» »

Moski "problemi" z zenskami :)

Moski "problemi" z zenskami :)

««
«
1 / 7
»»

vrtnyka ::

Ok, upam, da sem tole dala v pravo ložo:P Veckrat sm že zasledila kako nas kritizirate ker se "delamo" tako nedostopne. Ravno zadnjic smo imeli zanimiv pogovor kako osvojiti punco :D
Zanima pa me (usaj mene ful) s cim imate najveckrat probleme.. je to dostop do punce, je to povabilo na zmenek, je to prvi poljub, povabilo na drugi zmenek morda ? Ali tudi vas tlacijo more, če ste se dobro odrezali na zmenku ? Zanima me se to ali celotni zmenek nacrtuje vnaprej ali pa se vse dogaja spontano.

Skratka, pricakujem vase mnenje >:D

Daedalus ::

Kako osvojiti punco? Če ji nisi (dovolj) všeč, se je brezveze trudit, ker pol itak ne bo nič. Če pa si ji, je pa najbolje biti sproščen, ostalo se pa itak potem odvije samo od sebe... Tako da neko načrtovanje odpade, hudi strateški prijemi tudi, da bi me pa po zmenku tlačile more, kako sem se odrezal pa tudi ne.

Največkrat so problemi pri pomanjkanju časa - vsaj pri meni. Če je še punca bol zaposlene sorte je težko uskladit urnike...

Aja, pa sfalila si forum. tole bo IMHO pristalo v loži:P
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Daedalus ()

Dr_M ::

hehe...pr men so problemi odsli, skupi s punco :) :)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

vrtnyka ::

Deadalus, ce si ti nekje sredi mesta, pa vidis neko punco, ki ti he zelo usec. Kako pristopis do nje, kaj si mislis v glavi? Ker mislim, da smo spet v tem obdobju, ko punce pricakujemo, da boste fantje prisli do nas punc, me pa bomo vse lepe tm cakale na vitesko potezo.

Nc hudga, ce sm zgresila lozo... men se je pac zdel ta oddelek primeren. Bodo pac premaknili.

Daedalus ::

Če vidim nekje v mestu eno, ki mi je zelo všeč, je to pač to. Še nisem srečal take, ki bi mi bila na prvi pogled tako grozno všeč, da bi jo moral kr na mestu spoznati... Mogoče kak nasmešek pol pa naprej po opravkih. Včasih se s kom sicer zapleteš v kak čvek, mogoče celo izmenjaš telefonske samo to je od punce do punce drugače. Ni nekega splošnega vzorca obnašanja. Sicer pa je tako, da se mora tudi deklina kaj potruditi. Če je zgolj lepa, to še zdaleč ni dovolj...
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

borchi ::

Ker mislim, da smo spet v tem obdobju, ko punce pricakujemo, da boste fantje prisli do nas punc, me pa bomo vse lepe tm cakale na vitesko potezo.

yawn!
l'jga

CCfly ::

Pri meni pristop, ker sem rahlo asocializiran.

Urajmal ::

hehe moški bi lahko rekel da pričakujemo ravno obratno torej: prva poteza naj bo od deklet :D
ker se mi zdi da fantje bolj iščejo dekleta in ziher če bi kakšno dekle reklo fantu recimo: všeč si mi on spozna da je nekaj na njem in zaradi tega ne bi odklonil ponudbe... Pravim pač da fantje ne morejo odkloniti deklet...

Sicer pa kako veš če si ti njej všeč in ona tebi ... Pokažita si :8)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Urajmal ()

vrtnyka ::

Tad3j .. kaj pa, če čakas in čakas. Ze točno veš kdaj pride v šolo, kdaj gre domov .. po nekaj srecanjih se ze nasmejeta drug drugemu.. kej več pa ne. Ona ne kaže znamenj, ti si jo grozno želis.
Kaj naredis.. recimo, da so okoli nje vedno njene frendice. *YAY* skupina vreščečih babnic :D

A. Smith ::

Ah, če ji nisem všeč, se nimam kaj trudit, takisto ona pri meni, če se mi ne dopade.

Kako začeti? Body language, I guess.

Kaj če je okrog nje kup vreščečih babnic >:D ?
-Izognem se jim v širokem loku, še z eno naenkrat se komaj pogovarjam:D

Urajmal ::

Hm, vrtnyka zanimivo... Ampak okol nje niso ble neke "babnice" ampak stalno kakšni fantje...
Vedel sem pa res o njej vse ... Ampak odšla je z drugim ... preveč privlačna enostavno ...


