» »

8RDA v Mlacomu

8RDA v Mlacomu

rap3r ::

Februarja sm kupu to plato, jo totalka zmodificiru pol pa po 3 mescih k sm dobu še drugo palčko rama ugotovu da dela sam 1 slot od 3 za ram.
Plato sm spucu use dol pobral in nesu nazaj. Dons so mi jo zamenal brez besed. Sm biu zlo presenečen. Če bol pa sm biu presenečen k sm prnesu plato dam in jo prjeu v roke. Kondenzatorji ob cosketu so zdej vijolčni namest zeleni, kar mi da mislt da so mogoče kvalitetnejši, druga stvar je da so mosfeti čist drugačni in od drugega proizvajalca8-O , tretje pa je to da ko sm uzel cooler iz NBje sm ugotovu da je A1 se pravi je nforce 2 ultra gor!!! Ja fantje za 25000 dobite pr mlacomu plato z nforce 2 ultra.
Jutr dobim plato nazaj od mopha da mi VDD nardi, pol bom še lepo usa rebra namontiru na mosfete in na SB, pol ko jo bom v vodo zapregu, pa sporočim kako se kej navija.
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

jureus ::

Pa si ziher da je ultra. Kaj ti pa na skatli pise??

rap3r ::

Fak kera uprašanja! Če sm ziht če je ultra?:\ MIslm halo če sm tko napisu pol je!
Škatla je ista kot je bla prejšna plata, tud revisn je isti 1.1
Pe še to vem razliko med ultra in ne ultra, ultra čipset je cel pokrit s plastiko in na njemu je koda A1, strai čipi so mel kovinsko ploščico ker so se tudi mal bol grel, revisne so pa med A2 ali pa A3 tko da vrjem da je ultra!!!
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

StarY ::

revision 1.1 pri Epoxah 8RDA+ itak pomeni, da ima plata nforce2 400 ultro! 8-O

mislim, da je to blo enkrat na njihovem sajtu...

rap3r ::

StarY za 8RDA+ nevem, sam prejšno plato k sm meu ne + je bla rev 1.1 in ni mela ultre!
Ta je pa isto 1.1 pa ma ultro!!
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

TribesMan ::

Drgač dobiš v taipanu Soltek 75FRN2-L, ki je isti kurc kot ta epox za 23.720 pa ma rav tako NF2 "ultra". Pa ne mislt da bo zdel plata pa kej boljš.

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

rap3r ::

Isti kurc?
Pol pravš da se ta soltek isto navija kot epox?
prosm te
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

asPeteR ::

StarY revision 1.1 pri 8RDA plati NE pomeni tudi Ultra chipseta! Sam o in le A1 stepping cipa.

Soltek NI enako epox.

jureus ::

Ce bi si jaz sel to tja kupit, bi oni prodajalec sploh vedo kaj mu govorim ce bi mu razlagal o c1 steppingu, pa ultra chipsetu. Al bi mogo spet sam pogledat plato ce je prava?

jureus ::

zgoraj sem mislo A1.

mile ::

soltek nima lukenj okoli slota

TribesMan ::

soltek nima lukenj okoli slota


Jest pa u jok pa na drevo.

Pol pravš da se ta soltek isto navija kot epox?


A si upaš trdit da se vsak epox navija boljš kot soltek. Definitivno bi se dal tle razglabljat, ker vem za primer 8RDA+, Athlon XP 2100+ in Twinmos 3200 /winbond RAMi pa zadeva komaj prileze do 192MHz. Tolk o Epoxu. PA še Vdd napetosti ne morež štelat brez lotanja.
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

rap3r ::

TribesMan v roki sm držu dve taki plati od solteka obe sm uzel iz police v trgovini da bi jih ugradil v računalnik in obe nista delali!
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

asPeteR ::

TribesMan: Normalno, da gre 8RDA/+ tam mal cez 190FSB! Ker je issue znan, PREMAJHNA voltaza VDD, ker se pa problem resi v 5min se ne dela take panike.

Preizkuseno dela po voltmodu over 230FSB ..

TribesMan ::

ker se pa problem resi v 5min se ne dela take panike


In izgubis garancijo al kako ze. Sej ce bi jo jest kupu bi jo sel direkt modificirat, sam za nekega neukega uporabnika, ki po moznosti nimapojmakaj je to spajkalnik, pa zna bitto kr mal problem a ne??

TribesMan v roki sm držu dve taki plati od solteka obe sm uzel iz police v trgovini da bi jih ugradil v računalnik in obe nista delali!


Hja plate ponavad niso na policah ampak v skatlah. Se posebej me pa skrbi kako je s tem da jo lahko kar vsak v roki drzi??? Drgac pa se to lahko zgodi komurkoli tako epoxu, kot abitu in asusu. Upam da se strinjamo.

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

asPeteR ::

->In izgubis garancijo al kako ze. Sej ce bi jo jest kupu bi jo sel direkt modificirat, sam za nekega neukega uporabnika, ki po moznosti nimapojmakaj je to spajkalnik, pa zna bitto kr mal problem a ne??

Jah, neuki uporabnik pa tudi potem ne rabi take navijaske plate ... Dost bi bla kaksna BX plata z celeronom 400.>:D
Joke no. Sam res pa mislim, da tist ki kupuje navijasko plato mora bi vsaj mal zanesenjaka. Ker drugace je denar stran vrzen.

Aja, glede garancije. Ce znas spajkat, lahko votmod tako odspajkas nazaj, da je plata leps kot pred Vmodom.:D

mile ::

TribesMan: Nekaterim je to pomembo, a ne ....

rap3r ::

Se strinjam z petrom jz sm meu VDD pa se ga je tko nazaj odspajkal, da so mi priznal garancijo.
Tribas pa teb pa res zlo počas vleče!!!Fak itak da so v škatli in na polici, kaj morm to še posebi napisat al kaj?
Pa da jih v roki drži usak?Dej mal razmišli z zgorno glavo! Kako nej bi po tvoje ugradil plato v ohišje po tem ko je stranka plačala predračun in sm mogu sestav kišto? Kaj jo nej z zobmi primem? Dej skuliri se mal
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

Clemento ::

Epox pa Slotek je cist drug rang tko da fantje ne
primerjat.... rap3r: blagor ti jst dobim svojo cez
neki manj kot en mesec :'(
*Epox 8rda+, XP2600+@stock speed, TT Silent Boost, AS5, Ati AH3650
*Abit NF7-S, XP2500+@2425Mhz, 1.85V(220x11), TT Volcano 12, AS5, Rage128PRO


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Alternativa za Epox8rda3+

Oddelek: Kaj kupiti
101068 (897) Volta
»

Katero nForce2 plato (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Kaj kupiti
47930596 (17191) Jaffa
»

KT600 ali nForce2

Oddelek: Kaj kupiti
492157 (1283) tac
»

ABIT NF7-S rev 2.0 in FSB nad 200

Oddelek: Navijanje
381559 (1057) WhiteWolf
»

Nakupi matičnih plošč za amd (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
595818 (4553) frenk

Več podobnih tem