» »

Katero plato kupiti.

Katero plato kupiti.

AnZo ::

Za procesor AMD iščem matično ploščo za okoli 20.000 sit.
Ena od možnosti je ELITE k7s5a SDR-DDR, SB; LAN (kakšne so izkušnje uporabnikov teh plošč) oz. kaj za ta denar priporočate
Plošča mora imeti SB in LAN integrirano ne pa VGA.

Tnx za nasvete

dxx ::

Uporabniki teh plat so kar zadovoljni, plošča ne podpira navijanja, jaz osebno bi ti rajš priporočal novo EPOX 8kh3a+, pa daš enkrat tistih 34k pa boš mel novo, stabilno in hitro plato.
Vsekakor ti priporočam Nforce2 čipovje.:)

koyotee ::

EPOX 8RDA NFORCE2 DDR +SB+LAN na mlacomu 30600! to je najbols plata! vsekakor se splaca kupit to plato, razn ce mas od prej sdr-ram pol kup uno k si prej mislu, ta je ddr

boštjan ::

anzo,če si omejen na 20k in sdr rame in nič gor,pol je k7s5a edina rešitev.jaz jo mam in zaenkrat ni konfliktov.če pa boš hotel navijat pa bo treba predelan bios gor vrečt.

AnZo ::

A to pomeni da na to plato ne morm dat ddr ramov? Jaz bi z veseljem kupil tiste plate za 30 čukov sam sem res omejen s financami (največ 23k). Tko da rabm nekaj v tem rangu.

boštjan ::

na k7s5a lahko daš tudi ddr rame,a samo do pc266,če pa hočeš met podporo za ddr333,pa kupi k7s6a,ki podpira 333 rame

Zheegec ::

Poleg tega z Epox 8Rda dobiš pravo zvočno in pa pravo mrezno zraven, tako da še za to prišpaaraš. Malo počakaj da se mogoče plata še malo poceni, ali pa ti bereš še malo $$$ :D
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katero nForce2 plato (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Kaj kupiti
47930623 (17218) Jaffa
»

Katero maticno(socket A)?

Oddelek: Kaj kupiti
71380 (1311) rabely
»

Katero plato-NUJNO

Oddelek: Kaj kupiti
231328 (995) boštjan
»

Bo ta sistem vredu?

Oddelek: Kaj kupiti
291390 (879) Jux
»

Nakupi matičnih plošč za amd (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
595824 (4559) frenk

Več podobnih tem