bolj spoznala...na to bo mogu počakat nadaljne leto in pol:D

EDIT:slovnica

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: frenk ()

vrtnyka ::

Frenk ne pa ne .. i'll see u on Friday :)

C_maniak ::

a še jez pridem?;)

ripmork ::

kar v vrsto,en za drugim pa brez prerivanja>:D

Urajmal ::

Sj se ve kdo bo talepši tisti sem jaz ...

Urajmal ::

Tole je bilo malo preveč optimistično :D
Sj vem da ste sami lepotci :D

ripmork ::

navznoter ali navzven lepotci?>:D

Urajmal ::

To je blo mišljeno sam navzven >:D

BigWhale ::

Lepo vas prosim, moski se noben ni bil lep :P

BigWhale ::

Na zeljo uporabnikov, nas bom sedaj umiril in prosil da ostanemo on-topic.

V nasprotnem primeru nas bom pobrisal.

Hvala.

PS: Da ne bi kdo slucjano odgovarjal na tole z kakim "LOL" sporocilom...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BigWhale ()

Urajmal ::

Pol pa s takimi odgovori prihajaš ven ... daj no ...

CCfly ::

No zdaj ste pa vse punce odgnal :\

user427615 ::

Js sm temo odkril s manjso zamudo in jo celo prebral...ugotavljam da smo (skor) vsi ene sorodne duse :D vrtny;) , pa vsec;) mi je tvoje razmislanje

MarushY ::

Evo se eno drugacno zensko mnenje:
ce jst svojega fanta ne bi pred 4 leti na mojo pobudo spravla v posteljo, najbrz ne bi bla nikoli skupaj in sploh ne bi vedla kaj zamujam. V bistvu sva se najprej "kresnla", sele potem je padla z njegove strani zelja, ce bi bla skupaj, mene pa ni kaj prevec interesiralo. Ampak sele kasneje sem ugotovila, da tok zlatega fanta tezko najdes, sploh takega da imata oba dosti skupnih interesov.
Kar se pa zunanjosti tice: ja na zacetku me je motilo, da je manjsi od mene (zaradi visjih cevljev, drugace sva do centimetra enako visoka). Druga stvar, ki me je motila, je bila ta, da ima enako ime kot bivsi...
Ampak ce zdaj pomislim, da zaradi takih bedastih malenkosti takrat ne bi zagrabla, bi se najraje kar po buci.

Tko da moje mnenje je, da je vcasih treba probati tudi na slepo, nimas kaj zgubiti (ce seveda jemljes vse bolj z rezervo). Lahko nekoga najdes cisto po nakljucju, brez da ga sploh isces.
Lahko pa tut cakas, da bo padel z neba, al pa prijahal na belem konju, da ga potem lahko v zahvalo testiras 1 leto in pol, kok te ma rad... yeah right! Ajde, ce to delas zaradi sebe, ker je prvic, nisi se pripravljena itd, potem OK, tvoja odlocitev. Ce pa striktno testiras njegovo ljubezen samo s sexom, kok casa bo zdrzal tvojo muhavost, pol pa bog pomagaj. Mislim da se da na kaksen drug nacin pokazati, da mas nekoga rad, ne pa s tem, kok casa si pripravljen stradat sexa. :\

C_maniak ::

amen :)

ripmork ::

MarushY,odličen post,sedi pet:D
...morda kaki proti-argumenti koga drugega?:\

CCfly ::

Povedala ti je da obstaja možnost, da te zahaklja punca, ki si ji všeč ne da bi to sploh porajtal. Ti bi pa rad še protiargumente ? Ccccc :\

Dr_M ::

mene je tut zenska zahaklala (cca 1.5 leta nazaj) in mi je zdej hudicevo zal.....:\ ;((
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

CCfly ::

No pa smo spet pri pesimizmu :(.

karafeka ::

Dr_M:
mene je tut zenska zahaklala (cca 1.5 leta nazaj) in mi je zdej hudicevo zal.....


A si ji otroka naredo ? :D

Jst sam prajim da morš izkoristit pravi trenutek. Če ga pa ni, ga pa naredi :).

Dr_M ::

A si ji otroka naredo ? :D

he, nism, mogoce bi blo pa bols, ce bi ga :)
no ja, bom vsaj za drugic vedu >:D :D
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

ripmork ::

CCfly,narobe si me razumel,sem pričakoval kak konzervativen post kake konzervativne dekline,ki bi se spotaknila ob MarushY-ine besede:D

tisto o otrokih:baje da slovenci izumiramo....torej>:D

CCfly ::

Ne ne nisem narobe razumel :P (zakaj misliš da je bil :\ na koncu).

Phoebus ::

Jaz lahko odgovorim, sem ful konservativen, vprašajte kogarkoli ki me pozna >:D >:D >:D

....uh, samo nisem punca.....komentar odpade :D

Thomas ::

Zdej ne vem. A to vi teli Maruši pihate na dušo al kaj - ampak se strinjam - bravo za post.