Sj se vidmo na nestu :P upam da boš tam ...

vrtnyka ::

Tad3j, Zal mi je. Resnicno.

Hm ... nest, verjetno se oglasim 16-tega ja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: vrtnyka ()

iskra ::

Tiste k se mi zdijo zares super in lepe in tako dalje so največkrat:
-- manekenke in se sploh ne zanimajo za take kot sm jst;
-- bogate za znoret in se sploh ne zanimajo za take kot sm jst;
-- starejše/mlajše in se niti slučajno ne zanimajo za take kot sm jst;
-- zasedene (po možnosti s kakim mastnolasim nogometašem) in se sploh ne zanimajo oz. se ne morejo zanimat za take kot sm jst;
:D
Tako mi ostane samo spravljanje čeljusti nazaj v naravno lego in misel na to, da se ne zanima za take kot sm jst :'(

U glavnem mi cela procedura z zmenki ne diši - bol mi ustreza druženje v večji družbi in nato druženje v paru, če je seveda interes za to.
Ajow! 5 metru drow ...
Če bi imel Ronaldinho izvenzakonskega sina, bi se klical Bastardinho.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: iskra ()

frenk ::

Pr men je več problemov...prvi pristop, strah pred zavrnitvijo, pol je problem tud ta da imam v glavi neke ideale(ki nimajo nikakršne veze s super manekenkami), ki jih je zlo mal, in če že kakšno srečam pol nikol ne vem al sm ji ušeč al ne...najprej morm pr seb u glavi al pa kje drugje porihtat, ampak to traja že več k en let:D

CCfly ::

Ne to je tipični geek problem. Kr nekako ti je všeč, samo nimaš čisto nobene ideje kaj bi ji rekel. Po pravilu potem rečeš prvo neumnost, ki ti pade na pamet. Kar je .... slabo zelo zelo slabo. No in ker večina tako ali tako čepi za računalnikom in je verjetnost da bi ti dekle padlo v naslanjač iz Adrijinega letala Brnik - x skorajda še v mejah uresničljivosti, se problem rahlo potencira. Še dobro da geek-ov na tem forumu ne boste našli :\.
Strah do zavrnitve. Ne vem no. Če pač reče ne je pač ne. Nobene tragike ni. Problem je da pred tem že zineš tisto neumnost in ne niti ni potreben.
Ideali so problematični zato, ker ali jim nobena ne bo ustrezala, tista ki bi jim ustrezala pa ti ne bo všeč. Na koncu prideš do enostavnega zaključka, da je izbira prava, če se skupaj dobro počutita. Pot do takega rezultata mi je pa uganka in ne verjamem da bi obstajal kakšen recept.

Vse skupaj vzemite pod IMHO.

Phoebus ::

Fantje (in punca), sami geeki ste v tej temi:D

Zakaj bi eni tipi pričakovali da mora ona naredit prvo potezo?? Da fantje ne moremo odklonit bejbe? Da vo vse dobre prelepe/prebogate/prezasedene?

get a life

Dr_M ::

ce mene kera hoce, nej kr pride...
jest ne bom vec hodu do zensk...se mi ne da vec. :)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

CCfly ::

Fantje (in punca), sami geeki ste v tej temi

Indeed mr. Spock.

C_maniak ::

no ja, mene je najbolj strah tega, da bo nastala tišina (ok, mobitelovci so rekli "življenje niso samo besede", ampak ne da se takoj prestopit k dejanjem ;) ). ampak pol mi vedno nekak uspe in steče tak da me ne bi smelo več motit to.
drugo pa seveda pristop. da sploh greš do nje in jo ogovoriš.
hm, pa recimo v primeru, da ti je neka ful lušna pa to, maš lahko pred njo prevelik rešpekt in te to še dodatno bremza in se pol sprašuješ, če si ji všeč. zato bi mogle punce kdaj to bolj nakazat, da nam date zeleno luč. :)
zdej enako pri prvem koraku (recimo, da je to prvi poljub :), bi mogle dat neko pobudo. zakaj? zase vem, da bi jo rad že takoj (1. dan, 1. uro :P), ampak nekatere ponavadi še niso pripravljene:| in bi zato mogle dat nek znak (zeleno luč ;). sej se zgodi, da čutiš, da je ready al pa je kaka bolj odprte sorte pa gre vse na hitro, ampak ne vedno, no. :>

