» »

Glasba za na piknik

Glasba za na piknik

Frenky ::

Lep pozdrav, jaz sem nov tukaj, upam da sem dal temo v pravo izbo. Nisem pa tega našel v 'iskanju' po starih postih.
Situacija je takšna. Imeli bomo piknik, imam pa prenosni MP3/CD player, ki bi ga imeli za zvočno podlago. Zanima pa me, če kdo pozna kakšne prenosne zvočnike, ki bi jih lahko priključin na Diskmana, najbrž bi morali biti na baterije. Zdaj sem imel ene stare pasivne, pa se bore malo sliši. Ne rabi biti nekaj vrhunskega za velik denarja, samo toliko, da nam ne bo glih dolgčas v tišini.
Lahko mate tudi kakšne alternativne predloge.

PassTrough ::

En ornk akumulator,zvočnike (pasivne - ker pr aktivnih je spet kabel - problem etc.), ojačevalc in pa seveda kabel, zdej ne vem kakšn imaš izhod na MP3 playerju; mi smo sabo kr agregat vzel, vpraš pr kakšnmu kmetu al pa fotra vprš če pozna kakšnga !
Al pa tkole, pejt u JAE kjer boš za borih 8 jurjev dobil Altec Lansing AVS300 dobil, 2 satelita in Woofer, so seveda aktivni in za 8 Prešernov zelo soliden zvok glede na Teacove 240 " Watt " !!! pa po moje še kabel sam u prenosnika rukn ker je ta prav, potem pa spet zvočnike na akumulator oz. agregat, sicer pa Frenky možnosti je tolk, da boš že eno pogruntal, jst ti ne morem kej dost pomagat ker nisem vidu tvojga MP3 prenosnga playerja !!

lp PRimož

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Avto zvočniki (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
8711263 (6510) dottor
»

Baterija/akumulator

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
5864 (722) sandmat
»

Kako je folk naiven - ne vedo kaj kupujejo (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Zvok in slika
27428626 (13950) CoolBits
»

[Hi-Fi] - Debata: CD vs. DVD predvajalnik (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Zvok in slika
19514188 (10625) Trancedeejay
»

Avtoradio + zvočniki

Oddelek: Na cesti
211801 (1642) MadMax

Več podobnih tem