Samo še nekoliko ga bom zradikaliziral. Naklučje je ključno, za odnose med ženskami moškimi. Od naključnega srečanja do naključnosti potomstva.

To gre tako globoko, da nam že ni več všeč. Kot je rekel Požarnik - ko se bodo (se že) rojevali samo zaželjeni otroci, se ne bodo več rojevali. Ko nam bo šlo vse po vnaprej planiranih scenarijih, se ne bo dogajalo več nič. We are in the middle of the random and imperfection! Kar je naš način preživljanja življenja.

No, vsaj dokler smo še ljudje, potem ne več.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

R0K ::

Kolikor jest vidim, je dostikrat tudi problem, da se s katero spogleduješ, te ona pogleda mogoče enkrat, dvakrat potem pa nikoli več, tudi tebe mine, ker vidiš, da nekako ni odziva in nehaš, pol pa čuješ čez kakšen dan ali dva od kolega/kolegice, da se identična oseba zanima za tebe, oz da ji je dal cifro, itd.

Svašta.

C_maniak ::

ženske... ;)

karafeka ::

Ma jst vas ne zastopim....
Če ti je všeč pač greš tja pa ji kaj rečeš. Bolje prej kot poznej, če se pa ne upaš pa rukni en pir, pa ni problema. ženska sigurn ne bo prišla do tebe. Res pa je da je potreben pravi trenutek :D.

Aja pa še en: Boljš da prej osvajaš in se potem zalubiš ko pa obratno :).

C_maniak ::

lahko je rečt to, ja...
glede pira. en ne pomaga, dva...no ja, pol tretji že škodi pa govoriš neumnosti, vse naprej si pa že sramoto delaš... :>

Tear_DR0P ::

@MarusY: Tvoj post mi je kr všeč, zgodba pa poznana :)

Mene je tud moja draga pohaklala. Mel sm 6 mescev egotripa in sm bil totaln plejboj. Egotrip je pomagu tud pr tem da so se bejbe bol zanimale za mene. Vsem sm prej povedu da ne boma hodla, da bi sam seksu rad, one so naivno verjele da če mi dajo, sm njihov. Napaka!

E pojavla se je tud ena 15 letnica, ko sm jo že od prej poznal. Pr svojih 13 mi je rekla da si želi da ji jst izkušen dec (bejba ni vedla kolk se moti) pokažem kako je to seksat, pa ji takrat nisem, pol mi je blo žal (pedofilija je fetiš, he he). No moja ideja je bla: "priložnost zamujena, ne vrne se nobena" jst sm dobu pa še eno šanso, seveda je ne bom vrgu stran.

Začella sva hodit samo za en fuk al pa dva, zaključl se je tko da sma že 3 leta skupi in se mama ful fajn. Skupni interesi, totalno ujemaje, kjer so nasprotja se lepo dopolnjujema.
"Figures don't lie, but liars figure."
Samuel Clemens aka Mark Twain

Tear_DR0P ::

Pardon, ko sm tole prebral sm vidu da sm fejst off topic. To bi bol spadal pod naslov važiči :)
"Figures don't lie, but liars figure."
Samuel Clemens aka Mark Twain

BigWhale ::

Tvoj post precej meji na izbris... No ja.. al pa vsaj na kriminalisticno preiskavo. Malo se zadrzuj, ko pises... Ce se ze drugace ne mores ;>

Tear_DR0P ::

Hej sej je legalna. Plus da če njenih staršev ne moti, ne vem zakaj bi koga drugega :))))
"Figures don't lie, but liars figure."
Samuel Clemens aka Mark Twain

ripmork ::

Tear-DROP:ja zagledaš eno hudo kar greš do nje pa začneš nekaj tvezit pa gre...bullshit>:D
jst bi ziher vedno nekaj butastega bleknil iz sebe,una te gleda kva da fak ta klinc tlele dela in
A:ti reče kva da fak tle delaš da se poberi
B:reče ker kmet si pa odpeketa
C:fejst izpadeš,potem pa zafarbaš ko paradajs pa izpadeš chicken...

Sicer pa sto ljudi-sto čudi..en frend iz gimnazije-tak playboj da kar res ni..model je pičke pecal na avtobusu,v knjižnici,v Piceriji...ma kjerkol...in prav vedno mu je uspel:\ ....če sam pomislim da bi bil sam tak jebać jao bože,sam sebe ne bi prenašal:D

hehe pir al pa dva pa gre.....cccc>:D

Dr_M ::

lol to se je men na morju zdej zgodil...tko prov ql mi je slo...pol sm pa eno bedarijo reku in ni blo ne men ne njej nc jasn (itak obadva kr precej pod gasom :D ) in pol mi tko prav, sej te razumem ja....pa se men nc jasn. pol sva se delala kot da nc ni blo :) :D
sam smeh pa je ja....
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

C_maniak ::

ma ja, sej se najde tud kak moški tip žensk (lol). da one haklajo in hočejo samo zabavo. ampak redko, redko...preredko ;) jez sm samo gladal kaj ji je...:))
in ne sme te to zavest, če slučajno pol več hočeš in te gladko zavrne...