NoUse4AName ::

Deklet, ki so mi vsec je veliko. Samo slovenke se mi zdijo take zelo neodprte. Tipi ne moremo vedet, da smo punci vsec ce tega ne pokazejo (da vsake tolko casa pogleda proti tebi itd.). Jas ne bom sel povabljat ven zensko, ki ne kaze nobenega zanimanja za mene. In zelo pogosto se zgodi, da sem zenski v resnici vsec, tega ni znala (ali hotela) pokazat, torej sem domneval da jas njej nisem vsec in nisem nic naredil. Nakar zvem, da sem ji bil vsec ko je ze bilo prepozno.

Switch ::

Meni se ponavadi zatakne takrat, ko nastane tista nerodna tišina, ki nastane pred sklepnim dejanje pecanja:D . Drugače se mi pa ženske v Sloveniji zdijo precej odprte, glede na države v katerih sem bil. Čeprav se na kakšnih jezikovnih tečajih znajo znajo tudi tujke precej odpreti>:D

Ziga Dolhar ::

Ufa.

Najljubša taktika zadnje cajte (i najbolj (/edina) uspešna, okej ;)) je, da se ponorčuješ iz nje. Ne tako, da jo žališ, ampak da ji daš vedet, da te ne spravlja v zadrego/"intimidira". V povezavi s tem je kul, če igraš "hard to get". Torej ... da vedno zanjo tam ko se namrdne. Lead.

Zakaj bi se obnašal viteško, če se ženske ne obnašajo kot princese? :)

--

p.s.: saj bi rekel nekaj s stilu "ko bi to le vedel kakšno leto ali dve prej", ampak to ni pravi pristop.
https://dolhar.si/

Zgodovina sprememb…

vrtnyka ::

Zigec sam vecina nas punc te bo imela za neodraslega bedaka, ki se ne zna obnasati v druzbi punc. :D
Ce bi se ze malce bolje poznala bi bilo to drugace :P
Ne mores pa kar tako priti do punce in se na "easy" zacet norcevat iz nje. Se bo nasla kaka, ki ti bo se klofuto dala, potem bos pa imel. :D

noraguta ::

jaz pa recem če mi da za per, al pa če gre hmel obračat al pa če gre moj senik pogledat.
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

Urajmal ::

Anketa (ne vem več kje sem bral) je pokazala da imajo dekleta najraje romantiko ... torej začnite tukaj ...

Em... kaj res ni nobene punce več na s-tju kot vrtnyca ... al se jim pa enostavno ne da brat foruma :\

iskra ::

~Phoebus: nekateri smo pač izbirčni ;)

U bistvu sm spoznal skozi zadnja leta, da se s prehodom v Ljubljano (študij) marsikaj v ženskih glavah premakne (ker pač ni vedno mame za hrbtom) in posatnejo veliko bolj klepetave, govorijo o stvareh, na katere si pred tem niso niti upale pomisliti in tako. Sklepam da je 18 let meja, ko postanejo punce bolj pripravljene na kontakt s fanti in nekatere starejše, ki sem jih spoznal, znajo kar lepo nakazati interes :D Morda je samo treba počakati na študij. Oz. kot bi South Parkov Chef rekel: "There is a time and place for everything. It's called college." >:D
Ajow! 5 metru drow ...
Če bi imel Ronaldinho izvenzakonskega sina, bi se klical Bastardinho.

Loki ::

ne upam pristopiti, prevec se bojim neuspeha, poleg tega mi zmanjka besed / teme za pogovor.
pa tut sem bolj tih...na splosno, tko da kako "zaj*" ne pride v postev, ceprav vidim vsakodnevno pri sosolcih izjemne uspehe.
prav tako sem pa chick, ko poskusa punca zaceti prva; primer zadnjic v diskoteki, sem se vztrajno odmikal od nje.

jebiga, vcasih semsi komaj upal zadrzati eye contact.



star sem 21, da ne bo pomote.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Loki ()

noraguta ::

Anketa (ne vem več kje sem bral) je pokazala da imajo dekleta najraje romantiko ... torej začnite tukaj ...


true , samo da je pri njih definirana romantika kot:
-"opazovanje zvezdnatega neba kamor si jo pripeljal v zasebnem reaktivcu"
-"boardanje ob sončnem zahodu po saharskih peščinah"
-"opazovanje soncnega vzhoda z vrha fuđijame"
-etc.

prestar sem za te trike , pa tudi konec koncev reaktivec je bil najet , rože plastične v sahari pa je padal dež. sedaj preferiam domač zdrav in odkrip pristop .
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

ripmork ::

jep,na tapravem forumu sem.Fora pri meni je da znam gobec vrtet pa hece zbijat,samo enkrat ko je že "toplo" ozračje....do takrat sem pa mrzel.Res me je strah neuspeha,pa tudi dejstvo da včasih ornk zafarbam-in ko rečem ornk mislim res ORNK zafarbam,pa tut če sem drugač sproščen.:8) :8) :8) ....Sej je lahko it na pir(al pa tri;) ),sam to je že druga zgodba.

Pa tko ko pomisliš zdej grem pa v gimnazijo maš kar občutek da bo bšo pa zdej pecau ko za stavo pa bo šlo vse samo od sebe,sam kaj ko je pol reality čist drugačen.Zdaj razmišljam popolnoma drugače,pač če hočeš kaj dobrega izkusit moraš pa prej en bazen dreka preplavat.Dejstvo je da cagav fant še nikol ni punce dobu.

sicer me pa College čaka>:D

DoloresJane ::

Anketa (ne vem več kje sem bral) je pokazala da imajo dekleta najraje romantiko ... torej začnite tukaj ...


Romantika? Rdeče vrtnice in bombonjera za mamo? Sonet oz. neke vrste ljubezenska poezija? Cut the crap! :\

Morda to pri nekaterih res vžge, vendar večina fantov tako ali tako ni ultra romantičnih - neumno se mi zdi, da bi se zaradi mene pretvarjali. Če bi mi romantika veliko pomenila in oni ne bi bili taki, bi to prej ali slej ugotovila, kar pa bi vodilo do razočaranja. Meni več pomeni, da je fant to kar je in izviren kot pa da se slepo drži nasvetov, ki jih prebere v kakšnih neumnih najstniških revijah in se jih potem kot pijanec plota drži celo življenje.

Ziggga - norčuješ se iz nje? Jaz bi se nazaj iz tebe in mislila, da si se rodil kakih 5 let prezgodaj, da pri svojih letih za osvajanje še vedno uporabljaš pristope, ki jih uporabljajo 15-letniki. :D

Če je fantu kaj do dekleta, ki ga osvaja, je povsem naravno, da je živčen. Če dekle zazna nervozo v njem je ponavadi to dober znak in če je on tudi njej všeč nervoze ne izkoristi, da bi se delala norca iz njega. Torej - ni potrebe, da bi se živcirali, če že veste, da boste nervozni. :)

Zgodovina sprememb…

Urajmal ::

@noraguta: fantaziraš (harry potter je fantazija in to prek**** dobra)

Da obrnemo mal pogovor:
Men se zdi da punce dajo veliko na zunanjost kako se oblačiš, tvoj stil če si rocker, rejver ali pa skejter(ki se mi zdi da jih je največ). To zunanjost poudarjajo glasujzame.com in simpatije.com ... Jaz pa dam več na notranjost in na čustva ...



Ne moreš ugotovit kakšna je žesnka na znotraj če vidiš samo njeno sliko:\

huelz ::

... Jaz pa dam več na notranjost in na čustva ...


Ej stari kerga ti kle za jajca vleces? :D
Sebe? Te boli? :D

Ej dej sam ne seri kle neki, na notranjost...
Aja, poj bos pa reku, ne ti mora bit vsec punca , poleg tega pa mors spoznt se njeno notranjost???:\
Mislm ej... Ok, mogoce ze.

Sam jez vem zase ce me ena ful fizicno prvlac me prov boli kurac a je tupava ko hlod a je ful pametna, vazn je kje se konca zadeva...:D

link_up ::

odlicna tema za na slo-tech :D lol...men winsi delajo manj problemov, kot punce :(

Ziga Dolhar ::

Nadezhda, najraje bi ti napisal, da nimaš pojma in da bluziš ;-), pa si česa takega raje ne bom privoščil. Preveč dobro te poznam/me poznaš :).