Tear_DR0P ::

OK Siffler stil plejobojev mi je bedn!!! Nikol ne greš do ženske in ji rečeš: "Matr s bedna, če hočeš te lah iz usmiljenja podrem" Sicer vedno pali in mi ni jasn kok so lahk ene bejbe tulk neumne.
Druga stvar ne it prvi do bejbe in neki rečit. Amen.
Bolje je če se oglašuješ, igraš pozerja. Zbližuj se korak po korak, ne direktno it do nje in začet blebetat. Pa zapounte si ženski rek - Vsi tabolš deci so geji al pa zasedeni - če zgledaš tko da zadovoljiš enga izmed obeh pogojev ti je uspeh zagotovljen.
Pa še neki. Treba je met samozavest, pa treba je znat zgubit, ali biti zavrnjen, al pa se včasih zbudit ob taki ženski da se rajš nebi ob njej zbudu (al je najmanj lepa ženska kar si jih kdaj vidu, al ma pa dva brata ko sta 2,10 vlka pa ful huda fajterja)
"Figures don't lie, but liars figure."
Samuel Clemens aka Mark Twain

ripmork ::

ja zavrnitev je vedno bedna:| .....ehe najmanj lepa-misliš grda>:D ..happened to me-sem se še taprav cajt zbrihtal ker sem bil res pod gasom da sem jo zagledal in rekel lahko noč-in zaspal:D...okej sej izapdem prasec,ampak kaj čmo;)

sid_dabster ::

Ok jaz sem tudi to temo zelo pozno odkril, zato se za opravicujem za velik delay tega posta.

vrtnyka
Strinjam se s tem, da videz ni najpomembnejsi in da je na dolgi rok najpomembnejsa notranjost ter da se morata partnerja med seboj spostovati.

Ampak tisto o spominjanju obletnic in valentinovega... Pa kdo bi to hotel pricakovati od svojega partnerja? Mislim, koji ku*ac pa je valentinovo... Sej nismo vec v osnovi soli, pas zeca... Whatever...

Temu jaz pravim nasilje nad partnerjem!
Fallen beyond all grace deeper and deeper
The sound of her own blood dripping
Like sacred tears from a bleeding rose...( Embraced, Within)

Zgodovina sprememb…

Bob Rock ::

Tut js sn ze zbudil ob eni, ko je zgledala #$%"#!#&, sam hebi ga, ena izkunja vec.
Mogoc je pa kera isto misla, ko je mene zjutri zagledala :D

Sergio ::

Za Bob Rocka je kozarec vedno na pol poln, izgleda ;-)
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

CaqKa ::

tad3j:
>>> skejter(ki se mi zdi da jih je največ).

nah.. skejterov v pravem pomeni več skorajda ni.. to kamor gre trend.. to so hiphoperi..
in hiphop se mi zdi en prav nevzgojen stil življenja.. držijo se ga pa otroci ki jim je pač amerika zelo všeč.. kriza skratka.


vrtynika
>>> Zanimivo je brati vase poste res. Moram reci, da sem izvedela veliko novega o vasem pristopu do nas, saj o tem nikoli nisem prej razmisljala. Tad3j ful lepi post, ce si resno mislil si eden redkih, ki gleda na notranjost pri punci. Taki fantje so mi usec.

mater te je hitro okrog prsta zavil.>:D

CaqKa ::

>>> Za njo bom hodila jaz 164/45 srednje dolge lase, v hlacah in kratki majci, ki pokriva trebuh me bo pa redkokdo opazu. Tko nas pac vodi cas.

ne čas... mediji in marketing.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: CaqKa ()

Gwanaroth ::

Stay gay and no problems with pussyz.
Lights often keep secret hypnosis..

A. Smith ::

Gwanaroth, tvoja trditev je izpadla kot da si gej, ker ne moreš dobiti ženske...
"Be professional, be polite,
but have a plan to kill everyone you meet".
- General James Mattis

OrkAA ::

Gwanarotha mamo vsi radi :@

ripmork ::

Become a priest and no problem with pussyz;) ...only problems with other priests>:D

Urajmal ::

@CaqKa: Lol, nasedla je... ampak samo v tvojem primeru CaqKa. Jaz nisem mislil tako ...
Pa hvala ker me popravljaš glede na tiste skejterje(hiphoperje).


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

moški in "čekiranje" žensk/fantazije (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
559767 (9171) Mesar

Kakšna dekleta so vam všeč??? (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Loža
52952995 (5266) Poldy
»

Spolni odnosi v dolgotrajnem razmerju! (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
17719117 (14096) Volk|
»

"Resnica v svoji biti" - o sexu in ljubezni (strani: 1 2 )

Oddelek: Znanost in tehnologija
777632 (6339) Thomas

Več podobnih tem