> Ziggga - norčuješ se iz nje? Jaz bi se nazaj iz tebe in mislila, da si se rodil kakih 5 let prezgodaj, da pri svojih letih za osvajanje še vedno uporabljaš pristope, ki jih uporabljajo 15-letniki.

Nazaj bi se? -Super. To pomeni, da bi sam moral odgovort. Če bi mi uspelo -- "ownage". Če mi nebi -- bi blo bolje, da bi ostal tiho in ne dajal glupih izjav.

Nadezhda, ne zgražaj se nad mano -- raje pomisli kaj o ženskah, pri katerih to pali. Ne moti me tolko, ko to poskusiš na kakšni "mlajši" [beri: "zbegani", ženski, ki ne ve, kaj točno hoče od življenja], ampak pri kakšnih bolj intelektualnih. Redkeje, a vseeno.

Nikar mi pa ne poskušaj očitat, da se ta način popolnoma sklada z mojimi ideali. You must know me better than that. :)

> Če je fantu kaj do dekleta, ki ga osvaja, je povsem naravno, da je živčen. Če dekle zazna nervozo v njem je ponavadi to dober znak in če je on tudi njej všeč nervoze ne izkoristi, da bi se delala norca iz njega. Torej - ni potrebe, da bi se živcirali, če že veste, da boste nervozni.

Se ne strinjam. Če ženska opazi nervozo pri fantu, ve, da gre za tipičnega "romantika". Takega pa ne želi[te]. Če fant nadaljuje z "romantičnim pristopom", svoj status copate zgolj potrdi.

Ne vem, Nadezhda, kako naj to argumentiram. Ampak poskusi opazovat folk v kakšnem baru. Imaš "tihe romantike" in "šaljive otročaje". ...
https://dolhar.si/

C_maniak ::

tisto o notranjosti je res mal za lase privlečeno. sej en rečem, da ni pomembna, ampak če te ne bo fizično privlačla, je tud ne boš sploh opazu in začel spoznavat njene notranjosti. mam raj, da je privlačnejša pa malo bolj plitka :>, kot pa da je ne vem kak globoka v notranjosti :D in em ne privlači. jebiga. mogoče se bo z leti spremenilo.

ripmork ::

link_up:welcome to the club>:D ....

o notranjosti:
itak vsak hoče eno hudo babo ki je tudi znotraj v redu,samo takih pač ni več frej:\ ....
I suppose...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ripmork ()

C_maniak ::

jah, pa naj bo blond. preveč pa spet ne, ker nekatere pa...jao...
izbirčni smo, ja ;)

če pa je tista najnja zasedena, si jo morš pa izborit in bit boljši od tekmeca. :>

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: C_maniak ()

ripmork ::

torej imeti nobel avto,biti nabildana mrga z obrazom prijaznega lepotca,jasno pa me mora
poznat pol Ljubljane in to kot najbolj fejst tipčka kar jih je,razumljivo pa sem kot kronani junak ki je prebutal neštevilo raznoraznih težakov......in to vse zato da bom vreden da lahko držim za rokco naj naj punčko?YA RIGHT:P

C_maniak ::

ah, preveč filme gledaš. :P pač morš bit lepši od njega.;) pa ziher je kak stupid dick pa jo očaraš še s pametjo. pa mal vufrčke pokažeš, pa maš hlačke, rofl.
tak nekak. ;))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: C_maniak ()

vrtnyka ::

Zanimivo je brati vase poste res. Moram reci, da sem izvedela veliko novega o vasem pristopu do nas, saj o tem nikoli nisem prej razmisljala. Tad3j ful lepi post, ce si resno mislil si eden redkih, ki gleda na notranjost pri punci. Taki fantje so mi usec.:D

:\
Jaz osebno nimam nekih idealov pri fantih. Fant mi pac mora biti usec kar je normalno, videz odigra prvo vlogo to vsi vemo. Pa ne zdej tako, da bi najprej gledala oci, pa pol usta pa licka pa tko naprej. Nekaj na njem me pac mora privlaciti in potem gre naprej. Fanta veckrat pogledam se mu nasmejem in potem glede na odziv nadaljujem. Priznam pa, da me je grozno strah zavrnitve, da nebom rekla ksno bedarijo. To so tezke stvari :))

Am, ce mi slucajno pri fantu uspe in sem nekaj casa ze z njim in spim z njim ( se mu predam ) me je najbolj strah, da me nebo vec poklical in, da me je samo izkoristil.

Huelz, zadevca nej bi se koncala pri sexu ? Si sovinist ? Sorry, ampak grozen post. Nauciti se moras, da videz ni vse in, da je pomembno kako punca gleda na stvari, kako se punca zna soocati s problemi in sprejemati kompromise. :\


Ne vem .. meni ni usec, ce se mora zenska vedno namazati in v ibr "usmekati", da bi ugajala fantu in na zalost to se prepogosto vidim. Saj zivljenje ni videz. Cemu se tolko "usmekati" potem pa leteti na stranisce vsakic, ko naj bi se nas dotaknili :D :D


RipMork so take zenske, samo jih ne opazite. Vecina, poudarjam vecina fantov dandanes gleda, da je punca cim bolj lepsa. Recimo, ce bo sla po mestu postavna dolgolaska z omamnimi nogami v minici in topu, bo vecina moskih oci izgubila. Za njo bom hodila jaz 164/45 srednje dolge lase, v hlacah in kratki majci, ki pokriva trebuh me bo pa redkokdo opazu. Tko nas pac vodi cas.

C_Maniak : Nee :) Poznas pregovor .. kar lahko storis danes ne odlasaj na jutri ? Bodi to kar si. Samo to. Ceprav vem, da je lazje govoriti kot narediti.

:D :D

Fantje pogum !

CCfly ::

Fanta veckrat pogledam se mu nasmejem in potem glede na odziv nadaljujem.

Se pravi problem je v tem, da sem slep kot krt. Sem vedel da nekaj ne štima. Damn the computer display damn it to hell.

C_maniak ::

vrtnyka, najprej praviš, da ti je notranjost ful pomembna, pol pa rečeš, da je na 1. mestu videz? ;>

no, sej. bodi to kar si:
lep sem, pamet mam pa še vufrčki kot jagoda na vrhu tortice (če že ta primer gledam). vse seveda zgolj hipotetično. ;)

huelz ::

vrtnyka, malo sem pa mogoce res. Za mano so tisti cajti, ko sem tud jez verjel v vse te bedarije. Kot npr ljubezen, romantiko... Ah kako je to vse lepo. Right? Ja no, mogoce res, sam pr men tega ni (oz sploh nkol ni blo).
Tko da gledam dons z bolj prakticne strani.
In ja, tud iscem bolj take veze (ce sploh), ki ne trajajo dolgo...
Sem zato kaj manj kot ostali? Zakaj pa ne bi samo uzival?
Pa zame sta to dve razlicni stvari, ce je men ena vsec al pa ce bi bil zaljubljen vanjo. Ker v slednjem primeru bi se verjetno obnasal malo drugace in tud delal stvari malo drugace.
Ampak tko pac je.

vrtnyka ::

C_Maniak :)) Preberi se 1x. Napisala sem, da videz odigra prvo vlogo ( beri nekaj na osebi me mora privlaciti ) :D

Notranjost mi je pa zelo pomembna ja .. tip ne sme biti nasilen, ne sme biti vzkopljiv, od njega pricakujem, da se bo prilagajal, sprejemal kompromise in tako naprej. Hocem, da se spominja obletnic, valentinovega in tako. Hocem, da me sprejme kot del sebe in me tudi neguje ne pa samo uporabi za sex.
Hvala bogu se notranjost dandanes lahko nadgrajuje.
:D :D

Huelz, vsi smo imeli te case, ko smo verjeli, da je ljubezen Oh in sploh, in vsi smo ze imeli te case, ko smo se ze posteno opekli. Pogum tistim, ki jih to se caka :D

Am, saj, ce imas ti take izkusnje te cisto razumem an. Pravijo pa, da, ce enkrat pades s konja dol, da se je treba pobrati in iti nazaj gor.

Za zamisliti se je ja :\

PrimozR ::

Eh, tist da notranjost ni važna je totalna bedarija. Itak da ne morš bit z eno k ma totalno butasto osebnost pa da je..., ne vem ko nj rečem :\ , recmo čudna. Pač da ti tip osebnosti ne paše. Dobr, sj videz je pomemben, pač padeš na to, pol se pa odločš a je za ožent al ne glede na notranjost pa kolk skp sedeta.

Vrtnyka, sam 164 si velka?? tolk sm biu jest u hm... 6. klasu??:D

C_maniak ::

ja, površno sem prebral. :)



vrtnyka, malo sem pa mogoce res. Za mano so tisti cajti, ko sem tud jez verjel v vse te bedarije. Kot npr ljubezen, romantiko... Ah kako je to vse lepo. Right? Ja no, mogoce res, sam pr men tega ni (oz sploh nkol ni blo).

heh, podobno pri meni. padu v to dobo zabavanja, lol. ampak ful zanimivo, da neki let nazaj, sm pa bil (oz. hotu bit ;) romantičn pa to. namest da bi blo obratno. :>


tip ne sme biti nasilen, ne sme biti vzkopljiv, od njega pricakujem, da se bo prilagajal, sprejemal kompromise in tako naprej. Hocem, da se spominja obletnic, valentinovega in tako. Hocem, da me sprejme kot del sebe in me tudi neguje ne pa samo uporabi za sex.

ok, to ne zahtevaš dost. sm pripravljen sprejet take pogoje pri partnerki. ;)


nekdo omenja majhnost...sej je veliko žensk majhnih; pa kaj. men je to še kjut. mogoč zato, ker sem sam bolj majhne sorte in mi ugaja, da je ženska manjša, ker zgleda frikiš, če je večja. :P




hitro se odvija ta tema, heh.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: C_maniak ()

PrimozR ::

Mnja, hit gre. Sam 164 je še zmer dost mal. Je pa res da so ženske manjše. Hvala bogu smo si različni :D

C_maniak ::

zame je čist kul to:8)

Matek ::

Za mano so tisti cajti, ko sem tud jez verjel v vse te bedarije. Kot npr ljubezen, romantiko... Ah kako je to vse lepo. Right? Ja no, mogoce res, sam pr men tega ni (oz sploh nkol ni blo).

Prehitro si obupal IMO.


Ej stari kerga ti kle za jajca vleces? :D
Sebe? Te boli? :D

Ej dej sam ne seri kle neki, na notranjost...
Aja, poj bos pa reku, ne ti mora bit vsec punca , poleg tega pa mors spoznt se njeno notranjost???:\
Mislm ej... Ok, mogoce ze.

Sam jez vem zase ce me ena ful fizicno prvlac me prov boli kurac a je tupava ko hlod a je ful pametna, vazn je kje se konca zadeva...:D


Ob takih izjavah mi gre na bruhanje. Sori, ampak res... Saj ne da imam kaj proti kratkim zvezam, ampak v 90% gre pri takih zvezah za napačna pričakovanja na eni strani, na koncu je vedno nekdo razočaran... Sicer me pa osebnotudi privlači notranjost. In ne, nikogar ne vlečem za jajca. To ne pomeni, da bi bil pripravljen imeti kaj z žensko, ki se mi zdi grda. Seveda je telesna privlačnost prvi korak, če mi punca ni simpatična, ni nič. Ampak ko se odnos začne razvijati, pa zmeraj prevlada osebnost. Seveda je danes v družbi mnogim, ki podobno razmišljajo, težje najti Pravo Osebo, ko pa jo, pa uživajo dosti globlje in pristnejše odnose.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

vrtnyka ::

Jup, celih 164 merim .. :\ Sej ni noben reku, da mi je to usec, pa tud nebom rekla, da je strup v malih flaskah, k je neki drugega tud tam not :P :P :P :P

P|P, bo ze bolje :) Usaj lahko nosim oblacila za 14 let ;> Poleg tega tudi ne zgledam kot 23 letnika, tko, da briga me :D

C_Maniak, se mi je zdel, da si ja :D Sej np. Nop ne zahtevam dosti .. seveda sm pa pozabila omenit, da moski ne sme niti lagat niti varat. Pa tudi alkohol in cigareti ..ODPADE.

:D
Si si premislil ? :\
««
«
1 / 7
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

moški in "čekiranje" žensk/fantazije (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
559755 (9159) Mesar

Kakšna dekleta so vam všeč??? (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Loža
52952962 (5233) Poldy
»

Spolni odnosi v dolgotrajnem razmerju! (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
17719095 (14074) Volk|
»

"Resnica v svoji biti" - o sexu in ljubezni (strani: 1 2 )

Oddelek: Znanost in tehnologija
777617 (6324) Thomas

Več podobnih tem